Skiweer Walliser Alpen
Weersverwachting in de Walliser Alpen voor 46 Skigebieden - Weer in de bergen in de Walliser Alpen voor 7 dagen
Weer Walliser Alpen
Weer in de Walliser Alpen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Walliser Alpen voor 46 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Walliser Alpen
- Walliser Alpen – Gaan naar
Toeristische regio's:
Dalen:
Kanton:
Regio's:
Provincie:
1-46 van 46 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3899 m | Dal 1562 m |
|---|---|---|
do | -17/-13 °C | 0/10 °C |
vr | -18/-14 °C | -1/7 °C |
za | -19/-12 °C | -2/9 °C |
zo | -14/-9 °C | -2/11 °C |
ma | -13/-8 °C | 3/12 °C |
di | -11/-5 °C | 3/15 °C |
wo | -8/-4 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3899 m | -17/-13 °C | -18/-14 °C | -19/-12 °C | -14/-9 °C | -13/-8 °C | -11/-5 °C | -8/-4 °C |
| Dal 1562 m | 0/10 °C | -1/7 °C | -2/9 °C | -2/11 °C | 3/12 °C | 3/15 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3330 m | Dal 1350 m |
|---|---|---|
do | -11/-8 °C | 3/12 °C |
vr | -12/-10 °C | 1/9 °C |
za | -14/-9 °C | 1/12 °C |
zo | -10/-5 °C | 0/16 °C |
ma | -7/-3 °C | 4/18 °C |
di | -4/-1 °C | 6/20 °C |
wo | -2/0 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3330 m | -11/-8 °C | -12/-10 °C | -14/-9 °C | -10/-5 °C | -7/-3 °C | -4/-1 °C | -2/0 °C |
| Dal 1350 m | 3/12 °C | 1/9 °C | 1/12 °C | 0/16 °C | 4/18 °C | 6/20 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2900 m | Dal 1570 m |
|---|---|---|
do | -10/-7 °C | 0/9 °C |
vr | -11/-9 °C | -1/6 °C |
za | -13/-8 °C | -2/8 °C |
zo | -9/-4 °C | -2/10 °C |
ma | -6/-2 °C | 3/11 °C |
di | -3/0 °C | 3/14 °C |
wo | -1/1 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2900 m | -10/-7 °C | -11/-9 °C | -13/-8 °C | -9/-4 °C | -6/-2 °C | -3/0 °C | -1/1 °C |
| Dal 1570 m | 0/9 °C | -1/6 °C | -2/8 °C | -2/10 °C | 3/11 °C | 3/14 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3275 m | Dal 1212 m |
|---|---|---|
do | -11/-8 °C | 2/12 °C |
vr | -12/-10 °C | 1/9 °C |
za | -14/-9 °C | 0/11 °C |
zo | -10/-5 °C | 0/13 °C |
ma | -7/-3 °C | 5/14 °C |
di | -4/-1 °C | 5/17 °C |
wo | -2/0 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3275 m | -11/-8 °C | -12/-10 °C | -14/-9 °C | -10/-5 °C | -7/-3 °C | -4/-1 °C | -2/0 °C |
| Dal 1212 m | 2/12 °C | 1/9 °C | 0/11 °C | 0/13 °C | 5/14 °C | 5/17 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3573 m | Dal 1800 m |
|---|---|---|
do | -16/-11 °C | -1/8 °C |
vr | -17/-12 °C | -2/2 °C |
za | -18/-10 °C | -3/2 °C |
zo | -13/-7 °C | -3/9 °C |
ma | -12/-6 °C | 2/10 °C |
di | -10/-3 °C | 2/13 °C |
wo | -7/-2 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3573 m | -16/-11 °C | -17/-12 °C | -18/-10 °C | -13/-7 °C | -12/-6 °C | -10/-3 °C | -7/-2 °C |
| Dal 1800 m | -1/8 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | -3/9 °C | 2/10 °C | 2/13 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3200 m | Dal 1559 m |
|---|---|---|
do | -14/-8 °C | 0/9 °C |
vr | -15/-9 °C | -1/6 °C |
za | -16/-7 °C | -2/8 °C |
zo | -11/-4 °C | -2/10 °C |
ma | -10/-3 °C | 3/11 °C |
di | -8/0 °C | 3/14 °C |
wo | -5/1 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3200 m | -14/-8 °C | -15/-9 °C | -16/-7 °C | -11/-4 °C | -10/-3 °C | -8/0 °C | -5/1 °C |
| Dal 1559 m | 0/9 °C | -1/6 °C | -2/8 °C | -2/10 °C | 3/11 °C | 3/14 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2864 m | Dal 1619 m |
|---|---|---|
do | -12/-6 °C | 0/9 °C |
vr | -13/-7 °C | -1/6 °C |
za | -14/-5 °C | -2/8 °C |
zo | -9/-2 °C | -2/10 °C |
ma | -8/-1 °C | 3/11 °C |
di | -6/2 °C | 3/14 °C |
wo | -3/3 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2864 m | -12/-6 °C | -13/-7 °C | -14/-5 °C | -9/-2 °C | -8/-1 °C | -6/2 °C | -3/3 °C |
| Dal 1619 m | 0/9 °C | -1/6 °C | -2/8 °C | -2/10 °C | 3/11 °C | 3/14 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2532 m | Dal 1476 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | -1/2 °C |
vr | -4/0 °C | -2/4 °C |
za | -5/2 °C | -2/6 °C |
zo | -5/4 °C | -2/9 °C |
ma | 0/2 °C | 3/11 °C |
di | 0/8 °C | 4/14 °C |
wo | 2/11 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2532 m | -3/2 °C | -4/0 °C | -5/2 °C | -5/4 °C | 0/2 °C | 0/8 °C | 2/11 °C |
| Dal 1476 m | -1/2 °C | -2/4 °C | -2/6 °C | -2/9 °C | 3/11 °C | 4/14 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2755 m | Dal 1205 m |
|---|---|---|
do | -9/-6 °C | -2/8 °C |
vr | -10/-8 °C | -3/6 °C |
za | -12/-7 °C | -2/7 °C |
zo | -8/-3 °C | -3/11 °C |
ma | -5/-1 °C | 2/12 °C |
di | -2/1 °C | 3/15 °C |
wo | 0/2 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2755 m | -9/-6 °C | -10/-8 °C | -12/-7 °C | -8/-3 °C | -5/-1 °C | -2/1 °C | 0/2 °C |
| Dal 1205 m | -2/8 °C | -3/6 °C | -2/7 °C | -3/11 °C | 2/12 °C | 3/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2980 m | Dal 1680 m |
|---|---|---|
do | -13/-7 °C | -2/2 °C |
vr | -14/-8 °C | -3/2 °C |
za | -15/-6 °C | -3/2 °C |
zo | -10/-3 °C | -3/8 °C |
ma | -9/-2 °C | 2/10 °C |
di | -7/1 °C | 3/13 °C |
wo | -4/2 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2980 m | -13/-7 °C | -14/-8 °C | -15/-6 °C | -10/-3 °C | -9/-2 °C | -7/1 °C | -4/2 °C |
| Dal 1680 m | -2/2 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -3/8 °C | 2/10 °C | 3/13 °C | 6/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2374 m | Dal 1340 m |
|---|---|---|
do | -4/0 °C | 1/2 °C |
vr | -5/-1 °C | 0/2 °C |
za | -5/1 °C | 0/2 °C |
zo | -5/4 °C | -1/14 °C |
ma | 0/2 °C | 3/16 °C |
di | 1/9 °C | 5/18 °C |
wo | 4/10 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2374 m | -4/0 °C | -5/-1 °C | -5/1 °C | -5/4 °C | 0/2 °C | 1/9 °C | 4/10 °C |
| Dal 1340 m | 1/2 °C | 0/2 °C | 0/2 °C | -1/14 °C | 3/16 °C | 5/18 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2900 m | Dal 1347 m |
|---|---|---|
do | -11/-8 °C | 1/11 °C |
vr | -12/-10 °C | 0/8 °C |
za | -14/-9 °C | -1/10 °C |
zo | -10/-5 °C | -1/12 °C |
ma | -7/-3 °C | 4/13 °C |
di | -4/-1 °C | 4/16 °C |
wo | -2/0 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2900 m | -11/-8 °C | -12/-10 °C | -14/-9 °C | -10/-5 °C | -7/-3 °C | -4/-1 °C | -2/0 °C |
| Dal 1347 m | 1/11 °C | 0/8 °C | -1/10 °C | -1/12 °C | 4/13 °C | 4/16 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2632 m | Dal 1404 m |
|---|---|---|
do | -9/-6 °C | 1/2 °C |
vr | -10/-8 °C | 0/2 °C |
za | -12/-7 °C | 0/2 °C |
zo | -8/-3 °C | -1/13 °C |
ma | -5/-1 °C | 3/15 °C |
di | -2/1 °C | 5/17 °C |
wo | 0/2 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2632 m | -9/-6 °C | -10/-8 °C | -12/-7 °C | -8/-3 °C | -5/-1 °C | -2/1 °C | 0/2 °C |
| Dal 1404 m | 1/2 °C | 0/2 °C | 0/2 °C | -1/13 °C | 3/15 °C | 5/17 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2640 m | Dal 1495 m |
|---|---|---|
do | -9/-5 °C | 1/2 °C |
vr | -10/-7 °C | -1/2 °C |
za | -12/-6 °C | -1/2 °C |
zo | -8/-2 °C | -2/12 °C |
ma | -5/0 °C | 2/14 °C |
di | -2/2 °C | 4/16 °C |
wo | 0/3 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2640 m | -9/-5 °C | -10/-7 °C | -12/-6 °C | -8/-2 °C | -5/0 °C | -2/2 °C | 0/3 °C |
| Dal 1495 m | 1/2 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | -2/12 °C | 2/14 °C | 4/16 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2246 m | Dal 1515 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | 1/8 °C |
vr | -4/2 °C | 0/2 °C |
za | -5/2 °C | 0/7 °C |
zo | -5/6 °C | 1/10 °C |
ma | 0/7 °C | 5/11 °C |
di | 0/10 °C | 6/14 °C |
wo | 2/13 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2246 m | -3/2 °C | -4/2 °C | -5/2 °C | -5/6 °C | 0/7 °C | 0/10 °C | 2/13 °C |
| Dal 1515 m | 1/8 °C | 0/2 °C | 0/7 °C | 1/10 °C | 5/11 °C | 6/14 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2309 m | Dal 1381 m |
|---|---|---|
do | -4/0 °C | 0/9 °C |
vr | -5/-1 °C | -3/8 °C |
za | -5/1 °C | -3/8 °C |
zo | -5/4 °C | -3/12 °C |
ma | 0/2 °C | 3/13 °C |
di | 1/9 °C | 4/16 °C |
wo | 4/10 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2309 m | -4/0 °C | -5/-1 °C | -5/1 °C | -5/4 °C | 0/2 °C | 1/9 °C | 4/10 °C |
| Dal 1381 m | 0/9 °C | -3/8 °C | -3/8 °C | -3/12 °C | 3/13 °C | 4/16 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2023 m | Dal 1348 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | 1/11 °C |
vr | -3/2 °C | 0/8 °C |
za | -4/2 °C | -1/10 °C |
zo | -4/7 °C | -1/12 °C |
ma | 1/8 °C | 4/13 °C |
di | 1/11 °C | 4/16 °C |
wo | 3/14 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2023 m | -2/2 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | -4/7 °C | 1/8 °C | 1/11 °C | 3/14 °C |
| Dal 1348 m | 1/11 °C | 0/8 °C | -1/10 °C | -1/12 °C | 4/13 °C | 4/16 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2307 m | Dal 1730 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | -1/8 °C |
vr | -4/2 °C | -2/2 °C |
za | -5/2 °C | -3/2 °C |
zo | -5/6 °C | -3/9 °C |
ma | 0/2 °C | 2/10 °C |
di | 0/10 °C | 2/13 °C |
wo | 2/13 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2307 m | -3/2 °C | -4/2 °C | -5/2 °C | -5/6 °C | 0/2 °C | 0/10 °C | 2/13 °C |
| Dal 1730 m | -1/8 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | -3/9 °C | 2/10 °C | 2/13 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2443 m | Dal 1230 m |
|---|---|---|
do | -6/2 °C | 0/7 °C |
vr | -8/2 °C | -1/6 °C |
za | -8/2 °C | -1/8 °C |
zo | -9/6 °C | -1/11 °C |
ma | -3/2 °C | 4/13 °C |
di | -2/10 °C | 5/16 °C |
wo | 0/11 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2443 m | -6/2 °C | -8/2 °C | -8/2 °C | -9/6 °C | -3/2 °C | -2/10 °C | 0/11 °C |
| Dal 1230 m | 0/7 °C | -1/6 °C | -1/8 °C | -1/11 °C | 4/13 °C | 5/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1739 m | Dal 682 m |
|---|---|---|
do | -1/8 °C | 3/14 °C |
vr | -2/2 °C | 2/11 °C |
za | -3/2 °C | 1/13 °C |
zo | -3/9 °C | 1/15 °C |
ma | 2/10 °C | 6/16 °C |
di | 2/13 °C | 6/19 °C |
wo | 4/16 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1739 m | -1/8 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | -3/9 °C | 2/10 °C | 2/13 °C | 4/16 °C |
| Dal 682 m | 3/14 °C | 2/11 °C | 1/13 °C | 1/15 °C | 6/16 °C | 6/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2454 m | Dal 1667 m |
|---|---|---|
do | -8/-4 °C | -5/1 °C |
vr | -9/-6 °C | -6/-1 °C |
za | -11/-5 °C | -8/0 °C |
zo | -7/-1 °C | -4/4 °C |
ma | -4/1 °C | -1/6 °C |
di | -1/3 °C | 2/8 °C |
wo | 1/4 °C | 4/9 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2454 m | -8/-4 °C | -9/-6 °C | -11/-5 °C | -7/-1 °C | -4/1 °C | -1/3 °C | 1/4 °C |
| Dal 1667 m | -5/1 °C | -6/-1 °C | -8/0 °C | -4/4 °C | -1/6 °C | 2/8 °C | 4/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1621 m | Dal 1229 m |
|---|---|---|
do | 0/9 °C | 2/12 °C |
vr | -1/6 °C | 1/9 °C |
za | -2/8 °C | 0/11 °C |
zo | -2/10 °C | 0/13 °C |
ma | 3/11 °C | 5/14 °C |
di | 3/14 °C | 5/17 °C |
wo | 5/17 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1621 m | 0/9 °C | -1/6 °C | -2/8 °C | -2/10 °C | 3/11 °C | 3/14 °C | 5/17 °C |
| Dal 1229 m | 2/12 °C | 1/9 °C | 0/11 °C | 0/13 °C | 5/14 °C | 5/17 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2172 m | Dal 1607 m |
|---|---|---|
do | -7/-2 °C | -5/1 °C |
vr | -8/-4 °C | -6/-1 °C |
za | -10/-3 °C | -8/0 °C |
zo | -6/1 °C | -4/4 °C |
ma | -3/2 °C | -1/6 °C |
di | 0/5 °C | 2/8 °C |
wo | 2/6 °C | 4/9 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2172 m | -7/-2 °C | -8/-4 °C | -10/-3 °C | -6/1 °C | -3/2 °C | 0/5 °C | 2/6 °C |
| Dal 1607 m | -5/1 °C | -6/-1 °C | -8/0 °C | -4/4 °C | -1/6 °C | 2/8 °C | 4/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2877 m | Dal 1984 m |
|---|---|---|
do | -11/-8 °C | -2/2 °C |
vr | -12/-10 °C | -3/2 °C |
za | -14/-9 °C | -4/2 °C |
zo | -10/-5 °C | -4/7 °C |
ma | -7/-3 °C | 1/8 °C |
di | -4/-1 °C | 1/11 °C |
wo | -2/0 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2877 m | -11/-8 °C | -12/-10 °C | -14/-9 °C | -10/-5 °C | -7/-3 °C | -4/-1 °C | -2/0 °C |
| Dal 1984 m | -2/2 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | -4/7 °C | 1/8 °C | 1/11 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2200 m | Dal 1260 m |
|---|---|---|
do | -5/1 °C | 0/7 °C |
vr | -6/0 °C | -1/6 °C |
za | -6/2 °C | -1/8 °C |
zo | -6/5 °C | -1/11 °C |
ma | -1/2 °C | 4/13 °C |
di | 0/10 °C | 5/16 °C |
wo | 3/11 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2200 m | -5/1 °C | -6/0 °C | -6/2 °C | -6/5 °C | -1/2 °C | 0/10 °C | 3/11 °C |
| Dal 1260 m | 0/7 °C | -1/6 °C | -1/8 °C | -1/11 °C | 4/13 °C | 5/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2347 m | Dal 1684 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | 0/9 °C |
vr | -4/2 °C | -1/2 °C |
za | -5/2 °C | -2/2 °C |
zo | -5/6 °C | -2/10 °C |
ma | 0/2 °C | 3/11 °C |
di | 0/10 °C | 3/14 °C |
wo | 2/13 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2347 m | -3/2 °C | -4/2 °C | -5/2 °C | -5/6 °C | 0/2 °C | 0/10 °C | 2/13 °C |
| Dal 1684 m | 0/9 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | -2/10 °C | 3/11 °C | 3/14 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2265 m | Dal 1595 m |
|---|---|---|
do | -7/1 °C | -1/2 °C |
vr | -8/-1 °C | -3/2 °C |
za | -7/0 °C | -2/2 °C |
zo | -8/4 °C | -2/8 °C |
ma | -3/2 °C | 2/9 °C |
di | -2/8 °C | 3/12 °C |
wo | 0/9 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2265 m | -7/1 °C | -8/-1 °C | -7/0 °C | -8/4 °C | -3/2 °C | -2/8 °C | 0/9 °C |
| Dal 1595 m | -1/2 °C | -3/2 °C | -2/2 °C | -2/8 °C | 2/9 °C | 3/12 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1845 m | Dal 1088 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | 1/11 °C |
vr | -5/2 °C | -2/10 °C |
za | -5/2 °C | -2/10 °C |
zo | -5/10 °C | -2/14 °C |
ma | 1/11 °C | 4/15 °C |
di | 2/14 °C | 5/18 °C |
wo | 4/15 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1845 m | -2/2 °C | -5/2 °C | -5/2 °C | -5/10 °C | 1/11 °C | 2/14 °C | 4/15 °C |
| Dal 1088 m | 1/11 °C | -2/10 °C | -2/10 °C | -2/14 °C | 4/15 °C | 5/18 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2499 m | Dal 1812 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | -1/8 °C |
vr | -4/1 °C | -2/2 °C |
za | -5/2 °C | -3/2 °C |
zo | -5/5 °C | -3/9 °C |
ma | 0/2 °C | 2/10 °C |
di | 0/9 °C | 2/13 °C |
wo | 2/12 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2499 m | -3/2 °C | -4/1 °C | -5/2 °C | -5/5 °C | 0/2 °C | 0/9 °C | 2/12 °C |
| Dal 1812 m | -1/8 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | -3/9 °C | 2/10 °C | 2/13 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2234 m | Dal 1736 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | -1/8 °C |
vr | -4/2 °C | -2/2 °C |
za | -5/2 °C | -3/2 °C |
zo | -5/6 °C | -3/9 °C |
ma | 0/7 °C | 2/10 °C |
di | 0/10 °C | 2/13 °C |
wo | 2/13 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2234 m | -3/2 °C | -4/2 °C | -5/2 °C | -5/6 °C | 0/7 °C | 0/10 °C | 2/13 °C |
| Dal 1736 m | -1/8 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | -3/9 °C | 2/10 °C | 2/13 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1957 m | Dal 1610 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | 0/9 °C |
vr | -3/2 °C | -1/6 °C |
za | -4/2 °C | -2/8 °C |
zo | -4/8 °C | -2/10 °C |
ma | 1/9 °C | 3/11 °C |
di | 1/12 °C | 3/14 °C |
wo | 3/15 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1957 m | -2/2 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | -4/8 °C | 1/9 °C | 1/12 °C | 3/15 °C |
| Dal 1610 m | 0/9 °C | -1/6 °C | -2/8 °C | -2/10 °C | 3/11 °C | 3/14 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1491 m | Dal 1305 m |
|---|---|---|
do | 1/10 °C | 1/11 °C |
vr | 0/7 °C | 0/8 °C |
za | -1/9 °C | -1/10 °C |
zo | -1/11 °C | -1/12 °C |
ma | 4/12 °C | 4/13 °C |
di | 4/15 °C | 4/16 °C |
wo | 6/18 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1491 m | 1/10 °C | 0/7 °C | -1/9 °C | -1/11 °C | 4/12 °C | 4/15 °C | 6/18 °C |
| Dal 1305 m | 1/11 °C | 0/8 °C | -1/10 °C | -1/12 °C | 4/13 °C | 4/16 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2800 m | Dal 1950 m |
|---|---|---|
do | -10/-6 °C | -5/0 °C |
vr | -11/-8 °C | -6/-2 °C |
za | -13/-7 °C | -8/-1 °C |
zo | -9/-3 °C | -4/3 °C |
ma | -6/-1 °C | -1/5 °C |
di | -3/1 °C | 2/7 °C |
wo | -1/2 °C | 4/8 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2800 m | -10/-6 °C | -11/-8 °C | -13/-7 °C | -9/-3 °C | -6/-1 °C | -3/1 °C | -1/2 °C |
| Dal 1950 m | -5/0 °C | -6/-2 °C | -8/-1 °C | -4/3 °C | -1/5 °C | 2/7 °C | 4/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2388 m | Dal 1206 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | 2/12 °C |
vr | -4/2 °C | 1/9 °C |
za | -5/2 °C | 0/11 °C |
zo | -5/6 °C | 0/13 °C |
ma | 0/2 °C | 5/14 °C |
di | 0/10 °C | 5/17 °C |
wo | 2/13 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2388 m | -3/2 °C | -4/2 °C | -5/2 °C | -5/6 °C | 0/2 °C | 0/10 °C | 2/13 °C |
| Dal 1206 m | 2/12 °C | 1/9 °C | 0/11 °C | 0/13 °C | 5/14 °C | 5/17 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2193 m | Dal 1865 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | -1/7 °C |
vr | -4/2 °C | -2/2 °C |
za | -5/2 °C | -3/2 °C |
zo | -5/6 °C | -3/8 °C |
ma | 0/7 °C | 2/9 °C |
di | 0/10 °C | 2/12 °C |
wo | 2/13 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2193 m | -3/2 °C | -4/2 °C | -5/2 °C | -5/6 °C | 0/7 °C | 0/10 °C | 2/13 °C |
| Dal 1865 m | -1/7 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | -3/8 °C | 2/9 °C | 2/12 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2204 m | Dal 1711 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | -1/8 °C |
vr | -4/2 °C | -2/2 °C |
za | -5/2 °C | -3/2 °C |
zo | -5/6 °C | -3/9 °C |
ma | 0/7 °C | 2/10 °C |
di | 0/10 °C | 2/13 °C |
wo | 2/13 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2204 m | -3/2 °C | -4/2 °C | -5/2 °C | -5/6 °C | 0/7 °C | 0/10 °C | 2/13 °C |
| Dal 1711 m | -1/8 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | -3/9 °C | 2/10 °C | 2/13 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1553 m | Dal 1468 m |
|---|---|---|
do | 1/9 °C | 1/10 °C |
vr | -1/6 °C | -1/7 °C |
za | -1/7 °C | -1/8 °C |
zo | -2/9 °C | -2/10 °C |
ma | 3/10 °C | 3/11 °C |
di | 3/13 °C | 3/14 °C |
wo | 7/16 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1553 m | 1/9 °C | -1/6 °C | -1/7 °C | -2/9 °C | 3/10 °C | 3/13 °C | 7/16 °C |
| Dal 1468 m | 1/10 °C | -1/7 °C | -1/8 °C | -2/10 °C | 3/11 °C | 3/14 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1474 m | Dal 1381 m |
|---|---|---|
do | -3/6 °C | -3/7 °C |
vr | -4/4 °C | -4/5 °C |
za | -3/2 °C | -3/6 °C |
zo | -4/9 °C | -4/10 °C |
ma | 1/10 °C | 1/11 °C |
di | 2/13 °C | 2/14 °C |
wo | 4/14 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1474 m | -3/6 °C | -4/4 °C | -3/2 °C | -4/9 °C | 1/10 °C | 2/13 °C | 4/14 °C |
| Dal 1381 m | -3/7 °C | -4/5 °C | -3/6 °C | -4/10 °C | 1/11 °C | 2/14 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1521 m | Dal 1472 m |
|---|---|---|
do | 0/10 °C | 1/10 °C |
vr | -1/7 °C | 0/7 °C |
za | -2/9 °C | -1/9 °C |
zo | -2/11 °C | -1/11 °C |
ma | 3/12 °C | 4/12 °C |
di | 3/15 °C | 4/15 °C |
wo | 5/18 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1521 m | 0/10 °C | -1/7 °C | -2/9 °C | -2/11 °C | 3/12 °C | 3/15 °C | 5/18 °C |
| Dal 1472 m | 1/10 °C | 0/7 °C | -1/9 °C | -1/11 °C | 4/12 °C | 4/15 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1643 m | Dal 1578 m |
|---|---|---|
do | -4/5 °C | -4/6 °C |
vr | -5/2 °C | -5/2 °C |
za | -4/2 °C | -4/2 °C |
zo | -5/8 °C | -5/9 °C |
ma | 0/9 °C | 0/10 °C |
di | 1/12 °C | 1/13 °C |
wo | 3/13 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1643 m | -4/5 °C | -5/2 °C | -4/2 °C | -5/8 °C | 0/9 °C | 1/12 °C | 3/13 °C |
| Dal 1578 m | -4/6 °C | -5/2 °C | -4/2 °C | -5/9 °C | 0/10 °C | 1/13 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1697 m | Dal 1667 m |
|---|---|---|
do | -1/8 °C | 0/9 °C |
vr | -2/2 °C | -1/2 °C |
za | -3/2 °C | -2/8 °C |
zo | -3/9 °C | -2/10 °C |
ma | 2/10 °C | 3/11 °C |
di | 2/13 °C | 3/14 °C |
wo | 4/16 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1697 m | -1/8 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | -3/9 °C | 2/10 °C | 2/13 °C | 4/16 °C |
| Dal 1667 m | 0/9 °C | -1/2 °C | -2/8 °C | -2/10 °C | 3/11 °C | 3/14 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3518 m | Dal 1450 m |
|---|---|---|
do | -16/-11 °C | -6/0 °C |
vr | -17/-12 °C | -7/-2 °C |
za | -18/-10 °C | -9/-1 °C |
zo | -13/-7 °C | -5/3 °C |
ma | -12/-6 °C | -2/2 °C |
di | -10/-3 °C | 1/7 °C |
wo | -7/-2 °C | 3/8 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3518 m | -16/-11 °C | -17/-12 °C | -18/-10 °C | -13/-7 °C | -12/-6 °C | -10/-3 °C | -7/-2 °C |
| Dal 1450 m | -6/0 °C | -7/-2 °C | -9/-1 °C | -5/3 °C | -2/2 °C | 1/7 °C | 3/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1398 m | Dal 1374 m |
|---|---|---|
do | -3/6 °C | -3/6 °C |
vr | -4/2 °C | -4/4 °C |
za | -3/2 °C | -3/5 °C |
zo | -4/9 °C | -4/9 °C |
ma | 1/10 °C | 1/10 °C |
di | 2/13 °C | 2/13 °C |
wo | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1398 m | -3/6 °C | -4/2 °C | -3/2 °C | -4/9 °C | 1/10 °C | 2/13 °C | 4/14 °C |
| Dal 1374 m | -3/6 °C | -4/4 °C | -3/5 °C | -4/9 °C | 1/10 °C | 2/13 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1500 m | Dal 1450 m |
|---|---|---|
do | 1/10 °C | 1/10 °C |
vr | 0/7 °C | 0/7 °C |
za | -1/9 °C | -1/9 °C |
zo | -1/11 °C | -1/11 °C |
ma | 4/12 °C | 4/12 °C |
di | 4/15 °C | 4/15 °C |
wo | 6/18 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1500 m | 1/10 °C | 0/7 °C | -1/9 °C | -1/11 °C | 4/12 °C | 4/15 °C | 6/18 °C |
| Dal 1450 m | 1/10 °C | 0/7 °C | -1/9 °C | -1/11 °C | 4/12 °C | 4/15 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1447 m | Dal 1441 m |
|---|---|---|
do | 1/10 °C | 1/10 °C |
vr | 0/7 °C | 0/7 °C |
za | -1/9 °C | -1/9 °C |
zo | -1/11 °C | -1/11 °C |
ma | 4/12 °C | 4/12 °C |
di | 4/15 °C | 4/15 °C |
wo | 6/18 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1447 m | 1/10 °C | 0/7 °C | -1/9 °C | -1/11 °C | 4/12 °C | 4/15 °C | 6/18 °C |
| Dal 1441 m | 1/10 °C | 0/7 °C | -1/9 °C | -1/11 °C | 4/12 °C | 4/15 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1435 m | Dal 1421 m |
|---|---|---|
do | 1/10 °C | 1/10 °C |
vr | 0/7 °C | 0/7 °C |
za | -1/9 °C | -1/9 °C |
zo | -1/11 °C | -1/11 °C |
ma | 4/12 °C | 4/12 °C |
di | 4/15 °C | 4/15 °C |
wo | 6/18 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1435 m | 1/10 °C | 0/7 °C | -1/9 °C | -1/11 °C | 4/12 °C | 4/15 °C | 6/18 °C |
| Dal 1421 m | 1/10 °C | 0/7 °C | -1/9 °C | -1/11 °C | 4/12 °C | 4/15 °C | 6/18 °C |
1-46 van 46 skigebieden


