Skiweer West-Slowakije
Weersverwachting in West-Slowakije voor 13 Skigebieden - Weer in de bergen in West-Slowakije voor 7 dagen
Weer West-Slowakije
Weer in West-Slowakije voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in West-Slowakije voor 13 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: West-Slowakije
- West-Slowakije – Beperken tot
Districten:
West-Slowakije – Gaan naarBergketens:
1-13 van 13 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1063 m | Dal 792 m |
|---|---|---|
di | 1/8 °C | 2/8 °C |
wo | 1/8 °C | 1/8 °C |
do | 1/12 °C | 2/12 °C |
vr | 6/8 °C | 6/8 °C |
za | 5/8 °C | 6/8 °C |
zo | 4/9 °C | 4/11 °C |
ma | 2/11 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1063 m | 1/8 °C | 1/8 °C | 1/12 °C | 6/8 °C | 5/8 °C | 4/9 °C | 2/11 °C |
| Dal 792 m | 2/8 °C | 1/8 °C | 2/12 °C | 6/8 °C | 6/8 °C | 4/11 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 870 m | Dal 540 m |
|---|---|---|
di | 1/8 °C | 4/11 °C |
wo | 0/8 °C | 2/11 °C |
do | 1/12 °C | 3/15 °C |
vr | 5/10 °C | 7/13 °C |
za | 4/8 °C | 6/11 °C |
zo | 4/8 °C | 6/11 °C |
ma | 3/12 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 870 m | 1/8 °C | 0/8 °C | 1/12 °C | 5/10 °C | 4/8 °C | 4/8 °C | 3/12 °C |
| Dal 540 m | 4/11 °C | 2/11 °C | 3/15 °C | 7/13 °C | 6/11 °C | 6/11 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 919 m | Dal 693 m |
|---|---|---|
di | 2/9 °C | 3/9 °C |
wo | 2/9 °C | 2/9 °C |
do | 2/13 °C | 3/13 °C |
vr | 7/9 °C | 7/9 °C |
za | 6/9 °C | 7/9 °C |
zo | 5/9 °C | 5/12 °C |
ma | 3/11 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 919 m | 2/9 °C | 2/9 °C | 2/13 °C | 7/9 °C | 6/9 °C | 5/9 °C | 3/11 °C |
| Dal 693 m | 3/9 °C | 2/9 °C | 3/13 °C | 7/9 °C | 7/9 °C | 5/12 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 872 m | Dal 676 m |
|---|---|---|
di | 2/8 °C | 3/9 °C |
wo | 1/8 °C | 2/9 °C |
do | 2/12 °C | 3/13 °C |
vr | 6/8 °C | 7/9 °C |
za | 6/8 °C | 7/9 °C |
zo | 4/11 °C | 5/12 °C |
ma | 2/13 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 872 m | 2/8 °C | 1/8 °C | 2/12 °C | 6/8 °C | 6/8 °C | 4/11 °C | 2/13 °C |
| Dal 676 m | 3/9 °C | 2/9 °C | 3/13 °C | 7/9 °C | 7/9 °C | 5/12 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 748 m | Dal 480 m |
|---|---|---|
di | 3/10 °C | 6/12 °C |
wo | 0/11 °C | 0/13 °C |
do | 2/15 °C | 3/16 °C |
vr | 6/11 °C | 6/13 °C |
za | 5/12 °C | 6/12 °C |
zo | 4/14 °C | 6/17 °C |
ma | 3/16 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 748 m | 3/10 °C | 0/11 °C | 2/15 °C | 6/11 °C | 5/12 °C | 4/14 °C | 3/16 °C |
| Dal 480 m | 6/12 °C | 0/13 °C | 3/16 °C | 6/13 °C | 6/12 °C | 6/17 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 855 m | Dal 591 m |
|---|---|---|
di | 1/8 °C | 3/10 °C |
wo | 0/8 °C | 1/10 °C |
do | 1/12 °C | 2/14 °C |
vr | 5/10 °C | 6/12 °C |
za | 4/8 °C | 5/10 °C |
zo | 4/8 °C | 5/10 °C |
ma | 3/12 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 855 m | 1/8 °C | 0/8 °C | 1/12 °C | 5/10 °C | 4/8 °C | 4/8 °C | 3/12 °C |
| Dal 591 m | 3/10 °C | 1/10 °C | 2/14 °C | 6/12 °C | 5/10 °C | 5/10 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 832 m | Dal 627 m |
|---|---|---|
di | 3/9 °C | 4/10 °C |
wo | 1/9 °C | 2/10 °C |
do | 2/13 °C | 3/14 °C |
vr | 6/11 °C | 7/12 °C |
za | 5/9 °C | 6/10 °C |
zo | 5/9 °C | 6/10 °C |
ma | 4/13 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 832 m | 3/9 °C | 1/9 °C | 2/13 °C | 6/11 °C | 5/9 °C | 5/9 °C | 4/13 °C |
| Dal 627 m | 4/10 °C | 2/10 °C | 3/14 °C | 7/12 °C | 6/10 °C | 6/10 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 350 m | Dal 250 m |
|---|---|---|
di | 5/13 °C | 5/13 °C |
wo | 2/14 °C | 2/14 °C |
do | 4/18 °C | 4/18 °C |
vr | 8/14 °C | 8/14 °C |
za | 7/15 °C | 7/15 °C |
zo | 6/17 °C | 6/17 °C |
ma | 6/19 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 350 m | 5/13 °C | 2/14 °C | 4/18 °C | 8/14 °C | 7/15 °C | 6/17 °C | 6/19 °C |
| Dal 250 m | 5/13 °C | 2/14 °C | 4/18 °C | 8/14 °C | 7/15 °C | 6/17 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 528 m | Dal 420 m |
|---|---|---|
di | 3/11 °C | 4/11 °C |
wo | 3/11 °C | 3/11 °C |
do | 3/15 °C | 4/15 °C |
vr | 8/11 °C | 8/11 °C |
za | 7/11 °C | 8/11 °C |
zo | 6/12 °C | 6/14 °C |
ma | 4/14 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 528 m | 3/11 °C | 3/11 °C | 3/15 °C | 8/11 °C | 7/11 °C | 6/12 °C | 4/14 °C |
| Dal 420 m | 4/11 °C | 3/11 °C | 4/15 °C | 8/11 °C | 8/11 °C | 6/14 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 970 m | Dal 880 m |
|---|---|---|
di | 2/8 °C | 2/8 °C |
wo | 1/8 °C | 1/8 °C |
do | 2/12 °C | 2/12 °C |
vr | 6/8 °C | 6/8 °C |
za | 6/8 °C | 6/8 °C |
zo | 4/9 °C | 4/11 °C |
ma | 2/11 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 970 m | 2/8 °C | 1/8 °C | 2/12 °C | 6/8 °C | 6/8 °C | 4/9 °C | 2/11 °C |
| Dal 880 m | 2/8 °C | 1/8 °C | 2/12 °C | 6/8 °C | 6/8 °C | 4/11 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 900 m | Dal 770 m |
|---|---|---|
di | 2/10 °C | 3/11 °C |
wo | 2/10 °C | 3/11 °C |
do | 2/14 °C | 3/15 °C |
vr | 7/11 °C | 8/12 °C |
za | 6/10 °C | 7/11 °C |
zo | 5/10 °C | 6/11 °C |
ma | 4/12 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 900 m | 2/10 °C | 2/10 °C | 2/14 °C | 7/11 °C | 6/10 °C | 5/10 °C | 4/12 °C |
| Dal 770 m | 3/11 °C | 3/11 °C | 3/15 °C | 8/12 °C | 7/11 °C | 6/11 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 590 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
di | 4/10 °C | 4/11 °C |
wo | 0/11 °C | 0/12 °C |
do | 2/14 °C | 2/15 °C |
vr | 5/12 °C | 5/13 °C |
za | 6/11 °C | 6/12 °C |
zo | 4/12 °C | 4/13 °C |
ma | 5/13 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 590 m | 4/10 °C | 0/11 °C | 2/14 °C | 5/12 °C | 6/11 °C | 4/12 °C | 5/13 °C |
| Dal 500 m | 4/11 °C | 0/12 °C | 2/15 °C | 5/13 °C | 6/12 °C | 4/13 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 550 m | Dal 460 m |
|---|---|---|
di | 4/11 °C | 4/12 °C |
wo | 1/12 °C | 1/13 °C |
do | 3/16 °C | 3/17 °C |
vr | 7/12 °C | 7/13 °C |
za | 6/13 °C | 6/14 °C |
zo | 5/15 °C | 5/16 °C |
ma | 5/17 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 550 m | 4/11 °C | 1/12 °C | 3/16 °C | 7/12 °C | 6/13 °C | 5/15 °C | 5/17 °C |
| Dal 460 m | 4/12 °C | 1/13 °C | 3/17 °C | 7/13 °C | 6/14 °C | 5/16 °C | 5/18 °C |
1-13 van 13 skigebieden




