Skiweer Yamanashi

Weersverwachting in Yamanashi voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in Yamanashi voor 7 dagen


Weer Yamanashi

Weer in Yamanashi voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Yamanashi voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Yamanashi

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1900 m Dal 1600 m
za
bewolkt
8/12 °C 9/15 °C
zo
zonnig
9/16 °C 10/19 °C
ma
zonnig
11/17 °C 12/20 °C
di
zonnig
11/17 °C 12/20 °C
wo
bewolkt
8/13 °C 9/16 °C
do
bewolkt
6/12 °C 7/15 °C
vr
zonnig
6/13 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
zonnig
Berg 1900 m 8/12 °C 9/16 °C 11/17 °C 11/17 °C 8/13 °C 6/12 °C 6/13 °C
Dal 1600 m 9/15 °C 10/19 °C 12/20 °C 12/20 °C 9/16 °C 7/15 °C 7/16 °C

Weer in skigebied Berg 1500 m Dal 1285 m
za
zonnig
6/16 °C 7/17 °C
zo
zonnig
7/18 °C 8/19 °C
ma
zonnig
9/18 °C 10/19 °C
di
zonnig
9/18 °C 10/19 °C
wo
bewolkt
10/13 °C 11/14 °C
do
regen
9/10 °C 10/11 °C
vr
zonnig
7/16 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
regen
vr
zonnig
Berg 1500 m 6/16 °C 7/18 °C 9/18 °C 9/18 °C 10/13 °C 9/10 °C 7/16 °C
Dal 1285 m 7/17 °C 8/19 °C 10/19 °C 10/19 °C 11/14 °C 10/11 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 1060 m Dal 882 m
za
zonnig
8/18 °C 9/20 °C
zo
zonnig
9/20 °C 10/22 °C
ma
zonnig
11/20 °C 12/22 °C
di
zonnig
11/20 °C 12/22 °C
wo
bewolkt
12/15 °C 13/17 °C
do
regen
11/12 °C 12/14 °C
vr
zonnig
9/18 °C 10/20 °C
Weer in
skigebied
za
zonnig
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
do
regen
vr
zonnig
Berg 1060 m 8/18 °C 9/20 °C 11/20 °C 11/20 °C 12/15 °C 11/12 °C 9/18 °C
Dal 882 m 9/20 °C 10/22 °C 12/22 °C 12/22 °C 13/17 °C 12/14 °C 10/20 °C
1-3 van 3 skigebieden