Skiweer Zugspitzland

Weersverwachting in het Zugspitzland voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in het Zugspitzland voor 7 dagen


Weer Zugspitzland

Weer in het Zugspitzland voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Zugspitzland voor 6 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Zugspitzland

1-6 van 6 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2050 m Dal 740 m
zo
bewolkt
-8/2 °C -3/17 °C
ma
buien
-3/2 °C 3/17 °C
di
bewolkt
-3/4 °C 5/16 °C
wo
bewolkt
-1/5 °C 7/21 °C
do
helder
2/11 °C 6/24 °C
vr
zonnig
8/13 °C 9/27 °C
za
zonnig
9/14 °C 10/28 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 2050 m -8/2 °C -3/2 °C -3/4 °C -1/5 °C 2/11 °C 8/13 °C 9/14 °C
Dal 740 m -3/17 °C 3/17 °C 5/16 °C 7/21 °C 6/24 °C 9/27 °C 10/28 °C

Weer in skigebied Berg 2650 m Dal 2000 m
zo
bewolkt
-10/-3 °C -7/1 °C
ma
sneeuwbuien
-5/-3 °C -2/1 °C
di
bewolkt
-5/-1 °C -2/3 °C
wo
bewolkt
-3/0 °C 0/4 °C
do
helder
0/6 °C 3/10 °C
vr
zonnig
6/8 °C 9/12 °C
za
zonnig
7/9 °C 10/13 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 2650 m -10/-3 °C -5/-3 °C -5/-1 °C -3/0 °C 0/6 °C 6/8 °C 7/9 °C
Dal 2000 m -7/1 °C -2/1 °C -2/3 °C 0/4 °C 3/10 °C 9/12 °C 10/13 °C

Weer in skigebied Berg 1230 m Dal 730 m
zo
bewolkt
-6/13 °C -3/17 °C
ma
buien
0/13 °C 3/17 °C
di
bewolkt
2/12 °C 5/16 °C
wo
bewolkt
4/17 °C 7/21 °C
do
helder
3/20 °C 6/24 °C
vr
zonnig
6/23 °C 9/27 °C
za
zonnig
7/24 °C 10/28 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 1230 m -6/13 °C 0/13 °C 2/12 °C 4/17 °C 3/20 °C 6/23 °C 7/24 °C
Dal 730 m -3/17 °C 3/17 °C 5/16 °C 7/21 °C 6/24 °C 9/27 °C 10/28 °C

Weer in skigebied Berg 760 m Dal 682 m
zo
bewolkt
-3/17 °C -3/17 °C
ma
buien
3/17 °C 3/17 °C
di
bewolkt
5/16 °C 5/16 °C
wo
bewolkt
7/21 °C 7/21 °C
do
helder
6/24 °C 6/24 °C
vr
zonnig
9/27 °C 9/27 °C
za
zonnig
10/28 °C 10/28 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 760 m -3/17 °C 3/17 °C 5/16 °C 7/21 °C 6/24 °C 9/27 °C 10/28 °C
Dal 682 m -3/17 °C 3/17 °C 5/16 °C 7/21 °C 6/24 °C 9/27 °C 10/28 °C

Weer in skigebied Berg 700 m Dal 650 m
zo
bewolkt
-3/17 °C -3/18 °C
ma
buien
3/17 °C 3/18 °C
di
bewolkt
5/16 °C 5/17 °C
wo
bewolkt
7/21 °C 7/22 °C
do
helder
6/24 °C 6/25 °C
vr
zonnig
9/27 °C 9/28 °C
za
zonnig
10/28 °C 10/29 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 700 m -3/17 °C 3/17 °C 5/16 °C 7/21 °C 6/24 °C 9/27 °C 10/28 °C
Dal 650 m -3/18 °C 3/18 °C 5/17 °C 7/22 °C 6/25 °C 9/28 °C 10/29 °C

Weer in skigebied Berg 772 m Dal 670 m
zo
bewolkt
-3/17 °C -3/17 °C
ma
buien
3/17 °C 3/17 °C
di
bewolkt
5/16 °C 5/16 °C
wo
bewolkt
7/21 °C 7/21 °C
do
helder
6/24 °C 6/24 °C
vr
zonnig
9/27 °C 9/27 °C
za
zonnig
10/28 °C 10/28 °C
Weer in
skigebied
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 772 m -3/17 °C 3/17 °C 5/16 °C 7/21 °C 6/24 °C 9/27 °C 10/28 °C
Dal 670 m -3/17 °C 3/17 °C 5/16 °C 7/21 °C 6/24 °C 9/27 °C 10/28 °C
1-6 van 6 skigebieden