Skiweer Außerfern

Weersverwachting in het Außerfern voor 23 Skigebieden - Weer in de bergen in het Außerfern voor 7 dagen


Weer Außerfern

Weer in het Außerfern voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Außerfern voor 23 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Außerfern

1-23 van 23 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1820 m Dal 1000 m
za
sneeuwbuien
-3/2 °C -1/9 °C
zo
zonnig
-4/8 °C -2/14 °C
ma
regen
0/9 °C 2/15 °C
di
buien
3/9 °C 4/15 °C
wo
regen
4/11 °C 7/16 °C
do
helder
4/14 °C 7/19 °C
vr
zonnig
6/17 °C 9/23 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
regen
di
buien
wo
regen
do
helder
vr
zonnig
Berg 1820 m -3/2 °C -4/8 °C 0/9 °C 3/9 °C 4/11 °C 4/14 °C 6/17 °C
Dal 1000 m -1/9 °C -2/14 °C 2/15 °C 4/15 °C 7/16 °C 7/19 °C 9/23 °C

Weer in skigebied Berg 2100 m Dal 1004 m
za
sneeuwbuien
-9/-4 °C 0/7 °C
zo
zonnig
-6/1 °C -3/14 °C
ma
sneeuwbuien
-3/1 °C 1/14 °C
di
bewolkt
-3/2 °C 4/13 °C
wo
sneeuwbuien
-1/2 °C 8/16 °C
do
buien
-1/6 °C 6/18 °C
vr
helder
3/7 °C 6/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
sneeuwbuien
do
buien
vr
helder
Berg 2100 m -9/-4 °C -6/1 °C -3/1 °C -3/2 °C -1/2 °C -1/6 °C 3/7 °C
Dal 1004 m 0/7 °C -3/14 °C 1/14 °C 4/13 °C 8/16 °C 6/18 °C 6/21 °C

Weer in skigebied Berg 1743 m Dal 1079 m
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 0/6 °C
zo
zonnig
-4/8 °C -1/12 °C
ma
buien
0/9 °C 3/13 °C
di
buien
3/9 °C 6/13 °C
wo
buien
4/11 °C 7/15 °C
do
helder
4/14 °C 7/18 °C
vr
zonnig
6/17 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1743 m -3/2 °C -4/8 °C 0/9 °C 3/9 °C 4/11 °C 4/14 °C 6/17 °C
Dal 1079 m 0/6 °C -1/12 °C 3/13 °C 6/13 °C 7/15 °C 7/18 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 1530 m Dal 1000 m
za
sneeuwbuien
-2/2 °C 0/7 °C
zo
zonnig
-5/12 °C -3/14 °C
ma
buien
-1/12 °C 1/14 °C
di
bewolkt
2/11 °C 4/13 °C
wo
buien
6/14 °C 8/16 °C
do
buien
4/16 °C 6/18 °C
vr
helder
4/19 °C 6/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
helder
Berg 1530 m -2/2 °C -5/12 °C -1/12 °C 2/11 °C 6/14 °C 4/16 °C 4/19 °C
Dal 1000 m 0/7 °C -3/14 °C 1/14 °C 4/13 °C 8/16 °C 6/18 °C 6/21 °C

Weer in skigebied Berg 1923 m Dal 1112 m
za
sneeuwbuien
-3/2 °C -1/6 °C
zo
zonnig
-4/8 °C -4/13 °C
ma
buien
0/9 °C 0/13 °C
di
bewolkt
3/9 °C 3/12 °C
wo
buien
4/11 °C 7/15 °C
do
buien
4/14 °C 5/17 °C
vr
helder
5/17 °C 5/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
buien
vr
helder
Berg 1923 m -3/2 °C -4/8 °C 0/9 °C 3/9 °C 4/11 °C 4/14 °C 5/17 °C
Dal 1112 m -1/6 °C -4/13 °C 0/13 °C 3/12 °C 7/15 °C 5/17 °C 5/20 °C

Weer in skigebied Berg 1821 m Dal 1150 m
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 0/6 °C
zo
zonnig
-4/8 °C -1/12 °C
ma
sneeuwbuien
0/2 °C 3/13 °C
di
sneeuwbuien
1/2 °C 6/13 °C
wo
buien
4/11 °C 7/15 °C
do
helder
4/14 °C 7/18 °C
vr
zonnig
6/17 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1821 m -3/2 °C -4/8 °C 0/2 °C 1/2 °C 4/11 °C 4/14 °C 6/17 °C
Dal 1150 m 0/6 °C -1/12 °C 3/13 °C 6/13 °C 7/15 °C 7/18 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 1820 m Dal 1110 m
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 0/5 °C
zo
zonnig
-4/8 °C -1/11 °C
ma
buien
0/9 °C 3/12 °C
di
buien
3/9 °C 6/12 °C
wo
buien
4/11 °C 7/14 °C
do
helder
4/14 °C 7/17 °C
vr
zonnig
6/17 °C 9/20 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1820 m -3/2 °C -4/8 °C 0/9 °C 3/9 °C 4/11 °C 4/14 °C 6/17 °C
Dal 1110 m 0/5 °C -1/11 °C 3/12 °C 6/12 °C 7/14 °C 7/17 °C 9/20 °C

Weer in skigebied Berg 2650 m Dal 2000 m
za
sneeuwbuien
-11/-8 °C -8/-4 °C
zo
zonnig
-8/-3 °C -5/1 °C
ma
sneeuwbuien
-5/-3 °C -2/1 °C
di
bewolkt
-5/-2 °C -2/2 °C
wo
sneeuwbuien
-3/-1 °C 0/3 °C
do
sneeuwbuien
-3/2 °C 0/6 °C
vr
helder
1/3 °C 4/7 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
sneeuwbuien
do
sneeuwbuien
vr
helder
Berg 2650 m -11/-8 °C -8/-3 °C -5/-3 °C -5/-2 °C -3/-1 °C -3/2 °C 1/3 °C
Dal 2000 m -8/-4 °C -5/1 °C -2/1 °C -2/2 °C 0/3 °C 0/6 °C 4/7 °C

Weer in skigebied Berg 1900 m Dal 854 m
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/8 °C
zo
zonnig
-4/8 °C 0/14 °C
ma
sneeuwbuien
0/2 °C 4/15 °C
di
sneeuwbuien
1/2 °C 7/15 °C
wo
buien
4/11 °C 8/17 °C
do
helder
4/14 °C 8/20 °C
vr
zonnig
6/17 °C 10/23 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1900 m -3/2 °C -4/8 °C 0/2 °C 1/2 °C 4/11 °C 4/14 °C 6/17 °C
Dal 854 m 1/8 °C 0/14 °C 4/15 °C 7/15 °C 8/17 °C 8/20 °C 10/23 °C

Weer in skigebied Berg 1768 m Dal 1200 m
za
sneeuwval
-6/2 °C -4/2 °C
zo
zonnig
-3/6 °C -1/9 °C
ma
buien
-1/6 °C 1/9 °C
di
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/11 °C
wo
buien
1/8 °C 3/11 °C
do
helder
3/10 °C 5/13 °C
vr
zonnig
6/12 °C 8/15 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
zonnig
ma
buien
di
sneeuwbuien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1768 m -6/2 °C -3/6 °C -1/6 °C -1/2 °C 1/8 °C 3/10 °C 6/12 °C
Dal 1200 m -4/2 °C -1/9 °C 1/9 °C 1/11 °C 3/11 °C 5/13 °C 8/15 °C

Weer in skigebied Berg 1565 m Dal 1090 m
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 0/6 °C
zo
zonnig
-4/8 °C -1/12 °C
ma
buien
0/9 °C 3/13 °C
di
buien
3/9 °C 6/13 °C
wo
buien
4/11 °C 7/15 °C
do
helder
4/14 °C 7/18 °C
vr
zonnig
6/17 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1565 m -3/2 °C -4/8 °C 0/9 °C 3/9 °C 4/11 °C 4/14 °C 6/17 °C
Dal 1090 m 0/6 °C -1/12 °C 3/13 °C 6/13 °C 7/15 °C 7/18 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 1500 m Dal 1058 m
za
sneeuwbuien
-2/2 °C 0/6 °C
zo
zonnig
-3/9 °C -1/12 °C
ma
buien
1/10 °C 3/13 °C
di
buien
4/10 °C 6/13 °C
wo
buien
5/12 °C 7/15 °C
do
helder
5/15 °C 7/18 °C
vr
zonnig
7/18 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1500 m -2/2 °C -3/9 °C 1/10 °C 4/10 °C 5/12 °C 5/15 °C 7/18 °C
Dal 1058 m 0/6 °C -1/12 °C 3/13 °C 6/13 °C 7/15 °C 7/18 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 1671 m Dal 1150 m
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 0/6 °C
zo
zonnig
-4/8 °C -1/12 °C
ma
buien
0/9 °C 3/13 °C
di
buien
3/9 °C 6/13 °C
wo
buien
4/11 °C 7/15 °C
do
helder
4/14 °C 7/18 °C
vr
zonnig
6/17 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1671 m -3/2 °C -4/8 °C 0/9 °C 3/9 °C 4/11 °C 4/14 °C 6/17 °C
Dal 1150 m 0/6 °C -1/12 °C 3/13 °C 6/13 °C 7/15 °C 7/18 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 1329 m Dal 1108 m
za
sneeuwval
-4/2 °C -3/6 °C
zo
zonnig
-1/8 °C 0/10 °C
ma
buien
1/8 °C 2/10 °C
di
buien
1/10 °C 2/12 °C
wo
buien
3/10 °C 4/12 °C
do
helder
5/12 °C 6/14 °C
vr
zonnig
8/14 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1329 m -4/2 °C -1/8 °C 1/8 °C 1/10 °C 3/10 °C 5/12 °C 8/14 °C
Dal 1108 m -3/6 °C 0/10 °C 2/10 °C 2/12 °C 4/12 °C 6/14 °C 9/16 °C

Weer in skigebied Berg 1233 m Dal 1050 m
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 0/6 °C
zo
zonnig
-2/11 °C -1/12 °C
ma
buien
2/12 °C 3/13 °C
di
buien
5/12 °C 6/13 °C
wo
buien
6/14 °C 7/15 °C
do
helder
6/17 °C 7/18 °C
vr
zonnig
8/20 °C 9/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1233 m -1/2 °C -2/11 °C 2/12 °C 5/12 °C 6/14 °C 6/17 °C 8/20 °C
Dal 1050 m 0/6 °C -1/12 °C 3/13 °C 6/13 °C 7/15 °C 7/18 °C 9/21 °C

Weer in skigebied Berg 1220 m Dal 1050 m
za
ijzel
-4/5 °C -3/6 °C
zo
zonnig
-1/9 °C 0/10 °C
ma
buien
1/9 °C 2/10 °C
di
buien
1/11 °C 2/12 °C
wo
buien
3/11 °C 4/12 °C
do
helder
5/13 °C 6/14 °C
vr
zonnig
8/15 °C 9/16 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1220 m -4/5 °C -1/9 °C 1/9 °C 1/11 °C 3/11 °C 5/13 °C 8/15 °C
Dal 1050 m -3/6 °C 0/10 °C 2/10 °C 2/12 °C 4/12 °C 6/14 °C 9/16 °C

Weer in skigebied Berg 1049 m Dal 940 m
za
ijzel
0/6 °C 1/7 °C
zo
zonnig
-1/12 °C 0/13 °C
ma
buien
3/13 °C 4/14 °C
di
buien
6/13 °C 7/14 °C
wo
buien
7/15 °C 8/16 °C
do
helder
7/18 °C 8/19 °C
vr
zonnig
9/21 °C 10/22 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1049 m 0/6 °C -1/12 °C 3/13 °C 6/13 °C 7/15 °C 7/18 °C 9/21 °C
Dal 940 m 1/7 °C 0/13 °C 4/14 °C 7/14 °C 8/16 °C 8/19 °C 10/22 °C

Weer in skigebied Berg 1030 m Dal 905 m
za
ijzel
-2/6 °C -1/7 °C
zo
zonnig
-3/11 °C -2/12 °C
ma
buien
1/13 °C 2/14 °C
di
buien
5/12 °C 6/13 °C
wo
buien
6/15 °C 7/16 °C
do
helder
5/16 °C 6/17 °C
vr
zonnig
7/20 °C 8/21 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1030 m -2/6 °C -3/11 °C 1/13 °C 5/12 °C 6/15 °C 5/16 °C 7/20 °C
Dal 905 m -1/7 °C -2/12 °C 2/14 °C 6/13 °C 7/16 °C 6/17 °C 8/21 °C

Weer in skigebied Berg 965 m Dal 850 m
za
buien
1/7 °C 1/8 °C
zo
zonnig
0/13 °C 0/14 °C
ma
buien
4/14 °C 4/15 °C
di
buien
7/14 °C 7/15 °C
wo
buien
8/16 °C 8/17 °C
do
helder
8/19 °C 8/20 °C
vr
zonnig
10/22 °C 10/23 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 965 m 1/7 °C 0/13 °C 4/14 °C 7/14 °C 8/16 °C 8/19 °C 10/22 °C
Dal 850 m 1/8 °C 0/14 °C 4/15 °C 7/15 °C 8/17 °C 8/20 °C 10/23 °C

Weer in skigebied Berg 1563 m Dal 1546 m
za
sneeuwbuien
-3/2 °C -3/2 °C
zo
zonnig
-3/11 °C -3/11 °C
ma
regen
1/13 °C 1/13 °C
di
buien
3/12 °C 3/12 °C
wo
buien
5/13 °C 5/13 °C
do
helder
5/19 °C 5/19 °C
vr
zonnig
6/22 °C 6/22 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
regen
di
buien
wo
buien
do
helder
vr
zonnig
Berg 1563 m -3/2 °C -3/11 °C 1/13 °C 3/12 °C 5/13 °C 5/19 °C 6/22 °C
Dal 1546 m -3/2 °C -3/11 °C 1/13 °C 3/12 °C 5/13 °C 5/19 °C 6/22 °C

Weer in skigebied Berg 1390 m Dal 1330 m
za
sneeuwbuien
-3/2 °C -3/7 °C
zo
zonnig
-4/12 °C -4/12 °C
ma
regen
0/13 °C 0/13 °C
di
buien
2/13 °C 2/13 °C
wo
regen
5/14 °C 5/14 °C
do
helder
5/17 °C 5/17 °C
vr
zonnig
7/21 °C 7/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
regen
di
buien
wo
regen
do
helder
vr
zonnig
Berg 1390 m -3/2 °C -4/12 °C 0/13 °C 2/13 °C 5/14 °C 5/17 °C 7/21 °C
Dal 1330 m -3/7 °C -4/12 °C 0/13 °C 2/13 °C 5/14 °C 5/17 °C 7/21 °C

Weer in skigebied Berg 1370 m Dal 1335 m
za
sneeuwbuien
-3/2 °C -3/2 °C
zo
zonnig
-4/12 °C -4/12 °C
ma
regen
0/13 °C 0/13 °C
di
buien
2/13 °C 2/13 °C
wo
regen
5/14 °C 5/14 °C
do
helder
5/17 °C 5/17 °C
vr
zonnig
7/21 °C 7/21 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
regen
di
buien
wo
regen
do
helder
vr
zonnig
Berg 1370 m -3/2 °C -4/12 °C 0/13 °C 2/13 °C 5/14 °C 5/17 °C 7/21 °C
Dal 1335 m -3/2 °C -4/12 °C 0/13 °C 2/13 °C 5/14 °C 5/17 °C 7/21 °C

Weer in skigebied Berg 1025 m Dal 1000 m
za
buien
-1/9 °C -1/9 °C
zo
zonnig
-2/14 °C -2/14 °C
ma
regen
2/15 °C 2/15 °C
di
buien
4/15 °C 4/15 °C
wo
regen
7/16 °C 7/16 °C
do
helder
7/19 °C 7/19 °C
vr
zonnig
9/23 °C 9/23 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
regen
di
buien
wo
regen
do
helder
vr
zonnig
Berg 1025 m -1/9 °C -2/14 °C 2/15 °C 4/15 °C 7/16 °C 7/19 °C 9/23 °C
Dal 1000 m -1/9 °C -2/14 °C 2/15 °C 4/15 °C 7/16 °C 7/19 °C 9/23 °C
1-23 van 23 skigebieden