Skiweer Zwieseler Winkel

Weersverwachting in de Zwieseler Winkel voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in de Zwieseler Winkel voor 7 dagen


Weer Zwieseler Winkel

Weer in de Zwieseler Winkel voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Zwieseler Winkel voor 4 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Zwieseler Winkel

  • Zwieseler Winkel – Gaan naar

    Bestuursdistrict:

1-4 van 4 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1456 m Dal 1050 m
do
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/7 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/8 °C
za
sneeuwbuien
0/2 °C 2/8 °C
zo
zonnig
-1/8 °C 1/11 °C
ma
helder
3/10 °C 5/13 °C
di
helder
3/10 °C 5/13 °C
wo
buien
4/10 °C 6/13 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 1456 m -1/2 °C -1/2 °C 0/2 °C -1/8 °C 3/10 °C 3/10 °C 4/10 °C
Dal 1050 m 1/7 °C 1/8 °C 2/8 °C 1/11 °C 5/13 °C 5/13 °C 6/13 °C

Weer in skigebied Berg 712 m Dal 636 m
do
buien
3/8 °C 3/9 °C
vr
buien
1/10 °C 1/11 °C
za
onweer
1/10 °C 1/11 °C
zo
zonnig
1/14 °C 1/15 °C
ma
helder
3/15 °C 3/16 °C
di
helder
5/16 °C 5/17 °C
wo
buien
6/14 °C 6/15 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
onweer
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 712 m 3/8 °C 1/10 °C 1/10 °C 1/14 °C 3/15 °C 5/16 °C 6/14 °C
Dal 636 m 3/9 °C 1/11 °C 1/11 °C 1/15 °C 3/16 °C 5/17 °C 6/15 °C

Weer in skigebied Berg 688 m Dal 634 m
do
buien
3/10 °C 3/10 °C
vr
buien
2/13 °C 2/13 °C
za
onweer
2/13 °C 2/13 °C
zo
zonnig
2/16 °C 2/16 °C
ma
helder
4/18 °C 4/18 °C
di
helder
5/19 °C 5/19 °C
wo
buien
6/17 °C 6/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
onweer
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 688 m 3/10 °C 2/13 °C 2/13 °C 2/16 °C 4/18 °C 5/19 °C 6/17 °C
Dal 634 m 3/10 °C 2/13 °C 2/13 °C 2/16 °C 4/18 °C 5/19 °C 6/17 °C

Weer in skigebied Berg 763 m Dal 722 m
do
buien
3/8 °C 3/9 °C
vr
buien
1/10 °C 1/11 °C
za
onweer
1/10 °C 1/11 °C
zo
zonnig
1/14 °C 1/15 °C
ma
helder
3/15 °C 3/16 °C
di
helder
5/16 °C 5/17 °C
wo
buien
6/14 °C 6/15 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
onweer
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 763 m 3/8 °C 1/10 °C 1/10 °C 1/14 °C 3/15 °C 5/16 °C 6/14 °C
Dal 722 m 3/9 °C 1/11 °C 1/11 °C 1/15 °C 3/16 °C 5/17 °C 6/15 °C
1-4 van 4 skigebieden