Weersverwachting (skiweer/weer in de bergen)
| wo 13 mei Details » | do 14 mei Details » | vr 15 mei Details » | za 16 mei Details » | zo 17 mei Details » | ma 18 mei Details » | di 19 mei Details » |
|---|
woensdag, 13. mei 2026
donderdag, 14. mei 2026
vrijdag, 15. mei 2026
zaterdag, 16. mei 2026
zondag, 17. mei 2026
maandag, 18. mei 2026
dinsdag, 19. mei 2026
Weer Weer Weer Weer Weer Weer Weer | Berg 844m Temperatuur | Dal 770 Temperatuur |
|---|---|---|
| 2 uur | 1°C | 2°C |
| 5 uur | -1°C | 0°C |
| 8 uur | 2°C | 3°C |
| 11 uur | 7°C | 8°C |
| 14 uur | 8°C | 9°C |
| 17 uur | 9°C | 10°C |
| 20 uur | 6°C | 7°C |
| 23 uur | 3°C | 4°C |
| Aantal zonuren | 10 uur | |
| 2 uur | 3°C | 4°C |
| 5 uur | 5°C | 6°C |
| 8 uur | 5°C | 6°C |
| 11 uur | 9°C | 10°C |
| 14 uur | 10°C | 11°C |
| 17 uur | 8°C | 9°C |
| 20 uur | 5°C | 6°C |
| 23 uur | 4°C | 5°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |
| 2 uur | 4°C | 5°C |
| 5 uur | 4°C | 5°C |
| 8 uur | 4°C | 5°C |
| 11 uur | 5°C | 6°C |
| 14 uur | 7°C | 8°C |
| 17 uur | 9°C | 10°C |
| 20 uur | 6°C | 7°C |
| 23 uur | 5°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |
| 2 uur | 4°C | 5°C |
| 5 uur | 4°C | 5°C |
| 8 uur | 5°C | 6°C |
| 11 uur | 8°C | 9°C |
| 14 uur | 9°C | 10°C |
| 17 uur | 8°C | 9°C |
| 20 uur | 7°C | 8°C |
| 23 uur | 5°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |
| 2 uur | 5°C | 6°C |
| 5 uur | 5°C | 6°C |
| 8 uur | 5°C | 6°C |
| 11 uur | 5°C | 6°C |
| 14 uur | 5°C | 6°C |
| 17 uur | 5°C | 6°C |
| 20 uur | 5°C | 6°C |
| 23 uur | 5°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 2 uur | |
| 2 uur | 4°C | 5°C |
| 5 uur | 4°C | 5°C |
| 8 uur | 4°C | 5°C |
| 11 uur | 4°C | 5°C |
| 14 uur | 4°C | 5°C |
| 17 uur | 5°C | 6°C |
| 20 uur | 5°C | 6°C |
| 23 uur | 5°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 2 uur | |
| 2 uur | 4°C | 5°C |
| 5 uur | 3°C | 4°C |
| 8 uur | 7°C | 8°C |
| 11 uur | 11°C | 12°C |
| 14 uur | 13°C | 14°C |
| 17 uur | 13°C | 14°C |
| 20 uur | 9°C | 10°C |
| 23 uur | 5°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 12,5 uur | |
Weer Weer Weer Weer Weer Weer Weer | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berg 844m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 1°C | -1°C | 2°C | 7°C | 8°C | 9°C | 6°C | 3°C |
| Dal 770m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 2°C | 0°C | 3°C | 8°C | 9°C | 10°C | 7°C | 4°C |
| Aantal zonuren | 10 uur | |||||||
| Berg 844m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 3°C | 5°C | 5°C | 9°C | 10°C | 8°C | 5°C | 4°C |
| Dal 770m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 4°C | 6°C | 6°C | 10°C | 11°C | 9°C | 6°C | 5°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |||||||
| Berg 844m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 4°C | 4°C | 4°C | 5°C | 7°C | 9°C | 6°C | 5°C |
| Dal 770m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 5°C | 5°C | 5°C | 6°C | 8°C | 10°C | 7°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |||||||
| Berg 844m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 4°C | 4°C | 5°C | 8°C | 9°C | 8°C | 7°C | 5°C |
| Dal 770m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 5°C | 5°C | 6°C | 9°C | 10°C | 9°C | 8°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |||||||
| Berg 844m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 5°C | 5°C | 5°C | 5°C | 5°C | 5°C | 5°C | 5°C |
| Dal 770m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 6°C | 6°C | 6°C | 6°C | 6°C | 6°C | 6°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 2 uur | |||||||
| Berg 844m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 4°C | 4°C | 4°C | 4°C | 4°C | 5°C | 5°C | 5°C |
| Dal 770m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 5°C | 5°C | 5°C | 5°C | 5°C | 6°C | 6°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 2 uur | |||||||
| Berg 844m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 4°C | 3°C | 7°C | 11°C | 13°C | 13°C | 9°C | 5°C |
| Dal 770m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 5°C | 4°C | 8°C | 12°C | 14°C | 14°C | 10°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 12,5 uur | |||||||
| Neerslag | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neer- slagkans | 20 % | 10 % | 10 % | 20 % | 20 % | 10 % | 10 % | 15 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 714 m | 801 m | 694 m | 1081 m | 1293 m | 1436 m | 1525 m | 1554 m |
| Verse sneeuw Berg 844m Dal 770m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 82 % | 94 % | 72 % | 53 % | 49 % | 49 % | 70 % | 73 % |
| Luchtdruk in hPa | 1010 | 1010 | 1009 | 1008 | 1006 | 1005 | 1005 | 1005 |
| Neer- slagkans | 20 % | 20 % | 70 % | 70 % | 70 % | 70 % | 70 % | 70 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | <1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² | 1 l /m² | <1 l /m² |
| Sneeuw- grens | 1484 m | 1398 m | 1165 m | 1238 m | 1443 m | 1386 m | 1191 m | 1195 m |
| Verse sneeuw Berg 844m Dal 770m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 80 % | 74 % | 84 % | 67 % | 54 % | 76 % | 93 % | 95 % |
| Luchtdruk in hPa | 1005 | 1004 | 1004 | 1004 | 1003 | 1003 | 1003 | 1003 |
| Neer- slagkans | 85 % | 85 % | 70 % | 70 % | 20 % | 20 % | 20 % | 70 % |
| Neer- slaghoeveelheid | 4 l /m² | 1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² | - | - | - | 3 l /m² |
| Sneeuw- grens | 1368 m | 1358 m | 1125 m | 1139 m | 1409 m | 1706 m | 1669 m | 1371 m |
| Verse sneeuw Berg 844m Dal 770m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 97 % | 95 % | 92 % | 90 % | 79 % | 67 % | 88 % | 95 % |
| Luchtdruk in hPa | 1002 | 1002 | 1003 | 1004 | 1004 | 1002 | 1003 | 1003 |
| Neer- slagkans | 70 % | 70 % | 15 % | 20 % | 70 % | 70 % | 70 % | 20 % |
| Neer- slaghoeveelheid | 5 l /m² | 1 l /m² | - | - | <1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² | - |
| Sneeuw- grens | 1272 m | 1215 m | 1345 m | 1458 m | 1458 m | 1529 m | 1558 m | 1649 m |
| Verse sneeuw Berg 844m Dal 770m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 96 % | 91 % | 83 % | 72 % | 76 % | 83 % | 88 % | 94 % |
| Luchtdruk in hPa | 1004 | 1005 | 1006 | 1007 | 1006 | 1007 | 1007 | 1009 |
| Neer- slagkans | 20 % | 85 % | 85 % | 85 % | 85 % | 85 % | 85 % | 20 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | <1 l /m² | 1 l /m² | 4 l /m² | 4 l /m² | 3 l /m² | <1 l /m² | - |
| Sneeuw- grens | 1568 m | 1489 m | 1356 m | 1261 m | 1300 m | 1307 m | 1391 m | 1576 m |
| Verse sneeuw Berg 844m Dal 770m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 93 % | 93 % | 89 % | 91 % | 91 % | 92 % | 90 % | 82 % |
| Luchtdruk in hPa | 1009 | 1010 | 1012 | 1013 | 1013 | 1014 | 1015 | 1016 |
| Neer- slagkans | 20 % | 85 % | 85 % | 85 % | 85 % | 85 % | 85 % | 20 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | <1 l /m² | 5 l /m² | 4 l /m² | 1 l /m² | 1 l /m² | <1 l /m² | - |
| Sneeuw- grens | 1763 m | 1521 m | 1759 m | 1629 m | 1766 m | 1753 m | 1806 m | 1883 m |
| Verse sneeuw Berg 844m Dal 770m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 84 % | 89 % | 93 % | 95 % | 93 % | 94 % | 92 % | 90 % |
| Luchtdruk in hPa | 1016 | 1017 | 1018 | 1020 | 1020 | 1021 | 1021 | 1022 |
| Neer- slagkans | 20 % | 10 % | 0 % | 0 % | 15 % | 10 % | 5 % | 0 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 1780 m | 1727 m | 1831 m | 1803 m | 1823 m | 1913 m | 1996 m | 2002 m |
| Verse sneeuw Berg 844m Dal 770m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 91 % | 93 % | 81 % | 61 % | 54 % | 62 % | 79 % | 85 % |
| Luchtdruk in hPa | 1022 | 1022 | 1023 | 1022 | 1021 | 1021 | 1023 | 1024 |
| Wind | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berg 844m Ø in km/u Max. in km/u | WNW 25 36 | W 11 22 | W 14 18 | W 22 25 | WZW 18 25 | W 18 25 | ZW 7 11 | Z 7 11 |
| Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u | WNW 25 36 | W 11 22 | W 14 18 | W 22 25 | WZW 18 25 | W 18 25 | ZW 7 11 | Z 7 11 |
| Berg 844m Ø in km/u Max. in km/u | Z 11 18 | ZZW 18 40 | ZZW 22 40 | ZW 25 32 | ZW 18 25 | Z 18 22 | Z 4 7 | ONO 4 14 |
| Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u | Z 11 18 | ZZW 18 40 | ZZW 22 40 | ZW 25 32 | ZW 18 25 | Z 18 22 | Z 4 7 | ONO 4 14 |
| Berg 844m Ø in km/u Max. in km/u | NO 4 7 | NNW 7 14 | NW 7 11 | WZW 4 4 | ZO 4 4 | ZO 7 11 | ONO 4 4 | NNW 4 11 |
| Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u | NO 4 7 | NNW 7 14 | NW 7 11 | WZW 4 4 | ZO 4 4 | ZO 7 11 | ONO 4 4 | NNW 4 11 |
| Berg 844m Ø in km/u Max. in km/u | WNW 4 11 | NNW 7 11 | NNW 4 7 | NW 4 7 | NW 11 11 | N 11 14 | N 11 18 | N 11 18 |
| Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u | WNW 4 11 | NNW 7 11 | NNW 4 7 | NW 4 7 | NW 11 11 | N 11 14 | N 11 18 | N 11 18 |
| Berg 844m Ø in km/u Max. in km/u | N 14 29 | NNW 18 29 | N 29 40 | N 29 43 | NNW 32 43 | NNW 36 43 | NW 22 40 | NW 18 40 |
| Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u | N 14 29 | NNW 18 29 | N 29 40 | N 29 43 | NNW 32 43 | NNW 36 43 | NW 22 40 | NW 18 40 |
| Berg 844m Ø in km/u Max. in km/u | NNW 18 36 | NNW 18 36 | NNW 18 36 | NW 18 32 | NW 14 29 | NNW 11 29 | N 7 18 | NNW 7 18 |
| Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u | NNW 18 36 | NNW 18 36 | NNW 18 36 | NW 18 32 | NW 14 29 | NNW 11 29 | N 7 18 | NNW 7 18 |
| Berg 844m Ø in km/u Max. in km/u | NW 7 18 | NNW 7 11 | NNW 11 18 | NNW 18 22 | N 18 25 | N 14 25 | NNO 11 22 | N 7 14 |
| Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u | NW 7 18 | NNW 7 11 | NNW 11 18 | NNW 18 22 | N 18 25 | N 14 25 | NNO 11 22 | N 7 14 |
| Wind | Berg 844m Ø in km/u Max. in km/u | Dal 770m Ø in km/u Max. in km/u |
|---|---|---|
| 2 uur | WNW 25 36 | WNW 25 36 |
| 5 uur | W 11 22 | W 11 22 |
| 8 uur | W 14 18 | W 14 18 |
| 11 uur | W 22 25 | W 22 25 |
| 14 uur | WZW 18 25 | WZW 18 25 |
| 17 uur | W 18 25 | W 18 25 |
| 20 uur | ZW 7 11 | ZW 7 11 |
| 23 uur | Z 7 11 | Z 7 11 |
| 2 uur | Z 11 18 | Z 11 18 |
| 5 uur | ZZW 18 40 | ZZW 18 40 |
| 8 uur | ZZW 22 40 | ZZW 22 40 |
| 11 uur | ZW 25 32 | ZW 25 32 |
| 14 uur | ZW 18 25 | ZW 18 25 |
| 17 uur | Z 18 22 | Z 18 22 |
| 20 uur | Z 4 7 | Z 4 7 |
| 23 uur | ONO 4 14 | ONO 4 14 |
| 2 uur | NO 4 7 | NO 4 7 |
| 5 uur | NNW 7 14 | NNW 7 14 |
| 8 uur | NW 7 11 | NW 7 11 |
| 11 uur | WZW 4 4 | WZW 4 4 |
| 14 uur | ZO 4 4 | ZO 4 4 |
| 17 uur | ZO 7 11 | ZO 7 11 |
| 20 uur | ONO 4 4 | ONO 4 4 |
| 23 uur | NNW 4 11 | NNW 4 11 |
| 2 uur | WNW 4 11 | WNW 4 11 |
| 5 uur | NNW 7 11 | NNW 7 11 |
| 8 uur | NNW 4 7 | NNW 4 7 |
| 11 uur | NW 4 7 | NW 4 7 |
| 14 uur | NW 11 11 | NW 11 11 |
| 17 uur | N 11 14 | N 11 14 |
| 20 uur | N 11 18 | N 11 18 |
| 23 uur | N 11 18 | N 11 18 |
| 2 uur | N 14 29 | N 14 29 |
| 5 uur | NNW 18 29 | NNW 18 29 |
| 8 uur | N 29 40 | N 29 40 |
| 11 uur | N 29 43 | N 29 43 |
| 14 uur | NNW 32 43 | NNW 32 43 |
| 17 uur | NNW 36 43 | NNW 36 43 |
| 20 uur | NW 22 40 | NW 22 40 |
| 23 uur | NW 18 40 | NW 18 40 |
| 2 uur | NNW 18 36 | NNW 18 36 |
| 5 uur | NNW 18 36 | NNW 18 36 |
| 8 uur | NNW 18 36 | NNW 18 36 |
| 11 uur | NW 18 32 | NW 18 32 |
| 14 uur | NW 14 29 | NW 14 29 |
| 17 uur | NNW 11 29 | NNW 11 29 |
| 20 uur | N 7 18 | N 7 18 |
| 23 uur | NNW 7 18 | NNW 7 18 |
| 2 uur | NW 7 18 | NW 7 18 |
| 5 uur | NNW 7 11 | NNW 7 11 |
| 8 uur | NNW 11 18 | NNW 11 18 |
| 11 uur | NNW 18 22 | NNW 18 22 |
| 14 uur | N 18 25 | N 18 25 |
| 17 uur | N 14 25 | N 14 25 |
| 20 uur | NNO 11 22 | NNO 11 22 |
| 23 uur | N 7 14 | N 7 14 |
| Astronomische gegevens | ||
|---|---|---|
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:33 uur 05:12 uur 20:30 uur 21:09 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 03:21 uur 16:21 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:32 uur 05:11 uur 20:31 uur 21:10 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 03:36 uur 17:46 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:30 uur 05:09 uur 20:32 uur 21:12 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 03:54 uur 19:15 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:29 uur 05:08 uur 20:34 uur 21:14 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 04:17 uur 20:47 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:27 uur 05:07 uur 20:35 uur 21:15 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 04:49 uur 22:15 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:25 uur 05:05 uur 20:36 uur 21:17 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 05:36 uur 23:30 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:24 uur 05:04 uur 20:38 uur 21:18 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 06:41 uur - uur | |
| wo 13 mei Details » | do 14 mei Details » | vr 15 mei Details » | za 16 mei Details » | zo 17 mei Details » | ma 18 mei Details » | di 19 mei Details » |
|---|
Weer Chata pod Klínem – Ramzová / Skiweer & weer in de bergen Chata pod Klínem – Ramzová
Bron www.wetter.net
Wilt u het weer ook op uw website vermeld hebben? Dat kunnen wij voor u regelen »
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Dit skigebied boeken
Tips voor de skivakantie