Rokytnice nad Jizerou
3,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 1315 m | Dal 642 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 3/13 °C |
vr | -1/2 °C | 2/11 °C |
za | -1/2 °C | 2/13 °C |
zo | -3/9 °C | 0/14 °C |
ma | 0/9 °C | 3/14 °C |
di | 1/13 °C | 4/18 °C |
wo | 4/11 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1315 m | 0/2 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | -3/9 °C | 0/9 °C | 1/13 °C | 4/11 °C |
| Dal 642 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
0,8 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 690 m | Dal 570 m |
|---|---|---|
do | 3/13 °C | 4/14 °C |
vr | 2/11 °C | 3/12 °C |
za | 2/13 °C | 3/14 °C |
zo | 0/14 °C | 1/15 °C |
ma | 3/14 °C | 4/15 °C |
di | 4/18 °C | 5/19 °C |
wo | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 690 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
| Dal 570 m | 4/14 °C | 3/12 °C | 3/14 °C | 1/15 °C | 4/15 °C | 5/19 °C | 8/17 °C |
6,0 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 860 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
do | 2/11 °C | 3/13 °C |
vr | 1/9 °C | 2/11 °C |
za | 1/11 °C | 2/13 °C |
zo | -1/12 °C | 0/14 °C |
ma | 2/12 °C | 3/14 °C |
di | 3/16 °C | 4/18 °C |
wo | 6/14 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 860 m | 2/11 °C | 1/9 °C | 1/11 °C | -1/12 °C | 2/12 °C | 3/16 °C | 6/14 °C |
| Dal 620 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
1,1 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 933 m | Dal 631 m |
|---|---|---|
do | 2/11 °C | 3/13 °C |
vr | 1/9 °C | 2/11 °C |
za | 1/11 °C | 2/13 °C |
zo | -1/12 °C | 0/14 °C |
ma | 2/12 °C | 3/14 °C |
di | 3/16 °C | 4/18 °C |
wo | 6/14 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 933 m | 2/11 °C | 1/9 °C | 1/11 °C | -1/12 °C | 2/12 °C | 3/16 °C | 6/14 °C |
| Dal 631 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
2,3 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 726 m | Dal 609 m |
|---|---|---|
do | 3/13 °C | 4/14 °C |
vr | 2/11 °C | 3/12 °C |
za | 2/13 °C | 3/14 °C |
zo | 0/14 °C | 1/15 °C |
ma | 3/14 °C | 4/15 °C |
di | 4/18 °C | 5/19 °C |
wo | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 726 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
| Dal 609 m | 4/14 °C | 3/12 °C | 3/14 °C | 1/15 °C | 4/15 °C | 5/19 °C | 8/17 °C |
2,5 km van het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 560 m | Dal 504 m |
|---|---|---|
do | 3/12 °C | 3/13 °C |
vr | 2/10 °C | 2/11 °C |
za | 2/12 °C | 2/13 °C |
zo | 0/13 °C | 0/14 °C |
ma | 3/13 °C | 3/14 °C |
di | 4/17 °C | 4/18 °C |
wo | 7/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 560 m | 3/12 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 0/13 °C | 3/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C |
| Dal 504 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 730 m | Dal 630 m |
|---|---|---|
do | 3/12 °C | 3/13 °C |
vr | 2/10 °C | 2/11 °C |
za | 2/12 °C | 2/13 °C |
zo | 0/13 °C | 0/14 °C |
ma | 3/13 °C | 3/14 °C |
di | 4/17 °C | 4/18 °C |
wo | 7/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 730 m | 3/12 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 0/13 °C | 3/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C |
| Dal 630 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 700 m | Dal 630 m |
|---|---|---|
do | 3/13 °C | 3/13 °C |
vr | 2/11 °C | 2/11 °C |
za | 2/13 °C | 2/13 °C |
zo | 0/14 °C | 0/14 °C |
ma | 3/14 °C | 3/14 °C |
di | 4/18 °C | 4/18 °C |
wo | 7/16 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 700 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
| Dal 630 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
vanaf het dorpscentrum naar het skigebied
| Weer in skigebied | Berg 662 m | Dal 610 m |
|---|---|---|
do | 3/13 °C | 3/13 °C |
vr | 2/11 °C | 2/11 °C |
za | 2/13 °C | 2/13 °C |
zo | 0/14 °C | 0/14 °C |
ma | 3/14 °C | 3/14 °C |
di | 4/18 °C | 4/18 °C |
wo | 7/16 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 662 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
| Dal 610 m | 3/13 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C |
Weer rondom Rokytnice nad Jizerou
Skiresort.be publiceert de zevendaagse weersverwachting voor Rokytnice nad Jizerou voor de wintersporters in samenwerking met www.wetter.net.
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Tips voor de skivakantie