Skiweer Noordoost-Tsjechië (Severovýchod)
Weersverwachting in Noordoost-Tsjechië (Severovýchod) voor 91 Skigebieden - Weer in de bergen in Noordoost-Tsjechië (Severovýchod) voor 7 dagen
Weer Noordoost-Tsjechië (Severovýchod)
Weer in Noordoost-Tsjechië (Severovýchod) voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Noordoost-Tsjechië (Severovýchod) voor 91 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Noordoost-Tsjechië (Severovýchod)
- Noordoost-Tsjechië (Severovýchod) – Beperken tot
Regio's:
Noordoost-Tsjechië (Severovýchod) – Gaan naarBergketens:
| Weer in skigebied | Berg 1235 m | Dal 702 m |
|---|---|---|
zo | -3/9 °C | 0/13 °C |
ma | -2/10 °C | 1/14 °C |
di | 2/10 °C | 5/14 °C |
wo | 2/11 °C | 5/15 °C |
do | 3/14 °C | 6/18 °C |
vr | 4/14 °C | 7/18 °C |
za | 5/17 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1235 m | -3/9 °C | -2/10 °C | 2/10 °C | 2/11 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 5/17 °C |
| Dal 702 m | 0/13 °C | 1/14 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1260 m | Dal 643 m |
|---|---|---|
zo | -3/9 °C | 1/14 °C |
ma | -2/10 °C | 2/15 °C |
di | 2/10 °C | 6/15 °C |
wo | 2/11 °C | 6/16 °C |
do | 3/14 °C | 7/19 °C |
vr | 4/14 °C | 8/19 °C |
za | 5/17 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1260 m | -3/9 °C | -2/10 °C | 2/10 °C | 2/11 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 5/17 °C |
| Dal 643 m | 1/14 °C | 2/15 °C | 6/15 °C | 6/16 °C | 7/19 °C | 8/19 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1215 m | Dal 830 m |
|---|---|---|
zo | -3/10 °C | -1/13 °C |
ma | -2/11 °C | 0/14 °C |
di | 2/11 °C | 4/14 °C |
wo | 2/12 °C | 4/15 °C |
do | 3/15 °C | 5/18 °C |
vr | 4/15 °C | 6/18 °C |
za | 5/18 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1215 m | -3/10 °C | -2/11 °C | 2/11 °C | 2/12 °C | 3/15 °C | 4/15 °C | 5/18 °C |
| Dal 830 m | -1/13 °C | 0/14 °C | 4/14 °C | 4/15 °C | 5/18 °C | 6/18 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 610 m |
|---|---|---|
zo | 1/12 °C | 2/13 °C |
ma | 2/13 °C | 3/14 °C |
di | 5/14 °C | 6/15 °C |
wo | 5/14 °C | 6/15 °C |
do | 6/16 °C | 7/17 °C |
vr | 8/18 °C | 9/19 °C |
za | 8/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 850 m | 1/12 °C | 2/13 °C | 5/14 °C | 5/14 °C | 6/16 °C | 8/18 °C | 8/19 °C |
| Dal 610 m | 2/13 °C | 3/14 °C | 6/15 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 812 m | Dal 542 m |
|---|---|---|
zo | 0/13 °C | 1/15 °C |
ma | 1/14 °C | 2/16 °C |
di | 5/14 °C | 6/16 °C |
wo | 5/15 °C | 6/17 °C |
do | 6/18 °C | 7/20 °C |
vr | 7/18 °C | 8/20 °C |
za | 8/21 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 812 m | 0/13 °C | 1/14 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/21 °C |
| Dal 542 m | 1/15 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 8/20 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1315 m | Dal 642 m |
|---|---|---|
zo | -3/9 °C | 0/14 °C |
ma | -2/10 °C | 1/15 °C |
di | 2/10 °C | 5/15 °C |
wo | 2/11 °C | 5/16 °C |
do | 3/14 °C | 6/19 °C |
vr | 4/14 °C | 7/19 °C |
za | 5/17 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1315 m | -3/9 °C | -2/10 °C | 2/10 °C | 2/11 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 5/17 °C |
| Dal 642 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 860 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
zo | -1/12 °C | 0/14 °C |
ma | 0/13 °C | 1/15 °C |
di | 4/13 °C | 5/15 °C |
wo | 4/14 °C | 5/16 °C |
do | 5/17 °C | 6/19 °C |
vr | 6/17 °C | 7/19 °C |
za | 7/20 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 860 m | -1/12 °C | 0/13 °C | 4/13 °C | 4/14 °C | 5/17 °C | 6/17 °C | 7/20 °C |
| Dal 620 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 958 m | Dal 557 m |
|---|---|---|
zo | 2/10 °C | 4/13 °C |
ma | 1/12 °C | 3/15 °C |
di | 4/14 °C | 6/17 °C |
wo | 6/14 °C | 8/17 °C |
do | 6/16 °C | 8/19 °C |
vr | 7/17 °C | 9/20 °C |
za | 10/19 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 958 m | 2/10 °C | 1/12 °C | 4/14 °C | 6/14 °C | 6/16 °C | 7/17 °C | 10/19 °C |
| Dal 557 m | 4/13 °C | 3/15 °C | 6/17 °C | 8/17 °C | 8/19 °C | 9/20 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1232 m | Dal 662 m |
|---|---|---|
zo | -2/10 °C | 0/14 °C |
ma | -1/11 °C | 1/15 °C |
di | 3/11 °C | 5/15 °C |
wo | 3/12 °C | 5/16 °C |
do | 4/15 °C | 6/19 °C |
vr | 5/15 °C | 7/19 °C |
za | 6/18 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1232 m | -2/10 °C | -1/11 °C | 3/11 °C | 3/12 °C | 4/15 °C | 5/15 °C | 6/18 °C |
| Dal 662 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 992 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 3/15 °C | 3/15 °C |
di | 6/13 °C | 6/13 °C |
wo | 8/14 °C | 8/14 °C |
do | 7/18 °C | 7/18 °C |
vr | 10/19 °C | 10/19 °C |
za | 10/22 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 992 m | 2/13 °C | 3/15 °C | 6/13 °C | 8/14 °C | 7/18 °C | 10/19 °C | 10/22 °C |
| Dal 740 m | 2/13 °C | 3/15 °C | 6/13 °C | 8/14 °C | 7/18 °C | 10/19 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 929 m | Dal 530 m |
|---|---|---|
zo | 0/12 °C | 2/14 °C |
ma | 2/13 °C | 4/15 °C |
di | 6/12 °C | 8/14 °C |
wo | 6/13 °C | 8/15 °C |
do | 8/16 °C | 10/18 °C |
vr | 9/15 °C | 11/17 °C |
za | 8/21 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 929 m | 0/12 °C | 2/13 °C | 6/12 °C | 6/13 °C | 8/16 °C | 9/15 °C | 8/21 °C |
| Dal 530 m | 2/14 °C | 4/15 °C | 8/14 °C | 8/15 °C | 10/18 °C | 11/17 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 883 m | Dal 612 m |
|---|---|---|
zo | -1/12 °C | 0/14 °C |
ma | 0/13 °C | 1/15 °C |
di | 4/13 °C | 5/15 °C |
wo | 4/14 °C | 5/16 °C |
do | 5/17 °C | 6/19 °C |
vr | 6/17 °C | 7/19 °C |
za | 7/20 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 883 m | -1/12 °C | 0/13 °C | 4/13 °C | 4/14 °C | 5/17 °C | 6/17 °C | 7/20 °C |
| Dal 612 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1009 m | Dal 540 m |
|---|---|---|
zo | -2/11 °C | 1/15 °C |
ma | -1/12 °C | 2/16 °C |
di | 3/12 °C | 6/16 °C |
wo | 3/13 °C | 6/17 °C |
do | 4/16 °C | 7/20 °C |
vr | 5/16 °C | 8/20 °C |
za | 6/19 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1009 m | -2/11 °C | -1/12 °C | 3/12 °C | 3/13 °C | 4/16 °C | 5/16 °C | 6/19 °C |
| Dal 540 m | 1/15 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 8/20 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 709 m | Dal 538 m |
|---|---|---|
zo | 0/13 °C | 1/15 °C |
ma | 1/14 °C | 2/16 °C |
di | 5/14 °C | 6/16 °C |
wo | 5/15 °C | 6/17 °C |
do | 6/18 °C | 7/20 °C |
vr | 7/18 °C | 8/20 °C |
za | 8/21 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 709 m | 0/13 °C | 1/14 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/21 °C |
| Dal 538 m | 1/15 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 8/20 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1020 m | Dal 663 m |
|---|---|---|
zo | -2/11 °C | 0/14 °C |
ma | -1/12 °C | 1/15 °C |
di | 3/12 °C | 5/15 °C |
wo | 3/13 °C | 5/16 °C |
do | 4/16 °C | 6/19 °C |
vr | 5/16 °C | 7/19 °C |
za | 6/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1020 m | -2/11 °C | -1/12 °C | 3/12 °C | 3/13 °C | 4/16 °C | 5/16 °C | 6/19 °C |
| Dal 663 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 914 m | Dal 628 m |
|---|---|---|
zo | -1/12 °C | 0/14 °C |
ma | 0/13 °C | 1/15 °C |
di | 4/13 °C | 5/15 °C |
wo | 4/14 °C | 5/16 °C |
do | 5/17 °C | 6/19 °C |
vr | 6/17 °C | 7/19 °C |
za | 7/20 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 914 m | -1/12 °C | 0/13 °C | 4/13 °C | 4/14 °C | 5/17 °C | 6/17 °C | 7/20 °C |
| Dal 628 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 652 m | Dal 522 m |
|---|---|---|
zo | 0/14 °C | 1/15 °C |
ma | 1/15 °C | 2/16 °C |
di | 5/15 °C | 6/16 °C |
wo | 5/16 °C | 6/17 °C |
do | 6/19 °C | 7/20 °C |
vr | 7/19 °C | 8/20 °C |
za | 8/22 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 652 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Dal 522 m | 1/15 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 8/20 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1250 m | Dal 980 m |
|---|---|---|
zo | -3/9 °C | -1/11 °C |
ma | -2/10 °C | 0/12 °C |
di | 2/10 °C | 4/12 °C |
wo | 2/11 °C | 4/13 °C |
do | 3/14 °C | 5/16 °C |
vr | 4/14 °C | 6/16 °C |
za | 5/17 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1250 m | -3/9 °C | -2/10 °C | 2/10 °C | 2/11 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 5/17 °C |
| Dal 980 m | -1/11 °C | 0/12 °C | 4/12 °C | 4/13 °C | 5/16 °C | 6/16 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1060 m | Dal 708 m |
|---|---|---|
zo | -2/11 °C | 0/13 °C |
ma | -1/12 °C | 1/14 °C |
di | 3/12 °C | 5/14 °C |
wo | 3/13 °C | 5/15 °C |
do | 4/16 °C | 6/18 °C |
vr | 5/16 °C | 7/18 °C |
za | 6/19 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1060 m | -2/11 °C | -1/12 °C | 3/12 °C | 3/13 °C | 4/16 °C | 5/16 °C | 6/19 °C |
| Dal 708 m | 0/13 °C | 1/14 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 597 m | Dal 511 m |
|---|---|---|
zo | 1/14 °C | 1/15 °C |
ma | 2/15 °C | 2/16 °C |
di | 6/15 °C | 6/16 °C |
wo | 6/16 °C | 6/17 °C |
do | 7/19 °C | 7/20 °C |
vr | 8/19 °C | 8/20 °C |
za | 9/22 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 597 m | 1/14 °C | 2/15 °C | 6/15 °C | 6/16 °C | 7/19 °C | 8/19 °C | 9/22 °C |
| Dal 511 m | 1/15 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 8/20 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 774 m | Dal 576 m |
|---|---|---|
zo | 0/13 °C | 1/14 °C |
ma | 1/14 °C | 2/15 °C |
di | 5/14 °C | 6/15 °C |
wo | 5/15 °C | 6/16 °C |
do | 6/18 °C | 7/19 °C |
vr | 7/18 °C | 8/19 °C |
za | 8/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 774 m | 0/13 °C | 1/14 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/21 °C |
| Dal 576 m | 1/14 °C | 2/15 °C | 6/15 °C | 6/16 °C | 7/19 °C | 8/19 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 586 m | Dal 478 m |
|---|---|---|
zo | 0/14 °C | 1/15 °C |
ma | 1/15 °C | 2/16 °C |
di | 5/15 °C | 6/16 °C |
wo | 5/16 °C | 6/17 °C |
do | 6/19 °C | 7/20 °C |
vr | 7/19 °C | 8/20 °C |
za | 8/22 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 586 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Dal 478 m | 1/15 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 8/20 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 831 m | Dal 675 m |
|---|---|---|
zo | -1/13 °C | 0/14 °C |
ma | 0/14 °C | 1/15 °C |
di | 4/14 °C | 5/15 °C |
wo | 4/15 °C | 5/16 °C |
do | 5/18 °C | 6/19 °C |
vr | 6/18 °C | 7/19 °C |
za | 7/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 831 m | -1/13 °C | 0/14 °C | 4/14 °C | 4/15 °C | 5/18 °C | 6/18 °C | 7/21 °C |
| Dal 675 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 563 m |
|---|---|---|
zo | -1/13 °C | 1/15 °C |
ma | 0/14 °C | 2/16 °C |
di | 4/14 °C | 6/16 °C |
wo | 4/15 °C | 6/17 °C |
do | 5/18 °C | 7/20 °C |
vr | 6/18 °C | 8/20 °C |
za | 7/21 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 850 m | -1/13 °C | 0/14 °C | 4/14 °C | 4/15 °C | 5/18 °C | 6/18 °C | 7/21 °C |
| Dal 563 m | 1/15 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 8/20 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 700 m | Dal 520 m |
|---|---|---|
zo | 0/14 °C | 1/15 °C |
ma | 1/15 °C | 2/16 °C |
di | 5/15 °C | 6/16 °C |
wo | 5/16 °C | 6/17 °C |
do | 6/19 °C | 7/20 °C |
vr | 7/19 °C | 8/20 °C |
za | 8/22 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 700 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Dal 520 m | 1/15 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 8/20 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 803 m | Dal 715 m |
|---|---|---|
zo | -1/13 °C | 0/14 °C |
ma | 0/14 °C | 1/15 °C |
di | 4/14 °C | 5/15 °C |
wo | 4/15 °C | 5/16 °C |
do | 5/18 °C | 6/19 °C |
vr | 6/18 °C | 7/19 °C |
za | 7/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 803 m | -1/13 °C | 0/14 °C | 4/14 °C | 4/15 °C | 5/18 °C | 6/18 °C | 7/21 °C |
| Dal 715 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 802 m | Dal 710 m |
|---|---|---|
zo | -1/13 °C | 0/14 °C |
ma | 0/14 °C | 1/15 °C |
di | 4/14 °C | 5/15 °C |
wo | 4/15 °C | 5/16 °C |
do | 5/18 °C | 6/19 °C |
vr | 6/18 °C | 7/19 °C |
za | 7/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 802 m | -1/13 °C | 0/14 °C | 4/14 °C | 4/15 °C | 5/18 °C | 6/18 °C | 7/21 °C |
| Dal 710 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 933 m | Dal 631 m |
|---|---|---|
zo | -1/12 °C | 0/14 °C |
ma | 0/13 °C | 1/15 °C |
di | 4/13 °C | 5/15 °C |
wo | 4/14 °C | 5/16 °C |
do | 5/17 °C | 6/19 °C |
vr | 6/17 °C | 7/19 °C |
za | 7/20 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 933 m | -1/12 °C | 0/13 °C | 4/13 °C | 4/14 °C | 5/17 °C | 6/17 °C | 7/20 °C |
| Dal 631 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 670 m | Dal 475 m |
|---|---|---|
zo | 0/14 °C | 1/15 °C |
ma | 1/15 °C | 2/16 °C |
di | 5/15 °C | 6/16 °C |
wo | 5/16 °C | 6/17 °C |
do | 6/19 °C | 7/20 °C |
vr | 7/19 °C | 8/20 °C |
za | 8/22 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 670 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Dal 475 m | 1/15 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 8/20 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 690 m | Dal 570 m |
|---|---|---|
zo | 0/14 °C | 1/15 °C |
ma | 1/15 °C | 2/16 °C |
di | 5/15 °C | 6/16 °C |
wo | 5/16 °C | 6/17 °C |
do | 6/19 °C | 7/20 °C |
vr | 7/19 °C | 8/20 °C |
za | 8/22 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 690 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Dal 570 m | 1/15 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 8/20 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 670 m | Dal 520 m |
|---|---|---|
zo | 0/14 °C | 1/15 °C |
ma | 1/15 °C | 2/16 °C |
di | 5/15 °C | 6/16 °C |
wo | 5/16 °C | 6/17 °C |
do | 6/19 °C | 7/20 °C |
vr | 7/19 °C | 8/20 °C |
za | 8/22 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 670 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Dal 520 m | 1/15 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 8/20 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 730 m | Dal 645 m |
|---|---|---|
zo | 2/12 °C | 2/13 °C |
ma | 3/13 °C | 3/14 °C |
di | 6/14 °C | 6/15 °C |
wo | 6/14 °C | 6/15 °C |
do | 7/16 °C | 7/17 °C |
vr | 9/18 °C | 9/19 °C |
za | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 730 m | 2/12 °C | 3/13 °C | 6/14 °C | 6/14 °C | 7/16 °C | 9/18 °C | 9/19 °C |
| Dal 645 m | 2/13 °C | 3/14 °C | 6/15 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 600 m | Dal 440 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 3/15 °C |
ma | 3/14 °C | 4/16 °C |
di | 6/15 °C | 7/17 °C |
wo | 6/15 °C | 7/17 °C |
do | 7/17 °C | 8/19 °C |
vr | 9/19 °C | 10/21 °C |
za | 9/20 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 600 m | 2/13 °C | 3/14 °C | 6/15 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Dal 440 m | 3/15 °C | 4/16 °C | 7/17 °C | 7/17 °C | 8/19 °C | 10/21 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 711 m | Dal 610 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 3/14 °C | 3/14 °C |
di | 6/15 °C | 6/15 °C |
wo | 6/15 °C | 6/15 °C |
do | 7/17 °C | 7/17 °C |
vr | 9/19 °C | 9/19 °C |
za | 9/20 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 711 m | 2/13 °C | 3/14 °C | 6/15 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Dal 610 m | 2/13 °C | 3/14 °C | 6/15 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 801 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
zo | 0/13 °C | 0/14 °C |
ma | 1/14 °C | 1/15 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
wo | 5/15 °C | 5/16 °C |
do | 6/18 °C | 6/19 °C |
vr | 7/18 °C | 7/19 °C |
za | 8/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 801 m | 0/13 °C | 1/14 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/21 °C |
| Dal 700 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 788 m | Dal 685 m |
|---|---|---|
zo | 0/13 °C | 0/14 °C |
ma | 1/14 °C | 1/15 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
wo | 5/15 °C | 5/16 °C |
do | 6/18 °C | 6/19 °C |
vr | 7/18 °C | 7/19 °C |
za | 8/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 788 m | 0/13 °C | 1/14 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/21 °C |
| Dal 685 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 522 m | Dal 437 m |
|---|---|---|
zo | 1/15 °C | 1/15 °C |
ma | 2/16 °C | 2/16 °C |
di | 6/16 °C | 6/16 °C |
wo | 6/17 °C | 6/17 °C |
do | 7/20 °C | 7/20 °C |
vr | 8/20 °C | 8/20 °C |
za | 9/23 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 522 m | 1/15 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 8/20 °C | 9/23 °C |
| Dal 437 m | 1/15 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 8/20 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 646 m | Dal 556 m |
|---|---|---|
zo | 4/12 °C | 4/13 °C |
ma | 3/14 °C | 3/15 °C |
di | 6/16 °C | 6/17 °C |
wo | 8/16 °C | 8/17 °C |
do | 8/18 °C | 8/19 °C |
vr | 9/19 °C | 9/20 °C |
za | 12/21 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 646 m | 4/12 °C | 3/14 °C | 6/16 °C | 8/16 °C | 8/18 °C | 9/19 °C | 12/21 °C |
| Dal 556 m | 4/13 °C | 3/15 °C | 6/17 °C | 8/17 °C | 8/19 °C | 9/20 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 520 m | Dal 420 m |
|---|---|---|
zo | 1/15 °C | 1/16 °C |
ma | 2/16 °C | 2/17 °C |
di | 6/16 °C | 6/17 °C |
wo | 6/17 °C | 6/18 °C |
do | 7/20 °C | 7/21 °C |
vr | 8/20 °C | 8/21 °C |
za | 9/23 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 520 m | 1/15 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 8/20 °C | 9/23 °C |
| Dal 420 m | 1/16 °C | 2/17 °C | 6/17 °C | 6/18 °C | 7/21 °C | 8/21 °C | 9/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 740 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
zo | 3/12 °C | 4/12 °C |
ma | 2/14 °C | 3/14 °C |
di | 5/16 °C | 6/16 °C |
wo | 7/16 °C | 8/16 °C |
do | 7/18 °C | 8/18 °C |
vr | 8/19 °C | 9/19 °C |
za | 11/21 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 740 m | 3/12 °C | 2/14 °C | 5/16 °C | 7/16 °C | 7/18 °C | 8/19 °C | 11/21 °C |
| Dal 650 m | 4/12 °C | 3/14 °C | 6/16 °C | 8/16 °C | 8/18 °C | 9/19 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 860 m | Dal 680 m |
|---|---|---|
zo | -1/12 °C | 2/13 °C |
ma | 0/13 °C | 3/14 °C |
di | 4/13 °C | 6/15 °C |
wo | 4/14 °C | 6/15 °C |
do | 5/17 °C | 7/17 °C |
vr | 6/17 °C | 9/19 °C |
za | 7/20 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 860 m | -1/12 °C | 0/13 °C | 4/13 °C | 4/14 °C | 5/17 °C | 6/17 °C | 7/20 °C |
| Dal 680 m | 2/13 °C | 3/14 °C | 6/15 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 594 m | Dal 488 m |
|---|---|---|
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 4/15 °C | 4/16 °C |
di | 8/14 °C | 8/15 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
do | 10/18 °C | 10/19 °C |
vr | 11/17 °C | 11/18 °C |
za | 10/23 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 594 m | 2/14 °C | 4/15 °C | 8/14 °C | 8/15 °C | 10/18 °C | 11/17 °C | 10/23 °C |
| Dal 488 m | 2/15 °C | 4/16 °C | 8/15 °C | 8/16 °C | 10/19 °C | 11/18 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 710 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 3/14 °C |
ma | 3/14 °C | 4/15 °C |
di | 6/15 °C | 7/16 °C |
wo | 6/15 °C | 7/16 °C |
do | 7/17 °C | 8/18 °C |
vr | 9/19 °C | 10/20 °C |
za | 9/20 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 710 m | 2/13 °C | 3/14 °C | 6/15 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Dal 500 m | 3/14 °C | 4/15 °C | 7/16 °C | 7/16 °C | 8/18 °C | 10/20 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 704 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 3/14 °C | 3/14 °C |
di | 6/15 °C | 6/15 °C |
wo | 6/15 °C | 6/15 °C |
do | 7/17 °C | 7/17 °C |
vr | 9/19 °C | 9/19 °C |
za | 9/20 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 704 m | 2/13 °C | 3/14 °C | 6/15 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Dal 650 m | 2/13 °C | 3/14 °C | 6/15 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 710 m | Dal 590 m |
|---|---|---|
zo | 4/12 °C | 4/13 °C |
ma | 3/14 °C | 3/15 °C |
di | 6/16 °C | 6/17 °C |
wo | 8/16 °C | 8/17 °C |
do | 8/18 °C | 8/19 °C |
vr | 9/19 °C | 9/20 °C |
za | 12/21 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 710 m | 4/12 °C | 3/14 °C | 6/16 °C | 8/16 °C | 8/18 °C | 9/19 °C | 12/21 °C |
| Dal 590 m | 4/13 °C | 3/15 °C | 6/17 °C | 8/17 °C | 8/19 °C | 9/20 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 602 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 3/14 °C |
ma | 3/14 °C | 4/15 °C |
di | 6/15 °C | 7/16 °C |
wo | 6/15 °C | 7/16 °C |
do | 7/17 °C | 8/18 °C |
vr | 9/19 °C | 10/20 °C |
za | 9/20 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 602 m | 2/13 °C | 3/14 °C | 6/15 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Dal 500 m | 3/14 °C | 4/15 °C | 7/16 °C | 7/16 °C | 8/18 °C | 10/20 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 750 m |
|---|---|---|
zo | -1/12 °C | 0/13 °C |
ma | 0/13 °C | 1/14 °C |
di | 4/13 °C | 5/14 °C |
wo | 4/14 °C | 5/15 °C |
do | 5/17 °C | 6/18 °C |
vr | 6/17 °C | 7/18 °C |
za | 7/20 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 850 m | -1/12 °C | 0/13 °C | 4/13 °C | 4/14 °C | 5/17 °C | 6/17 °C | 7/20 °C |
| Dal 750 m | 0/13 °C | 1/14 °C | 5/14 °C | 5/15 °C | 6/18 °C | 7/18 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 580 m | Dal 499 m |
|---|---|---|
zo | 2/14 °C | 3/14 °C |
ma | 3/15 °C | 4/15 °C |
di | 6/16 °C | 7/16 °C |
wo | 6/16 °C | 7/16 °C |
do | 7/18 °C | 8/18 °C |
vr | 9/20 °C | 10/20 °C |
za | 9/21 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 580 m | 2/14 °C | 3/15 °C | 6/16 °C | 6/16 °C | 7/18 °C | 9/20 °C | 9/21 °C |
| Dal 499 m | 3/14 °C | 4/15 °C | 7/16 °C | 7/16 °C | 8/18 °C | 10/20 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 728 m | Dal 597 m |
|---|---|---|
zo | 2/12 °C | 2/13 °C |
ma | 3/13 °C | 3/14 °C |
di | 6/14 °C | 6/15 °C |
wo | 6/14 °C | 6/15 °C |
do | 7/16 °C | 7/17 °C |
vr | 9/18 °C | 9/19 °C |
za | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 728 m | 2/12 °C | 3/13 °C | 6/14 °C | 6/14 °C | 7/16 °C | 9/18 °C | 9/19 °C |
| Dal 597 m | 2/13 °C | 3/14 °C | 6/15 °C | 6/15 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 726 m | Dal 609 m |
|---|---|---|
zo | 0/14 °C | 1/15 °C |
ma | 1/15 °C | 2/16 °C |
di | 5/15 °C | 6/16 °C |
wo | 5/16 °C | 6/17 °C |
do | 6/19 °C | 7/20 °C |
vr | 7/19 °C | 8/20 °C |
za | 8/22 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 726 m | 0/14 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 5/16 °C | 6/19 °C | 7/19 °C | 8/22 °C |
| Dal 609 m | 1/15 °C | 2/16 °C | 6/16 °C | 6/17 °C | 7/20 °C | 8/20 °C | 9/23 °C |
1-50 van 91 skigebieden



