Skiweer 5 Tiroolse gletsjers
Weersverwachting op de 5 Tiroolse gletsjers voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen op de 5 Tiroolse gletsjers voor 7 dagen
Weer 5 Tiroolse gletsjers
Weer op de 5 Tiroolse gletsjers voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer op de 5 Tiroolse gletsjers voor 5 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: 5 Tiroolse gletsjers
1-5 van 5 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3210 m | Dal 1695 m |
|---|---|---|
di | -16/-9 °C | -2/2 °C |
wo | -9/-8 °C | -3/9 °C |
do | -12/-9 °C | -1/2 °C |
vr | -12/-11 °C | -3/1 °C |
za | -12/-11 °C | -3/2 °C |
zo | -12/-9 °C | -4/7 °C |
ma | -9/-7 °C | -2/11 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 3210 m | -16/-9 °C | -9/-8 °C | -12/-9 °C | -12/-11 °C | -12/-11 °C | -12/-9 °C | -9/-7 °C |
| Dal 1695 m | -2/2 °C | -3/9 °C | -1/2 °C | -3/1 °C | -3/2 °C | -4/7 °C | -2/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3250 m | Dal 1500 m |
|---|---|---|
di | -16/-4 °C | -3/4 °C |
wo | -8/-4 °C | -3/11 °C |
do | -12/-5 °C | -4/2 °C |
vr | -11/-6 °C | -5/2 °C |
za | -12/-8 °C | -3/2 °C |
zo | -11/-6 °C | -3/6 °C |
ma | -8/-3 °C | -2/9 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 3250 m | -16/-4 °C | -8/-4 °C | -12/-5 °C | -11/-6 °C | -12/-8 °C | -11/-6 °C | -8/-3 °C |
| Dal 1500 m | -3/4 °C | -3/11 °C | -4/2 °C | -5/2 °C | -3/2 °C | -3/6 °C | -2/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3113 m | Dal 2150 m |
|---|---|---|
di | -15/-6 °C | -4/2 °C |
wo | -13/0 °C | -4/10 °C |
do | -12/-4 °C | -2/2 °C |
vr | -14/-5 °C | -6/2 °C |
za | -15/-6 °C | -5/2 °C |
zo | -14/-6 °C | -3/2 °C |
ma | -12/0 °C | 0/8 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 3113 m | -15/-6 °C | -13/0 °C | -12/-4 °C | -14/-5 °C | -15/-6 °C | -14/-6 °C | -12/0 °C |
| Dal 2150 m | -4/2 °C | -4/10 °C | -2/2 °C | -6/2 °C | -5/2 °C | -3/2 °C | 0/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3340 m | Dal 1350 m |
|---|---|---|
di | -17/-10 °C | -1/9 °C |
wo | -10/-9 °C | -2/11 °C |
do | -13/-10 °C | 0/8 °C |
vr | -13/-12 °C | -2/2 °C |
za | -13/-12 °C | -2/7 °C |
zo | -13/-10 °C | -3/9 °C |
ma | -10/-8 °C | -1/13 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 3340 m | -17/-10 °C | -10/-9 °C | -13/-10 °C | -13/-12 °C | -13/-12 °C | -13/-10 °C | -10/-8 °C |
| Dal 1350 m | -1/9 °C | -2/11 °C | 0/8 °C | -2/2 °C | -2/7 °C | -3/9 °C | -1/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3440 m | Dal 2685 m |
|---|---|---|
di | -17/-11 °C | -6/2 °C |
wo | -10/-10 °C | -7/4 °C |
do | -13/-11 °C | -5/1 °C |
vr | -13/-13 °C | -7/-4 °C |
za | -13/-13 °C | -7/0 °C |
zo | -13/-11 °C | -8/2 °C |
ma | -10/-9 °C | -6/6 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 3440 m | -17/-11 °C | -10/-10 °C | -13/-11 °C | -13/-13 °C | -13/-13 °C | -13/-11 °C | -10/-9 °C |
| Dal 2685 m | -6/2 °C | -7/4 °C | -5/1 °C | -7/-4 °C | -7/0 °C | -8/2 °C | -6/6 °C |
1-5 van 5 skigebieden



