Skiweer Åre
Weersverwachting in Åre voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in Åre voor 7 dagen
Weer Åre
Weer in Åre voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Åre voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Åre
- Åre – Gaan naar
Overige:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1274 m | Dal 380 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | 5/8 °C |
vr | -1/2 °C | 4/9 °C |
za | -3/3 °C | 3/6 °C |
zo | -3/6 °C | 3/11 °C |
ma | -2/10 °C | 4/16 °C |
di | 2/9 °C | 7/14 °C |
wo | 4/9 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1274 m | -2/2 °C | -1/2 °C | -3/3 °C | -3/6 °C | -2/10 °C | 2/9 °C | 4/9 °C |
| Dal 380 m | 5/8 °C | 4/9 °C | 3/6 °C | 3/11 °C | 4/16 °C | 7/14 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 794 m | Dal 420 m |
|---|---|---|
do | 1/4 °C | 4/7 °C |
vr | 1/2 °C | 3/8 °C |
za | 1/2 °C | 2/5 °C |
zo | 1/7 °C | 2/10 °C |
ma | 2/12 °C | 3/15 °C |
di | 5/10 °C | 6/13 °C |
wo | 9/10 °C | 10/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 794 m | 1/4 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/7 °C | 2/12 °C | 5/10 °C | 9/10 °C |
| Dal 420 m | 4/7 °C | 3/8 °C | 2/5 °C | 2/10 °C | 3/15 °C | 6/13 °C | 10/13 °C |
1-2 van 2 skigebieden




