Skiweer Adula-Alpen
Weersverwachting in de Adula-Alpen voor 7 Skigebieden - Weer in de bergen in de Adula-Alpen voor 7 dagen
Weer Adula-Alpen
Weer in de Adula-Alpen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Adula-Alpen voor 7 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Adula-Alpen
- Adula-Alpen – Gaan naar
Toeristische regio's:
Dalen:
Kanton:
1-7 van 7 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2851 m | Dal 1286 m |
|---|---|---|
do | -7/-4 °C | 1/8 °C |
vr | -11/-5 °C | -2/6 °C |
za | -8/-6 °C | -1/9 °C |
zo | -7/-2 °C | 0/12 °C |
ma | -6/1 °C | 5/12 °C |
di | -5/3 °C | 4/16 °C |
wo | -2/5 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2851 m | -7/-4 °C | -11/-5 °C | -8/-6 °C | -7/-2 °C | -6/1 °C | -5/3 °C | -2/5 °C |
| Dal 1286 m | 1/8 °C | -2/6 °C | -1/9 °C | 0/12 °C | 5/12 °C | 4/16 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2525 m | Dal 1637 m |
|---|---|---|
do | -4/0 °C | -1/6 °C |
vr | -7/-2 °C | -4/2 °C |
za | -6/1 °C | -3/7 °C |
zo | -5/4 °C | -2/10 °C |
ma | 0/2 °C | 3/10 °C |
di | -1/8 °C | 2/14 °C |
wo | 1/10 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2525 m | -4/0 °C | -7/-2 °C | -6/1 °C | -5/4 °C | 0/2 °C | -1/8 °C | 1/10 °C |
| Dal 1637 m | -1/6 °C | -4/2 °C | -3/7 °C | -2/10 °C | 3/10 °C | 2/14 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2075 m | Dal 1300 m |
|---|---|---|
do | -3/1 °C | 1/7 °C |
vr | -4/-1 °C | -2/2 °C |
za | -4/-1 °C | 0/2 °C |
zo | -5/4 °C | 1/10 °C |
ma | 1/5 °C | 4/12 °C |
di | 2/8 °C | 5/15 °C |
wo | 3/10 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2075 m | -3/1 °C | -4/-1 °C | -4/-1 °C | -5/4 °C | 1/5 °C | 2/8 °C | 3/10 °C |
| Dal 1300 m | 1/7 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | 1/10 °C | 4/12 °C | 5/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1996 m | Dal 1480 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 0/2 °C |
vr | -4/2 °C | -3/2 °C |
za | -2/2 °C | -1/2 °C |
zo | -1/6 °C | 0/9 °C |
ma | 2/8 °C | 3/11 °C |
di | 3/11 °C | 4/14 °C |
wo | 5/12 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1996 m | -1/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | -1/6 °C | 2/8 °C | 3/11 °C | 5/12 °C |
| Dal 1480 m | 0/2 °C | -3/2 °C | -1/2 °C | 0/9 °C | 3/11 °C | 4/14 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2180 m | Dal 1580 m |
|---|---|---|
do | -3/1 °C | -1/2 °C |
vr | -4/-1 °C | -4/2 °C |
za | -4/-1 °C | -2/2 °C |
zo | -5/4 °C | -1/8 °C |
ma | 1/2 °C | 2/10 °C |
di | 2/8 °C | 3/13 °C |
wo | 3/10 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2180 m | -3/1 °C | -4/-1 °C | -4/-1 °C | -5/4 °C | 1/2 °C | 2/8 °C | 3/10 °C |
| Dal 1580 m | -1/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | -1/8 °C | 2/10 °C | 3/13 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1791 m | Dal 1656 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | -1/2 °C |
vr | -4/2 °C | -4/2 °C |
za | -2/2 °C | -2/2 °C |
zo | -1/8 °C | -1/8 °C |
ma | 2/10 °C | 2/10 °C |
di | 3/13 °C | 3/13 °C |
wo | 5/14 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1791 m | -1/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | -1/8 °C | 2/10 °C | 3/13 °C | 5/14 °C |
| Dal 1656 m | -1/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | -1/8 °C | 2/10 °C | 3/13 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1146 m | Dal 1082 m |
|---|---|---|
do | 1/9 °C | 1/9 °C |
vr | -2/7 °C | -1/8 °C |
za | -1/8 °C | 0/8 °C |
zo | 0/12 °C | 1/12 °C |
ma | 5/13 °C | 5/13 °C |
di | 4/16 °C | 5/16 °C |
wo | 6/18 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1146 m | 1/9 °C | -2/7 °C | -1/8 °C | 0/12 °C | 5/13 °C | 4/16 °C | 6/18 °C |
| Dal 1082 m | 1/9 °C | -1/8 °C | 0/8 °C | 1/12 °C | 5/13 °C | 5/16 °C | 8/18 °C |
1-7 van 7 skigebieden



