Skiweer Surselva
Weersverwachting in de vakantieregio Surselva voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in de vakantieregio Surselva voor 7 dagen
Weer Surselva
Weer in de vakantieregio Surselva voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de vakantieregio Surselva voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Surselva
- Surselva – Gaan naar
Bergketens:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2310 m | Dal 1201 m |
|---|---|---|
wo | -9/1 °C | -2/11 °C |
do | -6/-2 °C | 0/7 °C |
vr | -9/-3 °C | -2/7 °C |
za | -9/-1 °C | -1/8 °C |
zo | -7/1 °C | 1/10 °C |
ma | -6/2 °C | 1/12 °C |
di | -4/8 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2310 m | -9/1 °C | -6/-2 °C | -9/-3 °C | -9/-1 °C | -7/1 °C | -6/2 °C | -4/8 °C |
| Dal 1201 m | -2/11 °C | 0/7 °C | -2/7 °C | -1/8 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2418 m | Dal 1102 m |
|---|---|---|
wo | -9/1 °C | -1/11 °C |
do | -6/-2 °C | 1/7 °C |
vr | -9/-3 °C | -1/7 °C |
za | -9/-1 °C | 0/8 °C |
zo | -7/1 °C | 2/10 °C |
ma | -6/2 °C | 2/12 °C |
di | -4/8 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2418 m | -9/1 °C | -6/-2 °C | -9/-3 °C | -9/-1 °C | -7/1 °C | -6/2 °C | -4/8 °C |
| Dal 1102 m | -1/11 °C | 1/7 °C | -1/7 °C | 0/8 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1791 m | Dal 1656 m |
|---|---|---|
wo | -4/8 °C | -4/8 °C |
do | -2/2 °C | -2/2 °C |
vr | -4/2 °C | -4/2 °C |
za | -3/2 °C | -3/2 °C |
zo | -1/2 °C | -1/2 °C |
ma | -1/9 °C | -1/9 °C |
di | 1/14 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1791 m | -4/8 °C | -2/2 °C | -4/2 °C | -3/2 °C | -1/2 °C | -1/9 °C | 1/14 °C |
| Dal 1656 m | -4/8 °C | -2/2 °C | -4/2 °C | -3/2 °C | -1/2 °C | -1/9 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1040 m | Dal 920 m |
|---|---|---|
wo | 0/13 °C | 1/14 °C |
do | 1/9 °C | 2/10 °C |
vr | -1/8 °C | 0/9 °C |
za | -1/9 °C | 0/10 °C |
zo | 2/11 °C | 3/12 °C |
ma | 2/14 °C | 3/15 °C |
di | 5/20 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1040 m | 0/13 °C | 1/9 °C | -1/8 °C | -1/9 °C | 2/11 °C | 2/14 °C | 5/20 °C |
| Dal 920 m | 1/14 °C | 2/10 °C | 0/9 °C | 0/10 °C | 3/12 °C | 3/15 °C | 6/21 °C |
1-4 van 4 skigebieden



