Skiweer Berninagroep

Weersverwachting in de Berninagroep voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in de Berninagroep voor 7 dagen


Weer Berninagroep

Weer in de Berninagroep voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Berninagroep voor 6 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Berninagroep

1-6 van 6 skigebieden

Weer in skigebied Berg 3057 m Dal 1772 m
wo
helder
-13/1 °C -6/10 °C
do
sneeuwval
-11/-2 °C -4/8 °C
vr
sneeuwval
-14/-4 °C -7/7 °C
za
sneeuwbuien
-15/-5 °C -6/2 °C
zo
bewolkt
-12/-3 °C -5/8 °C
ma
helder
-12/0 °C -4/8 °C
di
zonnig
-10/3 °C -3/14 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
helder
di
zonnig
Berg 3057 m -13/1 °C -11/-2 °C -14/-4 °C -15/-5 °C -12/-3 °C -12/0 °C -10/3 °C
Dal 1772 m -6/10 °C -4/8 °C -7/7 °C -6/2 °C -5/8 °C -4/8 °C -3/14 °C

Weer in skigebied Berg 3303 m Dal 1797 m
wo
helder
-14/-1 °C -6/10 °C
do
sneeuwval
-12/-4 °C -4/8 °C
vr
sneeuwval
-15/-6 °C -7/7 °C
za
sneeuwbuien
-16/-7 °C -6/2 °C
zo
bewolkt
-13/-5 °C -5/8 °C
ma
helder
-13/-2 °C -4/8 °C
di
zonnig
-11/1 °C -3/14 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
helder
di
zonnig
Berg 3303 m -14/-1 °C -12/-4 °C -15/-6 °C -16/-7 °C -13/-5 °C -13/-2 °C -11/1 °C
Dal 1797 m -6/10 °C -4/8 °C -7/7 °C -6/2 °C -5/8 °C -4/8 °C -3/14 °C

Weer in skigebied Berg 3006 m Dal 2093 m
wo
helder
-12/1 °C -8/7 °C
do
sneeuwval
-10/-2 °C -6/2 °C
vr
sneeuwval
-13/-4 °C -9/2 °C
za
sneeuwbuien
-14/-5 °C -8/2 °C
zo
bewolkt
-11/-3 °C -7/5 °C
ma
helder
-11/0 °C -6/5 °C
di
zonnig
-9/3 °C -5/11 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
helder
di
zonnig
Berg 3006 m -12/1 °C -10/-2 °C -13/-4 °C -14/-5 °C -11/-3 °C -11/0 °C -9/3 °C
Dal 2093 m -8/7 °C -6/2 °C -9/2 °C -8/2 °C -7/5 °C -6/5 °C -5/11 °C

Weer in skigebied Berg 2353 m Dal 1527 m
wo
helder
-9/6 °C -5/11 °C
do
sneeuwval
-7/2 °C -3/9 °C
vr
sneeuwval
-10/2 °C -6/8 °C
za
sneeuwbuien
-9/2 °C -5/2 °C
zo
bewolkt
-8/4 °C -4/9 °C
ma
helder
-7/4 °C -3/9 °C
di
zonnig
-6/10 °C -2/15 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
helder
di
zonnig
Berg 2353 m -9/6 °C -7/2 °C -10/2 °C -9/2 °C -8/4 °C -7/4 °C -6/10 °C
Dal 1527 m -5/11 °C -3/9 °C -6/8 °C -5/2 °C -4/9 °C -3/9 °C -2/15 °C

Weer in skigebied Berg 2340 m Dal 1690 m
wo
bewolkt
-5/1 °C -1/5 °C
do
sneeuwbuien
-6/0 °C -2/2 °C
vr
sneeuwbuien
-6/-1 °C -2/2 °C
za
sneeuwbuien
-6/0 °C -2/4 °C
zo
zonnig
-3/4 °C 1/8 °C
ma
zonnig
-2/5 °C 2/9 °C
di
zonnig
0/7 °C 4/11 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
zonnig
di
zonnig
Berg 2340 m -5/1 °C -6/0 °C -6/-1 °C -6/0 °C -3/4 °C -2/5 °C 0/7 °C
Dal 1690 m -1/5 °C -2/2 °C -2/2 °C -2/4 °C 1/8 °C 2/9 °C 4/11 °C

Weer in skigebied Berg 2136 m Dal 1801 m
wo
helder
-8/7 °C -6/10 °C
do
sneeuwval
-6/2 °C -4/8 °C
vr
sneeuwval
-9/2 °C -7/2 °C
za
sneeuwbuien
-8/2 °C -6/2 °C
zo
bewolkt
-7/5 °C -5/8 °C
ma
helder
-6/5 °C -4/8 °C
di
zonnig
-5/11 °C -3/14 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
helder
di
zonnig
Berg 2136 m -8/7 °C -6/2 °C -9/2 °C -8/2 °C -7/5 °C -6/5 °C -5/11 °C
Dal 1801 m -6/10 °C -4/8 °C -7/2 °C -6/2 °C -5/8 °C -4/8 °C -3/14 °C
1-6 van 6 skigebieden