Skiweer Bergell

Weersverwachting in Bergell voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in Bergell voor 7 dagen


Weer Bergell

Weer in Bergell voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Bergell voor 2 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Bergell

1-2 van 2 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2136 m Dal 1801 m
do
sneeuwval
-5/2 °C -3/7 °C
vr
sneeuwbuien
-8/2 °C -6/2 °C
za
sneeuwbuien
-6/2 °C -4/2 °C
zo
helder
-9/7 °C -7/10 °C
ma
sneeuwbuien
-2/2 °C 0/11 °C
di
bewolkt
-3/11 °C -1/14 °C
wo
bewolkt
-1/14 °C 1/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 2136 m -5/2 °C -8/2 °C -6/2 °C -9/7 °C -2/2 °C -3/11 °C -1/14 °C
Dal 1801 m -3/7 °C -6/2 °C -4/2 °C -7/10 °C 0/11 °C -1/14 °C 1/17 °C

Weer in skigebied Berg 1601 m Dal 1471 m
do
regen
-2/8 °C -2/9 °C
vr
sneeuwbuien
-5/2 °C -5/2 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C -3/2 °C
zo
helder
-6/11 °C -6/12 °C
ma
buien
1/12 °C 1/13 °C
di
bewolkt
0/15 °C 0/16 °C
wo
bewolkt
2/18 °C 2/19 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1601 m -2/8 °C -5/2 °C -3/2 °C -6/11 °C 1/12 °C 0/15 °C 2/18 °C
Dal 1471 m -2/9 °C -5/2 °C -3/2 °C -6/12 °C 1/13 °C 0/16 °C 2/19 °C
1-2 van 2 skigebieden