Skiweer Sondrio
Weersverwachting in de provincie Sondrio voor 10 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Sondrio voor 7 dagen
Weer Sondrio
Weer in de provincie Sondrio voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Sondrio voor 10 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Sondrio
- Sondrio – Beperken tot
Toeristische regio's:
Dalen:
Sondrio – Gaan naarBergketens:
1-10 van 10 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2798 m | Dal 1816 m |
|---|---|---|
vr | -14/-5 °C | -6/2 °C |
za | -14/-4 °C | -5/6 °C |
zo | -14/-1 °C | -8/8 °C |
ma | -8/0 °C | 0/10 °C |
di | -9/2 °C | -3/12 °C |
wo | -5/2 °C | 2/16 °C |
do | -5/7 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2798 m | -14/-5 °C | -14/-4 °C | -14/-1 °C | -8/0 °C | -9/2 °C | -5/2 °C | -5/7 °C |
| Dal 1816 m | -6/2 °C | -5/6 °C | -8/8 °C | 0/10 °C | -3/12 °C | 2/16 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3017 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
vr | -15/-6 °C | -3/10 °C |
za | -15/-5 °C | -2/10 °C |
zo | -15/-2 °C | -5/12 °C |
ma | -9/-1 °C | 3/14 °C |
di | -10/1 °C | 0/16 °C |
wo | -6/2 °C | 5/20 °C |
do | -6/6 °C | 4/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3017 m | -15/-6 °C | -15/-5 °C | -15/-2 °C | -9/-1 °C | -10/1 °C | -6/2 °C | -6/6 °C |
| Dal 1200 m | -3/10 °C | -2/10 °C | -5/12 °C | 3/14 °C | 0/16 °C | 5/20 °C | 4/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2880 m | Dal 1722 m |
|---|---|---|
vr | -14/-4 °C | -4/2 °C |
za | -14/-3 °C | -4/5 °C |
zo | -14/0 °C | -5/9 °C |
ma | -8/1 °C | 0/11 °C |
di | -9/3 °C | 0/12 °C |
wo | -5/2 °C | 4/14 °C |
do | -5/8 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2880 m | -14/-4 °C | -14/-3 °C | -14/0 °C | -8/1 °C | -9/3 °C | -5/2 °C | -5/8 °C |
| Dal 1722 m | -4/2 °C | -4/5 °C | -5/9 °C | 0/11 °C | 0/12 °C | 4/14 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2270 m | Dal 1162 m |
|---|---|---|
vr | -9/2 °C | -3/10 °C |
za | -8/2 °C | -2/10 °C |
zo | -11/2 °C | -5/12 °C |
ma | -3/2 °C | 3/14 °C |
di | -6/8 °C | 0/16 °C |
wo | -1/12 °C | 5/20 °C |
do | -2/13 °C | 4/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2270 m | -9/2 °C | -8/2 °C | -11/2 °C | -3/2 °C | -6/8 °C | -1/12 °C | -2/13 °C |
| Dal 1162 m | -3/10 °C | -2/10 °C | -5/12 °C | 3/14 °C | 0/16 °C | 5/20 °C | 4/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2360 m | Dal 1342 m |
|---|---|---|
vr | -13/-3 °C | -4/8 °C |
za | -13/-2 °C | -3/8 °C |
zo | -13/1 °C | -6/10 °C |
ma | -7/2 °C | 2/12 °C |
di | -8/4 °C | -1/14 °C |
wo | -4/7 °C | 4/18 °C |
do | -4/9 °C | 3/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2360 m | -13/-3 °C | -13/-2 °C | -13/1 °C | -7/2 °C | -8/4 °C | -4/7 °C | -4/9 °C |
| Dal 1342 m | -4/8 °C | -3/8 °C | -6/10 °C | 2/12 °C | -1/14 °C | 4/18 °C | 3/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2948 m | Dal 1550 m |
|---|---|---|
vr | -11/-4 °C | -4/2 °C |
za | -9/-3 °C | -3/8 °C |
zo | -9/1 °C | -3/9 °C |
ma | -6/0 °C | 0/9 °C |
di | -7/2 °C | 0/12 °C |
wo | -3/6 °C | 4/15 °C |
do | -2/7 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2948 m | -11/-4 °C | -9/-3 °C | -9/1 °C | -6/0 °C | -7/2 °C | -3/6 °C | -2/7 °C |
| Dal 1550 m | -4/2 °C | -3/8 °C | -3/9 °C | 0/9 °C | 0/12 °C | 4/15 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2353 m | Dal 1527 m |
|---|---|---|
vr | -9/2 °C | -5/2 °C |
za | -8/2 °C | -4/2 °C |
zo | -11/2 °C | -7/9 °C |
ma | -3/2 °C | 1/11 °C |
di | -6/8 °C | -2/13 °C |
wo | -1/12 °C | 3/17 °C |
do | -2/13 °C | 2/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2353 m | -9/2 °C | -8/2 °C | -11/2 °C | -3/2 °C | -6/8 °C | -1/12 °C | -2/13 °C |
| Dal 1527 m | -5/2 °C | -4/2 °C | -7/9 °C | 1/11 °C | -2/13 °C | 3/17 °C | 2/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3450 m | Dal 2760 m |
|---|---|---|
vr | -18/-9 °C | -14/-4 °C |
za | -18/-8 °C | -14/-3 °C |
zo | -18/-5 °C | -14/0 °C |
ma | -12/-4 °C | -8/1 °C |
di | -13/-2 °C | -9/3 °C |
wo | -9/1 °C | -5/2 °C |
do | -9/3 °C | -5/8 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3450 m | -18/-9 °C | -18/-8 °C | -18/-5 °C | -12/-4 °C | -13/-2 °C | -9/1 °C | -9/3 °C |
| Dal 2760 m | -14/-4 °C | -14/-3 °C | -14/0 °C | -8/1 °C | -9/3 °C | -5/2 °C | -5/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 1450 m |
|---|---|---|
vr | -7/2 °C | -4/2 °C |
za | -6/2 °C | -3/8 °C |
zo | -9/2 °C | -6/10 °C |
ma | -1/8 °C | 2/12 °C |
di | -4/10 °C | -1/14 °C |
wo | 1/14 °C | 4/18 °C |
do | 0/15 °C | 3/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2000 m | -7/2 °C | -6/2 °C | -9/2 °C | -1/8 °C | -4/10 °C | 1/14 °C | 0/15 °C |
| Dal 1450 m | -4/2 °C | -3/8 °C | -6/10 °C | 2/12 °C | -1/14 °C | 4/18 °C | 3/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2340 m | Dal 1690 m |
|---|---|---|
vr | -6/-2 °C | -2/2 °C |
za | -6/2 °C | -2/6 °C |
zo | -3/2 °C | 1/7 °C |
ma | -2/2 °C | 2/8 °C |
di | -1/2 °C | 3/9 °C |
wo | 2/7 °C | 6/11 °C |
do | 1/9 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2340 m | -6/-2 °C | -6/2 °C | -3/2 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | 2/7 °C | 1/9 °C |
| Dal 1690 m | -2/2 °C | -2/6 °C | 1/7 °C | 2/8 °C | 3/9 °C | 6/11 °C | 5/13 °C |
1-10 van 10 skigebieden



