Skiweer Biella

Weersverwachting in de provincie Biella voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Biella voor 7 dagen


Weer Biella

Weer in de provincie Biella voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Biella voor 2 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Biella

1-2 van 2 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1621 m Dal 1229 m
do
onweer
0/9 °C 2/12 °C
vr
onweer
-1/6 °C 1/9 °C
za
buien
-2/8 °C 0/11 °C
zo
bewolkt
-2/10 °C 0/13 °C
ma
buien
3/11 °C 5/14 °C
di
bewolkt
3/14 °C 5/17 °C
wo
helder
5/17 °C 7/20 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
onweer
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
helder
Berg 1621 m 0/9 °C -1/6 °C -2/8 °C -2/10 °C 3/11 °C 3/14 °C 5/17 °C
Dal 1229 m 2/12 °C 1/9 °C 0/11 °C 0/13 °C 5/14 °C 5/17 °C 7/20 °C

Weer in skigebied Berg 2388 m Dal 1206 m
do
sneeuwbuien
-3/2 °C 2/12 °C
vr
sneeuwbuien
-4/2 °C 1/9 °C
za
sneeuwbuien
-5/2 °C 0/11 °C
zo
bewolkt
-5/6 °C 0/13 °C
ma
sneeuwbuien
0/2 °C 5/14 °C
di
bewolkt
0/10 °C 5/17 °C
wo
helder
2/13 °C 7/20 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
helder
Berg 2388 m -3/2 °C -4/2 °C -5/2 °C -5/6 °C 0/2 °C 0/10 °C 2/13 °C
Dal 1206 m 2/12 °C 1/9 °C 0/11 °C 0/13 °C 5/14 °C 5/17 °C 7/20 °C
1-2 van 2 skigebieden