Skiweer Chambéry
Weersverwachting in het arrondissement Chambéry voor 7 Skigebieden - Weer in de bergen in het arrondissement Chambéry voor 7 dagen
Weer Chambéry
Weer in het arrondissement Chambéry voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het arrondissement Chambéry voor 7 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Chambéry
- Chambéry – Beperken tot
Toeristische regio:
Chambéry – Gaan naarBergketen:
Parks:
1-7 van 7 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1785 m | Dal 1370 m |
|---|---|---|
vr | -5/1 °C | 0/2 °C |
za | -6/2 °C | 1/6 °C |
zo | -4/7 °C | 0/11 °C |
ma | 0/7 °C | 4/11 °C |
di | 0/9 °C | 5/11 °C |
wo | 3/12 °C | 7/17 °C |
do | 5/13 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1785 m | -5/1 °C | -6/2 °C | -4/7 °C | 0/7 °C | 0/9 °C | 3/12 °C | 5/13 °C |
| Dal 1370 m | 0/2 °C | 1/6 °C | 0/11 °C | 4/11 °C | 5/11 °C | 7/17 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1525 m | Dal 1326 m |
|---|---|---|
vr | -4/2 °C | 0/2 °C |
za | -5/2 °C | 1/8 °C |
zo | -3/8 °C | 0/13 °C |
ma | 1/8 °C | 4/13 °C |
di | 1/10 °C | 5/13 °C |
wo | 4/13 °C | 7/19 °C |
do | 6/14 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1525 m | -4/2 °C | -5/2 °C | -3/8 °C | 1/8 °C | 1/10 °C | 4/13 °C | 6/14 °C |
| Dal 1326 m | 0/2 °C | 1/8 °C | 0/13 °C | 4/13 °C | 5/13 °C | 7/19 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1562 m | Dal 1294 m |
|---|---|---|
vr | -3/1 °C | -2/2 °C |
za | -2/2 °C | -1/6 °C |
zo | -3/9 °C | -2/11 °C |
ma | 1/9 °C | 2/11 °C |
di | 2/9 °C | 3/11 °C |
wo | 4/15 °C | 5/17 °C |
do | 6/17 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1562 m | -3/1 °C | -2/2 °C | -3/9 °C | 1/9 °C | 2/9 °C | 4/15 °C | 6/17 °C |
| Dal 1294 m | -2/2 °C | -1/6 °C | -2/11 °C | 2/11 °C | 3/11 °C | 5/17 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1257 m | Dal 945 m |
|---|---|---|
vr | -4/2 °C | 1/5 °C |
za | -5/2 °C | 1/8 °C |
zo | -3/8 °C | 1/13 °C |
ma | 1/8 °C | 5/13 °C |
di | 1/10 °C | 6/13 °C |
wo | 4/13 °C | 8/19 °C |
do | 6/14 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1257 m | -4/2 °C | -5/2 °C | -3/8 °C | 1/8 °C | 1/10 °C | 4/13 °C | 6/14 °C |
| Dal 945 m | 1/5 °C | 1/8 °C | 1/13 °C | 5/13 °C | 6/13 °C | 8/19 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1400 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
vr | -4/2 °C | -3/2 °C |
za | -5/2 °C | -4/6 °C |
zo | -3/8 °C | -2/10 °C |
ma | 1/8 °C | 2/10 °C |
di | 1/10 °C | 2/12 °C |
wo | 4/13 °C | 5/15 °C |
do | 6/14 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1400 m | -4/2 °C | -5/2 °C | -3/8 °C | 1/8 °C | 1/10 °C | 4/13 °C | 6/14 °C |
| Dal 1200 m | -3/2 °C | -4/6 °C | -2/10 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 5/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1448 m | Dal 1165 m |
|---|---|---|
vr | -2/2 °C | 0/2 °C |
za | -1/2 °C | 1/7 °C |
zo | -2/10 °C | 0/12 °C |
ma | 2/10 °C | 4/12 °C |
di | 3/10 °C | 5/12 °C |
wo | 5/16 °C | 7/18 °C |
do | 7/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1448 m | -2/2 °C | -1/2 °C | -2/10 °C | 2/10 °C | 3/10 °C | 5/16 °C | 7/18 °C |
| Dal 1165 m | 0/2 °C | 1/7 °C | 0/12 °C | 4/12 °C | 5/12 °C | 7/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1399 m | Dal 990 m |
|---|---|---|
vr | -4/2 °C | 1/6 °C |
za | -5/2 °C | -2/12 °C |
zo | -3/8 °C | 0/12 °C |
ma | 1/8 °C | 4/13 °C |
di | 1/10 °C | 5/12 °C |
wo | 4/13 °C | 5/18 °C |
do | 5/14 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1399 m | -4/2 °C | -5/2 °C | -3/8 °C | 1/8 °C | 1/10 °C | 4/13 °C | 5/14 °C |
| Dal 990 m | 1/6 °C | -2/12 °C | 0/12 °C | 4/13 °C | 5/12 °C | 5/18 °C | 5/20 °C |
1-7 van 7 skigebieden





