Skiweer Massif des Bauges

Weersverwachting in het Natuurpark Massif des Bauges voor 7 Skigebieden - Weer in de bergen in het Natuurpark Massif des Bauges voor 7 dagen


Weer Massif des Bauges

Weer in het Natuurpark Massif des Bauges voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Natuurpark Massif des Bauges voor 7 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Massif des Bauges

1-7 van 7 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1785 m Dal 1370 m
do
sneeuwbuien
-4/2 °C 1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-5/1 °C 1/2 °C
za
sneeuwbuien
-6/2 °C 1/2 °C
zo
helder
-4/7 °C -1/12 °C
ma
buien
0/9 °C 5/12 °C
di
bewolkt
3/10 °C 6/14 °C
wo
bewolkt
4/12 °C 8/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1785 m -4/2 °C -5/1 °C -6/2 °C -4/7 °C 0/9 °C 3/10 °C 4/12 °C
Dal 1370 m 1/2 °C 1/2 °C 1/2 °C -1/12 °C 5/12 °C 6/14 °C 8/15 °C

Weer in skigebied Berg 1704 m Dal 1450 m
do
sneeuwbuien
-1/1 °C 1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-4/1 °C 1/2 °C
za
sneeuwbuien
-4/2 °C 1/2 °C
zo
helder
-3/9 °C -2/11 °C
ma
buien
0/9 °C 4/11 °C
di
bewolkt
3/10 °C 5/13 °C
wo
bewolkt
5/12 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1704 m -1/1 °C -4/1 °C -4/2 °C -3/9 °C 0/9 °C 3/10 °C 5/12 °C
Dal 1450 m 1/2 °C 1/2 °C 1/2 °C -2/11 °C 4/11 °C 5/13 °C 7/14 °C

Weer in skigebied Berg 1851 m Dal 1150 m
do
sneeuwbuien
-3/2 °C 3/6 °C
vr
sneeuwbuien
-5/2 °C 1/2 °C
za
sneeuwbuien
-4/2 °C 1/6 °C
zo
helder
-7/10 °C -1/13 °C
ma
buien
-2/11 °C 5/13 °C
di
bewolkt
0/13 °C 6/15 °C
wo
bewolkt
2/13 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1851 m -3/2 °C -5/2 °C -4/2 °C -7/10 °C -2/11 °C 0/13 °C 2/13 °C
Dal 1150 m 3/6 °C 1/2 °C 1/6 °C -1/13 °C 5/13 °C 6/15 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 1525 m Dal 1326 m
do
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-4/2 °C 1/2 °C
za
sneeuwbuien
-5/2 °C 1/2 °C
zo
helder
-3/8 °C -1/14 °C
ma
buien
1/10 °C 5/14 °C
di
bewolkt
4/11 °C 6/16 °C
wo
bewolkt
5/13 °C 8/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1525 m -3/2 °C -4/2 °C -5/2 °C -3/8 °C 1/10 °C 4/11 °C 5/13 °C
Dal 1326 m 1/2 °C 1/2 °C 1/2 °C -1/14 °C 5/14 °C 6/16 °C 8/17 °C

Weer in skigebied Berg 1562 m Dal 1294 m
do
sneeuwbuien
0/2 °C 1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-1/1 °C 0/2 °C
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 0/5 °C
zo
helder
-4/10 °C -3/12 °C
ma
buien
2/10 °C 3/12 °C
di
bewolkt
3/12 °C 4/14 °C
wo
bewolkt
5/13 °C 6/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1562 m 0/2 °C -1/1 °C -1/2 °C -4/10 °C 2/10 °C 3/12 °C 5/13 °C
Dal 1294 m 1/2 °C 0/2 °C 0/5 °C -3/12 °C 3/12 °C 4/14 °C 6/15 °C

Weer in skigebied Berg 1257 m Dal 945 m
do
sneeuwbuien
-3/2 °C 4/7 °C
vr
sneeuwbuien
-4/2 °C 3/5 °C
za
sneeuwbuien
-5/2 °C 3/7 °C
zo
helder
-3/8 °C 0/14 °C
ma
buien
1/10 °C 6/14 °C
di
bewolkt
4/11 °C 7/16 °C
wo
bewolkt
5/13 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1257 m -3/2 °C -4/2 °C -5/2 °C -3/8 °C 1/10 °C 4/11 °C 5/13 °C
Dal 945 m 4/7 °C 3/5 °C 3/7 °C 0/14 °C 6/14 °C 7/16 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 1448 m Dal 1165 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 3/6 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 1/2 °C
za
sneeuwbuien
0/2 °C 1/6 °C
zo
helder
-3/11 °C -1/13 °C
ma
buien
3/11 °C 5/13 °C
di
bewolkt
4/13 °C 6/15 °C
wo
bewolkt
6/14 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 1448 m 1/2 °C 0/2 °C 0/2 °C -3/11 °C 3/11 °C 4/13 °C 6/14 °C
Dal 1165 m 3/6 °C 1/2 °C 1/6 °C -1/13 °C 5/13 °C 6/15 °C 8/16 °C
1-7 van 7 skigebieden