Skiweer meer van Bourget
Weersverwachting aan het meer van Bourget voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen aan het meer van Bourget voor 7 dagen
Weer meer van Bourget
Weer aan het meer van Bourget voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer aan het meer van Bourget voor 5 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: meer van Bourget
- meer van Bourget – Gaan naar
Bergketen:
Park:
1-5 van 5 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1785 m | Dal 1370 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | 1/2 °C |
vr | -5/1 °C | 1/2 °C |
za | -6/2 °C | 1/2 °C |
zo | -4/7 °C | -1/12 °C |
ma | 0/9 °C | 5/12 °C |
di | 3/10 °C | 6/14 °C |
wo | 4/12 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1785 m | -4/2 °C | -5/1 °C | -6/2 °C | -4/7 °C | 0/9 °C | 3/10 °C | 4/12 °C |
| Dal 1370 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | -1/12 °C | 5/12 °C | 6/14 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1525 m | Dal 1326 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | 1/2 °C |
vr | -4/2 °C | 1/2 °C |
za | -5/2 °C | 1/2 °C |
zo | -3/8 °C | -1/14 °C |
ma | 1/10 °C | 5/14 °C |
di | 4/11 °C | 6/16 °C |
wo | 5/13 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1525 m | -3/2 °C | -4/2 °C | -5/2 °C | -3/8 °C | 1/10 °C | 4/11 °C | 5/13 °C |
| Dal 1326 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | -1/14 °C | 5/14 °C | 6/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1562 m | Dal 1294 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 1/2 °C |
vr | -1/1 °C | 0/2 °C |
za | -1/2 °C | 0/5 °C |
zo | -4/10 °C | -3/12 °C |
ma | 2/10 °C | 3/12 °C |
di | 3/12 °C | 4/14 °C |
wo | 5/13 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1562 m | 0/2 °C | -1/1 °C | -1/2 °C | -4/10 °C | 2/10 °C | 3/12 °C | 5/13 °C |
| Dal 1294 m | 1/2 °C | 0/2 °C | 0/5 °C | -3/12 °C | 3/12 °C | 4/14 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1257 m | Dal 945 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | 4/7 °C |
vr | -4/2 °C | 3/5 °C |
za | -5/2 °C | 3/7 °C |
zo | -3/8 °C | 0/14 °C |
ma | 1/10 °C | 6/14 °C |
di | 4/11 °C | 7/16 °C |
wo | 5/13 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1257 m | -3/2 °C | -4/2 °C | -5/2 °C | -3/8 °C | 1/10 °C | 4/11 °C | 5/13 °C |
| Dal 945 m | 4/7 °C | 3/5 °C | 3/7 °C | 0/14 °C | 6/14 °C | 7/16 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1448 m | Dal 1165 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 3/6 °C |
vr | 0/2 °C | 1/2 °C |
za | 0/2 °C | 1/6 °C |
zo | -3/11 °C | -1/13 °C |
ma | 3/11 °C | 5/13 °C |
di | 4/13 °C | 6/15 °C |
wo | 6/14 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1448 m | 1/2 °C | 0/2 °C | 0/2 °C | -3/11 °C | 3/11 °C | 4/13 °C | 6/14 °C |
| Dal 1165 m | 3/6 °C | 1/2 °C | 1/6 °C | -1/13 °C | 5/13 °C | 6/15 °C | 8/16 °C |
1-5 van 5 skigebieden



