Skiweer Chasseral
Weersverwachting in het Natuurpark Chasseral voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in het Natuurpark Chasseral voor 7 dagen
Weer Chasseral
Weer in het Natuurpark Chasseral voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Natuurpark Chasseral voor 6 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Chasseral
- Chasseral – Gaan naar
Kantons:
Bergketen:
1-6 van 6 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1449 m | Dal 1078 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 1/5 °C |
vr | -3/2 °C | -1/2 °C |
za | -3/2 °C | -1/6 °C |
zo | -4/10 °C | -2/12 °C |
ma | 0/2 °C | 2/10 °C |
di | 1/7 °C | 3/9 °C |
wo | 4/14 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1449 m | -1/2 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -4/10 °C | 0/2 °C | 1/7 °C | 4/14 °C |
| Dal 1078 m | 1/5 °C | -1/2 °C | -1/6 °C | -2/12 °C | 2/10 °C | 3/9 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1209 m | Dal 924 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 1/7 °C |
vr | -2/2 °C | -1/6 °C |
za | -2/2 °C | -1/8 °C |
zo | -3/11 °C | -2/14 °C |
ma | 1/9 °C | 2/12 °C |
di | 2/8 °C | 3/11 °C |
wo | 5/15 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1209 m | 0/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -3/11 °C | 1/9 °C | 2/8 °C | 5/15 °C |
| Dal 924 m | 1/7 °C | -1/6 °C | -1/8 °C | -2/14 °C | 2/12 °C | 3/11 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1263 m | Dal 862 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 2/7 °C |
vr | -2/2 °C | 0/6 °C |
za | -2/2 °C | 0/8 °C |
zo | -3/11 °C | -1/14 °C |
ma | 1/9 °C | 3/12 °C |
di | 2/8 °C | 4/11 °C |
wo | 5/15 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1263 m | 0/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -3/11 °C | 1/9 °C | 2/8 °C | 5/15 °C |
| Dal 862 m | 2/7 °C | 0/6 °C | 0/8 °C | -1/14 °C | 3/12 °C | 4/11 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1246 m | Dal 1070 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 1/5 °C |
vr | -2/2 °C | -1/2 °C |
za | -2/2 °C | -1/6 °C |
zo | -3/11 °C | -2/12 °C |
ma | 1/9 °C | 2/10 °C |
di | 2/8 °C | 3/9 °C |
wo | 5/15 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1246 m | 0/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -3/11 °C | 1/9 °C | 2/8 °C | 5/15 °C |
| Dal 1070 m | 1/5 °C | -1/2 °C | -1/6 °C | -2/12 °C | 2/10 °C | 3/9 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1230 m | Dal 1030 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/5 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | 1/2 °C | 3/9 °C |
zo | 2/10 °C | 2/10 °C |
ma | 1/9 °C | 6/9 °C |
di | 5/8 °C | 5/8 °C |
wo | 9/14 °C | 9/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1230 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 2/10 °C | 1/9 °C | 5/8 °C | 9/14 °C |
| Dal 1030 m | 1/5 °C | 1/2 °C | 3/9 °C | 2/10 °C | 6/9 °C | 5/8 °C | 9/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1015 m | Dal 944 m |
|---|---|---|
do | 1/5 °C | 1/5 °C |
vr | 1/2 °C | 1/4 °C |
za | 3/9 °C | 3/9 °C |
zo | 2/10 °C | 2/10 °C |
ma | 6/9 °C | 6/9 °C |
di | 5/8 °C | 5/8 °C |
wo | 9/14 °C | 9/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1015 m | 1/5 °C | 1/2 °C | 3/9 °C | 2/10 °C | 6/9 °C | 5/8 °C | 9/14 °C |
| Dal 944 m | 1/5 °C | 1/4 °C | 3/9 °C | 2/10 °C | 6/9 °C | 5/8 °C | 9/14 °C |
1-6 van 6 skigebieden



