Skiweer Zwitserse Jura
Weersverwachting in de Zwitserse Jura voor 45 Skigebieden - Weer in de bergen in de Zwitserse Jura voor 7 dagen
Weer Zwitserse Jura
Weer in de Zwitserse Jura voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Zwitserse Jura voor 45 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| ma | 11.05. | ![]() |
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma 11.05. | di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Zwitserse Jura
- Zwitserse Jura – Gaan naar
Toeristische regio's:
Kantons:
Bergketen:
1-45 van 45 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1678 m | Dal 1160 m |
|---|---|---|
ma | 1/6 °C | 4/9 °C |
di | -1/6 °C | 1/9 °C |
wo | -2/8 °C | 1/11 °C |
do | -1/1 °C | 1/2 °C |
vr | -3/1 °C | 0/4 °C |
za | 0/2 °C | 1/8 °C |
zo | -1/9 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1678 m | 1/6 °C | -1/6 °C | -2/8 °C | -1/1 °C | -3/1 °C | 0/2 °C | -1/9 °C |
| Dal 1160 m | 4/9 °C | 1/9 °C | 1/11 °C | 1/2 °C | 0/4 °C | 1/8 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1446 m | Dal 780 m |
|---|---|---|
ma | 0/9 °C | 7/11 °C |
di | -2/7 °C | 4/12 °C |
wo | -2/10 °C | 5/14 °C |
do | -1/2 °C | 6/8 °C |
vr | -4/2 °C | 3/8 °C |
za | -1/10 °C | 5/13 °C |
zo | -2/13 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1446 m | 0/9 °C | -2/7 °C | -2/10 °C | -1/2 °C | -4/2 °C | -1/10 °C | -2/13 °C |
| Dal 780 m | 7/11 °C | 4/12 °C | 5/14 °C | 6/8 °C | 3/8 °C | 5/13 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1449 m | Dal 1078 m |
|---|---|---|
ma | 0/9 °C | 2/11 °C |
di | -2/7 °C | 0/9 °C |
wo | -2/10 °C | 0/12 °C |
do | -1/2 °C | 1/2 °C |
vr | -4/2 °C | -2/6 °C |
za | -1/10 °C | 1/12 °C |
zo | -2/13 °C | 0/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1449 m | 0/9 °C | -2/7 °C | -2/10 °C | -1/2 °C | -4/2 °C | -1/10 °C | -2/13 °C |
| Dal 1078 m | 2/11 °C | 0/9 °C | 0/12 °C | 1/2 °C | -2/6 °C | 1/12 °C | 0/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1565 m | Dal 1142 m |
|---|---|---|
ma | -1/8 °C | 6/10 °C |
di | -3/6 °C | 1/11 °C |
wo | -3/9 °C | 4/13 °C |
do | -2/2 °C | 1/7 °C |
vr | -5/2 °C | 1/2 °C |
za | -2/9 °C | 1/12 °C |
zo | -3/12 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1565 m | -1/8 °C | -3/6 °C | -3/9 °C | -2/2 °C | -5/2 °C | -2/9 °C | -3/12 °C |
| Dal 1142 m | 6/10 °C | 1/11 °C | 4/13 °C | 1/7 °C | 1/2 °C | 1/12 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1209 m | Dal 924 m |
|---|---|---|
ma | 1/10 °C | 2/13 °C |
di | -1/8 °C | 0/11 °C |
wo | -1/11 °C | 0/14 °C |
do | 0/2 °C | 1/8 °C |
vr | -3/2 °C | -2/8 °C |
za | 0/11 °C | 1/14 °C |
zo | -1/14 °C | 0/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1209 m | 1/10 °C | -1/8 °C | -1/11 °C | 0/2 °C | -3/2 °C | 0/11 °C | -1/14 °C |
| Dal 924 m | 2/13 °C | 0/11 °C | 0/14 °C | 1/8 °C | -2/8 °C | 1/14 °C | 0/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1437 m | Dal 1010 m |
|---|---|---|
ma | 2/7 °C | 7/12 °C |
di | 0/7 °C | 4/12 °C |
wo | -1/9 °C | 5/15 °C |
do | 0/2 °C | 1/2 °C |
vr | -2/2 °C | 1/9 °C |
za | 1/2 °C | 5/12 °C |
zo | 0/10 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1437 m | 2/7 °C | 0/7 °C | -1/9 °C | 0/2 °C | -2/2 °C | 1/2 °C | 0/10 °C |
| Dal 1010 m | 7/12 °C | 4/12 °C | 5/15 °C | 1/2 °C | 1/9 °C | 5/12 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1263 m | Dal 862 m |
|---|---|---|
ma | 1/10 °C | 3/13 °C |
di | -1/8 °C | 1/11 °C |
wo | -1/11 °C | 1/14 °C |
do | 0/2 °C | 2/8 °C |
vr | -3/2 °C | -1/8 °C |
za | 0/11 °C | 2/14 °C |
zo | -1/14 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1263 m | 1/10 °C | -1/8 °C | -1/11 °C | 0/2 °C | -3/2 °C | 0/11 °C | -1/14 °C |
| Dal 862 m | 3/13 °C | 1/11 °C | 1/14 °C | 2/8 °C | -1/8 °C | 2/14 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1246 m | Dal 1070 m |
|---|---|---|
ma | 1/10 °C | 2/11 °C |
di | -1/8 °C | 0/9 °C |
wo | -1/11 °C | 0/12 °C |
do | 0/2 °C | 1/2 °C |
vr | -3/2 °C | -2/6 °C |
za | 0/11 °C | 1/12 °C |
zo | -1/14 °C | 0/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1246 m | 1/10 °C | -1/8 °C | -1/11 °C | 0/2 °C | -3/2 °C | 0/11 °C | -1/14 °C |
| Dal 1070 m | 2/11 °C | 0/9 °C | 0/12 °C | 1/2 °C | -2/6 °C | 1/12 °C | 0/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1283 m | Dal 1017 m |
|---|---|---|
ma | 3/8 °C | 4/10 °C |
di | 1/8 °C | 1/10 °C |
wo | 0/10 °C | 1/12 °C |
do | 1/2 °C | 1/2 °C |
vr | -1/2 °C | 0/5 °C |
za | 1/7 °C | 3/9 °C |
zo | 1/11 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1283 m | 3/8 °C | 1/8 °C | 0/10 °C | 1/2 °C | -1/2 °C | 1/7 °C | 1/11 °C |
| Dal 1017 m | 4/10 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 1/2 °C | 0/5 °C | 3/9 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1478 m | Dal 1150 m |
|---|---|---|
ma | 2/7 °C | 7/12 °C |
di | 0/7 °C | 1/12 °C |
wo | -1/9 °C | 5/15 °C |
do | 0/2 °C | 1/2 °C |
vr | -2/2 °C | 1/2 °C |
za | 1/2 °C | 1/12 °C |
zo | 0/10 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1478 m | 2/7 °C | 0/7 °C | -1/9 °C | 0/2 °C | -2/2 °C | 1/2 °C | 0/10 °C |
| Dal 1150 m | 7/12 °C | 1/12 °C | 5/15 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/12 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1365 m | Dal 1062 m |
|---|---|---|
ma | 2/8 °C | 4/10 °C |
di | 0/8 °C | 1/10 °C |
wo | -1/10 °C | 1/12 °C |
do | 0/2 °C | 1/2 °C |
vr | -2/2 °C | 0/5 °C |
za | 1/2 °C | 1/9 °C |
zo | 0/11 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1365 m | 2/8 °C | 0/8 °C | -1/10 °C | 0/2 °C | -2/2 °C | 1/2 °C | 0/11 °C |
| Dal 1062 m | 4/10 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 1/2 °C | 0/5 °C | 1/9 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1270 m | Dal 1062 m |
|---|---|---|
ma | 4/9 °C | 4/10 °C |
di | 1/9 °C | 1/10 °C |
wo | 1/11 °C | 1/12 °C |
do | 1/2 °C | 1/9 °C |
vr | -1/2 °C | -1/2 °C |
za | 1/10 °C | 2/11 °C |
zo | 0/13 °C | 0/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1270 m | 4/9 °C | 1/9 °C | 1/11 °C | 1/2 °C | -1/2 °C | 1/10 °C | 0/13 °C |
| Dal 1062 m | 4/10 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 1/9 °C | -1/2 °C | 2/11 °C | 0/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1230 m | Dal 1030 m |
|---|---|---|
ma | 6/10 °C | 6/10 °C |
di | 1/11 °C | 1/11 °C |
wo | 4/13 °C | 4/13 °C |
do | 1/2 °C | 5/7 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | 1/12 °C | 1/12 °C |
zo | 2/14 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1230 m | 6/10 °C | 1/11 °C | 4/13 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/12 °C | 2/14 °C |
| Dal 1030 m | 6/10 °C | 1/11 °C | 4/13 °C | 5/7 °C | 1/2 °C | 1/12 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1336 m | Dal 1090 m |
|---|---|---|
ma | 0/9 °C | 2/11 °C |
di | -2/7 °C | 0/9 °C |
wo | -2/10 °C | 0/12 °C |
do | -1/2 °C | 1/2 °C |
vr | -4/2 °C | -2/6 °C |
za | -1/10 °C | 1/12 °C |
zo | -2/13 °C | 0/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1336 m | 0/9 °C | -2/7 °C | -2/10 °C | -1/2 °C | -4/2 °C | -1/10 °C | -2/13 °C |
| Dal 1090 m | 2/11 °C | 0/9 °C | 0/12 °C | 1/2 °C | -2/6 °C | 1/12 °C | 0/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1060 m | Dal 760 m |
|---|---|---|
ma | 5/11 °C | 5/11 °C |
di | 1/10 °C | 1/11 °C |
wo | 2/13 °C | 2/13 °C |
do | 1/8 °C | 4/10 °C |
vr | 0/2 °C | 0/8 °C |
za | 3/10 °C | 3/12 °C |
zo | 1/15 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1060 m | 5/11 °C | 1/10 °C | 2/13 °C | 1/8 °C | 0/2 °C | 3/10 °C | 1/15 °C |
| Dal 760 m | 5/11 °C | 1/11 °C | 2/13 °C | 4/10 °C | 0/8 °C | 3/12 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1304 m | Dal 1120 m |
|---|---|---|
ma | 0/10 °C | 1/11 °C |
di | -2/8 °C | -1/9 °C |
wo | -2/11 °C | -1/12 °C |
do | -1/2 °C | 0/2 °C |
vr | -4/2 °C | -3/2 °C |
za | -1/11 °C | 0/12 °C |
zo | -2/14 °C | -1/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1304 m | 0/10 °C | -2/8 °C | -2/11 °C | -1/2 °C | -4/2 °C | -1/11 °C | -2/14 °C |
| Dal 1120 m | 1/11 °C | -1/9 °C | -1/12 °C | 0/2 °C | -3/2 °C | 0/12 °C | -1/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1340 m | Dal 1270 m |
|---|---|---|
ma | 0/9 °C | 1/10 °C |
di | -2/7 °C | -1/8 °C |
wo | -2/10 °C | -1/11 °C |
do | -1/2 °C | 0/2 °C |
vr | -4/2 °C | -3/2 °C |
za | -1/10 °C | 0/11 °C |
zo | -2/13 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1340 m | 0/9 °C | -2/7 °C | -2/10 °C | -1/2 °C | -4/2 °C | -1/10 °C | -2/13 °C |
| Dal 1270 m | 1/10 °C | -1/8 °C | -1/11 °C | 0/2 °C | -3/2 °C | 0/11 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1233 m | Dal 1087 m |
|---|---|---|
ma | 1/10 °C | 1/11 °C |
di | -1/8 °C | -1/9 °C |
wo | -1/11 °C | -1/12 °C |
do | 0/2 °C | 0/2 °C |
vr | -3/2 °C | -3/2 °C |
za | 0/11 °C | 0/12 °C |
zo | -1/14 °C | -1/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1233 m | 1/10 °C | -1/8 °C | -1/11 °C | 0/2 °C | -3/2 °C | 0/11 °C | -1/14 °C |
| Dal 1087 m | 1/11 °C | -1/9 °C | -1/12 °C | 0/2 °C | -3/2 °C | 0/12 °C | -1/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1172 m | Dal 1049 m |
|---|---|---|
ma | 3/9 °C | 4/10 °C |
di | -1/7 °C | 0/8 °C |
wo | 0/11 °C | 1/12 °C |
do | 1/2 °C | 1/8 °C |
vr | -2/2 °C | -1/2 °C |
za | 1/10 °C | 3/11 °C |
zo | 0/13 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1172 m | 3/9 °C | -1/7 °C | 0/11 °C | 1/2 °C | -2/2 °C | 1/10 °C | 0/13 °C |
| Dal 1049 m | 4/10 °C | 0/8 °C | 1/12 °C | 1/8 °C | -1/2 °C | 3/11 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1185 m | Dal 1035 m |
|---|---|---|
ma | 3/9 °C | 4/10 °C |
di | 1/9 °C | 1/10 °C |
wo | 0/11 °C | 1/12 °C |
do | 1/2 °C | 1/2 °C |
vr | -1/2 °C | 0/5 °C |
za | 1/8 °C | 3/9 °C |
zo | 1/12 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1185 m | 3/9 °C | 1/9 °C | 0/11 °C | 1/2 °C | -1/2 °C | 1/8 °C | 1/12 °C |
| Dal 1035 m | 4/10 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 1/2 °C | 0/5 °C | 3/9 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1140 m | Dal 977 m |
|---|---|---|
ma | 4/9 °C | 4/11 °C |
di | 1/9 °C | 1/11 °C |
wo | 1/11 °C | 1/13 °C |
do | 1/2 °C | 1/2 °C |
vr | 0/4 °C | 0/6 °C |
za | 1/8 °C | 3/10 °C |
zo | 2/12 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1140 m | 4/9 °C | 1/9 °C | 1/11 °C | 1/2 °C | 0/4 °C | 1/8 °C | 2/12 °C |
| Dal 977 m | 4/11 °C | 1/11 °C | 1/13 °C | 1/2 °C | 0/6 °C | 3/10 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1085 m | Dal 980 m |
|---|---|---|
ma | 6/10 °C | 6/10 °C |
di | 1/11 °C | 1/11 °C |
wo | 4/13 °C | 4/13 °C |
do | 1/7 °C | 5/7 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | 1/12 °C | 4/12 °C |
zo | 2/14 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1085 m | 6/10 °C | 1/11 °C | 4/13 °C | 1/7 °C | 1/2 °C | 1/12 °C | 2/14 °C |
| Dal 980 m | 6/10 °C | 1/11 °C | 4/13 °C | 5/7 °C | 1/2 °C | 4/12 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1110 m | Dal 993 m |
|---|---|---|
ma | 2/10 °C | 2/11 °C |
di | 1/9 °C | 1/10 °C |
wo | 0/12 °C | 0/13 °C |
do | 1/7 °C | 2/8 °C |
vr | -2/2 °C | -2/7 °C |
za | 1/10 °C | 1/11 °C |
zo | -1/15 °C | -1/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1110 m | 2/10 °C | 1/9 °C | 0/12 °C | 1/7 °C | -2/2 °C | 1/10 °C | -1/15 °C |
| Dal 993 m | 2/11 °C | 1/10 °C | 0/13 °C | 2/8 °C | -2/7 °C | 1/11 °C | -1/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1015 m | Dal 944 m |
|---|---|---|
ma | 6/10 °C | 6/10 °C |
di | 1/11 °C | 1/11 °C |
wo | 4/13 °C | 4/13 °C |
do | 5/7 °C | 5/7 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | 1/12 °C | 4/12 °C |
zo | 2/14 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1015 m | 6/10 °C | 1/11 °C | 4/13 °C | 5/7 °C | 1/2 °C | 1/12 °C | 2/14 °C |
| Dal 944 m | 6/10 °C | 1/11 °C | 4/13 °C | 5/7 °C | 1/2 °C | 4/12 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 857 m | Dal 730 m |
|---|---|---|
ma | 4/10 °C | 4/12 °C |
di | 2/9 °C | 2/9 °C |
wo | -1/11 °C | 0/13 °C |
do | 2/8 °C | 3/10 °C |
vr | -2/7 °C | -1/9 °C |
za | 3/11 °C | 3/13 °C |
zo | 1/16 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 857 m | 4/10 °C | 2/9 °C | -1/11 °C | 2/8 °C | -2/7 °C | 3/11 °C | 1/16 °C |
| Dal 730 m | 4/12 °C | 2/9 °C | 0/13 °C | 3/10 °C | -1/9 °C | 3/13 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1010 m | Dal 920 m |
|---|---|---|
ma | 2/12 °C | 2/12 °C |
di | 0/10 °C | 0/10 °C |
wo | 0/13 °C | 0/13 °C |
do | 1/7 °C | 1/7 °C |
vr | -2/7 °C | -2/7 °C |
za | 1/13 °C | 1/13 °C |
zo | 0/16 °C | 0/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1010 m | 2/12 °C | 0/10 °C | 0/13 °C | 1/7 °C | -2/7 °C | 1/13 °C | 0/16 °C |
| Dal 920 m | 2/12 °C | 0/10 °C | 0/13 °C | 1/7 °C | -2/7 °C | 1/13 °C | 0/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 936 m | Dal 815 m |
|---|---|---|
ma | 4/10 °C | 5/11 °C |
di | 1/10 °C | 1/11 °C |
wo | 1/12 °C | 2/13 °C |
do | 1/9 °C | 4/10 °C |
vr | -1/7 °C | 0/8 °C |
za | 2/11 °C | 3/12 °C |
zo | 0/14 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 936 m | 4/10 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 1/9 °C | -1/7 °C | 2/11 °C | 0/14 °C |
| Dal 815 m | 5/11 °C | 1/11 °C | 2/13 °C | 4/10 °C | 0/8 °C | 3/12 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1125 m | Dal 1087 m |
|---|---|---|
ma | 4/9 °C | 4/10 °C |
di | 1/9 °C | 1/10 °C |
wo | 1/11 °C | 1/12 °C |
do | 1/2 °C | 1/2 °C |
vr | 0/4 °C | 0/5 °C |
za | 1/8 °C | 1/9 °C |
zo | 2/12 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1125 m | 4/9 °C | 1/9 °C | 1/11 °C | 1/2 °C | 0/4 °C | 1/8 °C | 2/12 °C |
| Dal 1087 m | 4/10 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 1/2 °C | 0/5 °C | 1/9 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1350 m | Dal 1240 m |
|---|---|---|
ma | 2/8 °C | 2/9 °C |
di | -2/6 °C | -2/7 °C |
wo | -1/10 °C | -1/11 °C |
do | 0/2 °C | 0/2 °C |
vr | -3/2 °C | -3/2 °C |
za | 1/9 °C | 1/10 °C |
zo | -1/12 °C | -1/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1350 m | 2/8 °C | -2/6 °C | -1/10 °C | 0/2 °C | -3/2 °C | 1/9 °C | -1/12 °C |
| Dal 1240 m | 2/9 °C | -2/7 °C | -1/11 °C | 0/2 °C | -3/2 °C | 1/10 °C | -1/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 855 m | Dal 781 m |
|---|---|---|
ma | 5/11 °C | 5/11 °C |
di | 1/9 °C | 1/9 °C |
wo | 2/13 °C | 2/13 °C |
do | 3/9 °C | 3/9 °C |
vr | 0/8 °C | 0/8 °C |
za | 4/12 °C | 4/12 °C |
zo | 2/15 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 855 m | 5/11 °C | 1/9 °C | 2/13 °C | 3/9 °C | 0/8 °C | 4/12 °C | 2/15 °C |
| Dal 781 m | 5/11 °C | 1/9 °C | 2/13 °C | 3/9 °C | 0/8 °C | 4/12 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1140 m | Dal 1040 m |
|---|---|---|
ma | 1/11 °C | 2/12 °C |
di | -1/9 °C | 0/10 °C |
wo | -1/12 °C | 0/13 °C |
do | 0/2 °C | 1/2 °C |
vr | -3/2 °C | -2/7 °C |
za | 0/12 °C | 1/13 °C |
zo | -1/15 °C | 0/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1140 m | 1/11 °C | -1/9 °C | -1/12 °C | 0/2 °C | -3/2 °C | 0/12 °C | -1/15 °C |
| Dal 1040 m | 2/12 °C | 0/10 °C | 0/13 °C | 1/2 °C | -2/7 °C | 1/13 °C | 0/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 921 m | Dal 855 m |
|---|---|---|
ma | 4/10 °C | 5/11 °C |
di | 0/8 °C | 1/9 °C |
wo | 1/12 °C | 2/13 °C |
do | 1/8 °C | 1/9 °C |
vr | -1/7 °C | 0/8 °C |
za | 3/11 °C | 4/12 °C |
zo | 1/14 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 921 m | 4/10 °C | 0/8 °C | 1/12 °C | 1/8 °C | -1/7 °C | 3/11 °C | 1/14 °C |
| Dal 855 m | 5/11 °C | 1/9 °C | 2/13 °C | 1/9 °C | 0/8 °C | 4/12 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 575 m | Dal 514 m |
|---|---|---|
ma | 5/13 °C | 5/14 °C |
di | 3/10 °C | 3/11 °C |
wo | 1/14 °C | 1/15 °C |
do | 4/11 °C | 4/12 °C |
vr | 0/10 °C | 0/11 °C |
za | 4/14 °C | 4/15 °C |
zo | 2/18 °C | 2/19 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 575 m | 5/13 °C | 3/10 °C | 1/14 °C | 4/11 °C | 0/10 °C | 4/14 °C | 2/18 °C |
| Dal 514 m | 5/14 °C | 3/11 °C | 1/15 °C | 4/12 °C | 0/11 °C | 4/15 °C | 2/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1220 m | Dal 1192 m |
|---|---|---|
ma | 4/9 °C | 4/10 °C |
di | 1/9 °C | 1/10 °C |
wo | 1/11 °C | 1/12 °C |
do | 1/2 °C | 1/2 °C |
vr | 0/4 °C | 0/5 °C |
za | 1/8 °C | 1/9 °C |
zo | 2/12 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1220 m | 4/9 °C | 1/9 °C | 1/11 °C | 1/2 °C | 0/4 °C | 1/8 °C | 2/12 °C |
| Dal 1192 m | 4/10 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 1/2 °C | 0/5 °C | 1/9 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 782 m | Dal 726 m |
|---|---|---|
ma | 4/12 °C | 4/12 °C |
di | 2/9 °C | 2/9 °C |
wo | 0/13 °C | 0/13 °C |
do | 3/10 °C | 3/10 °C |
vr | -1/9 °C | -1/9 °C |
za | 3/13 °C | 3/13 °C |
zo | 1/17 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 782 m | 4/12 °C | 2/9 °C | 0/13 °C | 3/10 °C | -1/9 °C | 3/13 °C | 1/17 °C |
| Dal 726 m | 4/12 °C | 2/9 °C | 0/13 °C | 3/10 °C | -1/9 °C | 3/13 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1260 m | Dal 1235 m |
|---|---|---|
ma | 0/10 °C | 1/10 °C |
di | -2/8 °C | -1/8 °C |
wo | -2/11 °C | -1/11 °C |
do | -1/2 °C | 0/2 °C |
vr | -4/2 °C | -3/2 °C |
za | -1/11 °C | 0/11 °C |
zo | -2/14 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1260 m | 0/10 °C | -2/8 °C | -2/11 °C | -1/2 °C | -4/2 °C | -1/11 °C | -2/14 °C |
| Dal 1235 m | 1/10 °C | -1/8 °C | -1/11 °C | 0/2 °C | -3/2 °C | 0/11 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 754 m |
|---|---|---|
ma | 4/11 °C | 5/11 °C |
di | 1/11 °C | 1/11 °C |
wo | 1/13 °C | 2/13 °C |
do | 3/10 °C | 4/10 °C |
vr | -1/8 °C | 0/8 °C |
za | 2/12 °C | 3/12 °C |
zo | 0/15 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 850 m | 4/11 °C | 1/11 °C | 1/13 °C | 3/10 °C | -1/8 °C | 2/12 °C | 0/15 °C |
| Dal 754 m | 5/11 °C | 1/11 °C | 2/13 °C | 4/10 °C | 0/8 °C | 3/12 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1059 m | Dal 1016 m |
|---|---|---|
ma | 6/10 °C | 6/10 °C |
di | 1/11 °C | 1/11 °C |
wo | 4/13 °C | 4/13 °C |
do | 1/7 °C | 1/7 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | 1/12 °C | 1/12 °C |
zo | 2/14 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1059 m | 6/10 °C | 1/11 °C | 4/13 °C | 1/7 °C | 1/2 °C | 1/12 °C | 2/14 °C |
| Dal 1016 m | 6/10 °C | 1/11 °C | 4/13 °C | 1/7 °C | 1/2 °C | 1/12 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 647 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
ma | 5/13 °C | 6/13 °C |
di | 2/12 °C | 3/12 °C |
wo | 2/15 °C | 3/15 °C |
do | 4/10 °C | 5/10 °C |
vr | 0/9 °C | 1/9 °C |
za | 2/14 °C | 3/14 °C |
zo | 1/18 °C | 2/18 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 647 m | 5/13 °C | 2/12 °C | 2/15 °C | 4/10 °C | 0/9 °C | 2/14 °C | 1/18 °C |
| Dal 620 m | 6/13 °C | 3/12 °C | 3/15 °C | 5/10 °C | 1/9 °C | 3/14 °C | 2/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 767 m | Dal 723 m |
|---|---|---|
ma | 4/12 °C | 4/12 °C |
di | 2/9 °C | 2/9 °C |
wo | 0/13 °C | 0/13 °C |
do | 3/10 °C | 3/10 °C |
vr | -1/9 °C | -1/9 °C |
za | 3/13 °C | 3/13 °C |
zo | 1/17 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 767 m | 4/12 °C | 2/9 °C | 0/13 °C | 3/10 °C | -1/9 °C | 3/13 °C | 1/17 °C |
| Dal 723 m | 4/12 °C | 2/9 °C | 0/13 °C | 3/10 °C | -1/9 °C | 3/13 °C | 1/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1082 m | Dal 1047 m |
|---|---|---|
ma | 1/11 °C | 2/12 °C |
di | -1/9 °C | 0/10 °C |
wo | -1/12 °C | 0/13 °C |
do | 0/2 °C | 1/2 °C |
vr | -3/2 °C | -2/7 °C |
za | 0/12 °C | 1/13 °C |
zo | -1/15 °C | 0/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1082 m | 1/11 °C | -1/9 °C | -1/12 °C | 0/2 °C | -3/2 °C | 0/12 °C | -1/15 °C |
| Dal 1047 m | 2/12 °C | 0/10 °C | 0/13 °C | 1/2 °C | -2/7 °C | 1/13 °C | 0/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 740 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
ma | 5/13 °C | 5/13 °C |
di | 2/12 °C | 2/12 °C |
wo | 2/15 °C | 2/15 °C |
do | 4/10 °C | 4/10 °C |
vr | 0/9 °C | 0/9 °C |
za | 2/14 °C | 2/14 °C |
zo | 1/18 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 740 m | 5/13 °C | 2/12 °C | 2/15 °C | 4/10 °C | 0/9 °C | 2/14 °C | 1/18 °C |
| Dal 700 m | 5/13 °C | 2/12 °C | 2/15 °C | 4/10 °C | 0/9 °C | 2/14 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 593 m | Dal 560 m |
|---|---|---|
ma | 5/13 °C | 5/13 °C |
di | 3/10 °C | 3/10 °C |
wo | 1/14 °C | 1/14 °C |
do | 4/11 °C | 4/11 °C |
vr | 0/10 °C | 0/10 °C |
za | 4/14 °C | 4/14 °C |
zo | 2/18 °C | 2/18 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 593 m | 5/13 °C | 3/10 °C | 1/14 °C | 4/11 °C | 0/10 °C | 4/14 °C | 2/18 °C |
| Dal 560 m | 5/13 °C | 3/10 °C | 1/14 °C | 4/11 °C | 0/10 °C | 4/14 °C | 2/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 680 m | Dal 660 m |
|---|---|---|
ma | 5/11 °C | 5/11 °C |
di | 1/11 °C | 2/11 °C |
wo | 2/13 °C | 2/13 °C |
do | 4/10 °C | 4/10 °C |
vr | 0/8 °C | 0/8 °C |
za | 3/12 °C | 3/12 °C |
zo | 1/15 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 680 m | 5/11 °C | 1/11 °C | 2/13 °C | 4/10 °C | 0/8 °C | 3/12 °C | 1/15 °C |
| Dal 660 m | 5/11 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 4/10 °C | 0/8 °C | 3/12 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 712 m | Dal 652 m |
|---|---|---|
ma | 4/13 °C | 5/13 °C |
di | 2/10 °C | 3/10 °C |
wo | 0/14 °C | 1/14 °C |
do | 3/11 °C | 4/11 °C |
vr | -1/10 °C | 0/10 °C |
za | 3/14 °C | 4/14 °C |
zo | 1/18 °C | 2/18 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 712 m | 4/13 °C | 2/10 °C | 0/14 °C | 3/11 °C | -1/10 °C | 3/14 °C | 1/18 °C |
| Dal 652 m | 5/13 °C | 3/10 °C | 1/14 °C | 4/11 °C | 0/10 °C | 4/14 °C | 2/18 °C |
1-45 van 45 skigebieden




