Skiweer Dachstein-Salzkammergut
Weersverwachting in Dachstein-Salzkammergut voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in Dachstein-Salzkammergut voor 7 dagen
Weer Dachstein-Salzkammergut
Weer in Dachstein-Salzkammergut voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Dachstein-Salzkammergut voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Dachstein-Salzkammergut
- Dachstein-Salzkammergut – Gaan naar
Deelstaat:
Grande Région:
District:
Bergketens:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1617 m | Dal 745 m |
|---|---|---|
za | -1/1 °C | 4/8 °C |
zo | 0/6 °C | 5/13 °C |
ma | -2/11 °C | 3/18 °C |
di | 1/7 °C | 6/14 °C |
wo | 4/6 °C | 9/13 °C |
do | 4/10 °C | 9/17 °C |
vr | 5/13 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1617 m | -1/1 °C | 0/6 °C | -2/11 °C | 1/7 °C | 4/6 °C | 4/10 °C | 5/13 °C |
| Dal 745 m | 4/8 °C | 5/13 °C | 3/18 °C | 6/14 °C | 9/13 °C | 9/17 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2109 m | Dal 609 m |
|---|---|---|
za | -1/-1 °C | 5/9 °C |
zo | 0/4 °C | 6/14 °C |
ma | -2/9 °C | 4/19 °C |
di | 1/5 °C | 7/15 °C |
wo | 1/2 °C | 10/14 °C |
do | 1/8 °C | 10/18 °C |
vr | 5/11 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2109 m | -1/-1 °C | 0/4 °C | -2/9 °C | 1/5 °C | 1/2 °C | 1/8 °C | 5/11 °C |
| Dal 609 m | 5/9 °C | 6/14 °C | 4/19 °C | 7/15 °C | 10/14 °C | 10/18 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 552 m | Dal 522 m |
|---|---|---|
za | 5/9 °C | 5/9 °C |
zo | 6/14 °C | 6/14 °C |
ma | 4/19 °C | 4/19 °C |
di | 7/15 °C | 7/15 °C |
wo | 10/14 °C | 10/14 °C |
do | 10/18 °C | 10/18 °C |
vr | 11/21 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 552 m | 5/9 °C | 6/14 °C | 4/19 °C | 7/15 °C | 10/14 °C | 10/18 °C | 11/21 °C |
| Dal 522 m | 5/9 °C | 6/14 °C | 4/19 °C | 7/15 °C | 10/14 °C | 10/18 °C | 11/21 °C |
1-3 van 3 skigebieden


