Skiweer Dachsteingebergte
Weersverwachting in het Dachsteingebergte voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in het Dachsteingebergte voor 7 dagen
Weer Dachsteingebergte
Weer in het Dachsteingebergte voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Dachsteingebergte voor 5 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Dachsteingebergte
- Dachsteingebergte – Gaan naar
Toeristische regio's:
Dalen:
Districten:
Overige:
1-5 van 5 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1636 m | Dal 1035 m |
|---|---|---|
wo | -7/9 °C | -4/14 °C |
do | -1/0 °C | 1/5 °C |
vr | -2/2 °C | 1/8 °C |
za | -1/-1 °C | 1/2 °C |
zo | -4/1 °C | -1/6 °C |
ma | -3/2 °C | 0/10 °C |
di | -4/9 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1636 m | -7/9 °C | -1/0 °C | -2/2 °C | -1/-1 °C | -4/1 °C | -3/2 °C | -4/9 °C |
| Dal 1035 m | -4/14 °C | 1/5 °C | 1/8 °C | 1/2 °C | -1/6 °C | 0/10 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1617 m | Dal 745 m |
|---|---|---|
wo | -7/9 °C | -2/16 °C |
do | -1/0 °C | 4/7 °C |
vr | -2/2 °C | 3/10 °C |
za | -1/-1 °C | 4/6 °C |
zo | -4/1 °C | 1/8 °C |
ma | -3/2 °C | 2/12 °C |
di | -4/9 °C | 1/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1617 m | -7/9 °C | -1/0 °C | -2/2 °C | -1/-1 °C | -4/1 °C | -3/2 °C | -4/9 °C |
| Dal 745 m | -2/16 °C | 4/7 °C | 3/10 °C | 4/6 °C | 1/8 °C | 2/12 °C | 1/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2109 m | Dal 609 m |
|---|---|---|
wo | -7/7 °C | -1/17 °C |
do | -1/-1 °C | 5/8 °C |
vr | -2/1 °C | 4/11 °C |
za | -1/-1 °C | 5/7 °C |
zo | -4/-1 °C | 2/9 °C |
ma | -3/2 °C | 3/13 °C |
di | -4/7 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2109 m | -7/7 °C | -1/-1 °C | -2/1 °C | -1/-1 °C | -4/-1 °C | -3/2 °C | -4/7 °C |
| Dal 609 m | -1/17 °C | 5/8 °C | 4/11 °C | 5/7 °C | 2/9 °C | 3/13 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1975 m | Dal 1700 m |
|---|---|---|
wo | -7/7 °C | -7/11 °C |
do | -2/-2 °C | -2/2 °C |
vr | -2/1 °C | -2/2 °C |
za | -2/-2 °C | -2/0 °C |
zo | -4/-1 °C | -4/2 °C |
ma | -3/2 °C | -3/2 °C |
di | -4/7 °C | -4/10 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1975 m | -7/7 °C | -2/-2 °C | -2/1 °C | -2/-2 °C | -4/-1 °C | -3/2 °C | -4/7 °C |
| Dal 1700 m | -7/11 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -2/0 °C | -4/2 °C | -3/2 °C | -4/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 552 m | Dal 522 m |
|---|---|---|
wo | -1/17 °C | -1/17 °C |
do | 5/8 °C | 5/8 °C |
vr | 4/11 °C | 4/11 °C |
za | 5/7 °C | 5/7 °C |
zo | 2/9 °C | 2/9 °C |
ma | 3/13 °C | 3/13 °C |
di | 2/17 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 552 m | -1/17 °C | 5/8 °C | 4/11 °C | 5/7 °C | 2/9 °C | 3/13 °C | 2/17 °C |
| Dal 522 m | -1/17 °C | 5/8 °C | 4/11 °C | 5/7 °C | 2/9 °C | 3/13 °C | 2/17 °C |
1-5 van 5 skigebieden



