Skiweer Traunviertel

Weersverwachting in het Traunviertel voor 9 Skigebieden - Weer in de bergen in het Traunviertel voor 7 dagen


Weer Traunviertel

Weer in het Traunviertel voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Traunviertel voor 9 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Traunviertel

1-9 van 9 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1617 m Dal 745 m
wo
bewolkt
-7/9 °C -2/16 °C
do
sneeuwbuien
-1/0 °C 4/7 °C
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C 3/10 °C
za
sneeuwval
-1/-1 °C 4/6 °C
zo
sneeuwbuien
-4/1 °C 1/8 °C
ma
sneeuwbuien
-3/2 °C 2/12 °C
di
helder
-4/9 °C 1/16 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
helder
Berg 1617 m -7/9 °C -1/0 °C -2/2 °C -1/-1 °C -4/1 °C -3/2 °C -4/9 °C
Dal 745 m -2/16 °C 4/7 °C 3/10 °C 4/6 °C 1/8 °C 2/12 °C 1/16 °C

Weer in skigebied Berg 1600 m Dal 620 m
wo
zonnig
-3/11 °C 0/16 °C
do
sneeuwbuien
1/2 °C 6/11 °C
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 4/12 °C
za
sneeuwbuien
1/1 °C 5/8 °C
zo
bewolkt
2/2 °C 5/13 °C
ma
bewolkt
2/5 °C 5/15 °C
di
helder
-1/10 °C 5/19 °C
Weer in
skigebied
wo
zonnig
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
helder
Berg 1600 m -3/11 °C 1/2 °C 1/2 °C 1/1 °C 2/2 °C 2/5 °C -1/10 °C
Dal 620 m 0/16 °C 6/11 °C 4/12 °C 5/8 °C 5/13 °C 5/15 °C 5/19 °C

Weer in skigebied Berg 1648 m Dal 1055 m
wo
helder
-6/9 °C 1/19 °C
do
sneeuwval
0/0 °C 7/11 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C 6/13 °C
za
sneeuwval
0/0 °C 7/9 °C
zo
bewolkt
-3/1 °C 6/14 °C
ma
bewolkt
-2/5 °C 6/17 °C
di
helder
-3/9 °C 4/21 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
helder
Berg 1648 m -6/9 °C 0/0 °C -1/2 °C 0/0 °C -3/1 °C -2/5 °C -3/9 °C
Dal 1055 m 1/19 °C 7/11 °C 6/13 °C 7/9 °C 6/14 °C 6/17 °C 4/21 °C

Weer in skigebied Berg 2109 m Dal 609 m
wo
bewolkt
-7/7 °C -1/17 °C
do
sneeuwbuien
-1/-1 °C 5/8 °C
vr
sneeuwbuien
-2/1 °C 4/11 °C
za
sneeuwval
-1/-1 °C 5/7 °C
zo
sneeuwbuien
-4/-1 °C 2/9 °C
ma
sneeuwbuien
-3/2 °C 3/13 °C
di
helder
-4/7 °C 2/17 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
helder
Berg 2109 m -7/7 °C -1/-1 °C -2/1 °C -1/-1 °C -4/-1 °C -3/2 °C -4/7 °C
Dal 609 m -1/17 °C 5/8 °C 4/11 °C 5/7 °C 2/9 °C 3/13 °C 2/17 °C

Weer in skigebied Berg 1079 m Dal 784 m
wo
helder
-2/15 °C -1/16 °C
do
regen
1/7 °C 5/8 °C
vr
buien
3/9 °C 4/10 °C
za
ijzel
4/5 °C 5/6 °C
zo
bewolkt
3/10 °C 4/11 °C
ma
bewolkt
3/13 °C 4/14 °C
di
helder
1/17 °C 2/18 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
regen
vr
buien
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
helder
Berg 1079 m -2/15 °C 1/7 °C 3/9 °C 4/5 °C 3/10 °C 3/13 °C 1/17 °C
Dal 784 m -1/16 °C 5/8 °C 4/10 °C 5/6 °C 4/11 °C 4/14 °C 2/18 °C

Weer in skigebied Berg 780 m Dal 655 m
wo
helder
-1/17 °C 0/18 °C
do
regen
5/9 °C 6/10 °C
vr
buien
4/11 °C 5/12 °C
za
regen
5/7 °C 6/8 °C
zo
bewolkt
4/12 °C 5/13 °C
ma
bewolkt
4/15 °C 5/16 °C
di
helder
2/19 °C 3/20 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
regen
vr
buien
za
regen
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
helder
Berg 780 m -1/17 °C 5/9 °C 4/11 °C 5/7 °C 4/12 °C 4/15 °C 2/19 °C
Dal 655 m 0/18 °C 6/10 °C 5/12 °C 6/8 °C 5/13 °C 5/16 °C 3/20 °C

Weer in skigebied Berg 759 m Dal 650 m
wo
helder
0/17 °C 0/18 °C
do
regen
6/9 °C 6/10 °C
vr
buien
5/11 °C 5/12 °C
za
regen
6/7 °C 6/8 °C
zo
bewolkt
5/12 °C 5/13 °C
ma
bewolkt
5/15 °C 5/16 °C
di
helder
3/19 °C 3/20 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
regen
vr
buien
za
regen
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
helder
Berg 759 m 0/17 °C 6/9 °C 5/11 °C 6/7 °C 5/12 °C 5/15 °C 3/19 °C
Dal 650 m 0/18 °C 6/10 °C 5/12 °C 6/8 °C 5/13 °C 5/16 °C 3/20 °C

Weer in skigebied Berg 632 m Dal 544 m
wo
zonnig
0/15 °C 0/16 °C
do
buien
6/10 °C 6/11 °C
vr
buien
4/11 °C 4/12 °C
za
buien
5/7 °C 5/8 °C
zo
bewolkt
5/12 °C 5/13 °C
ma
bewolkt
5/14 °C 5/15 °C
di
helder
5/18 °C 5/19 °C
Weer in
skigebied
wo
zonnig
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
helder
Berg 632 m 0/15 °C 6/10 °C 4/11 °C 5/7 °C 5/12 °C 5/14 °C 5/18 °C
Dal 544 m 0/16 °C 6/11 °C 4/12 °C 5/8 °C 5/13 °C 5/15 °C 5/19 °C

Weer in skigebied Berg 552 m Dal 522 m
wo
bewolkt
-1/17 °C -1/17 °C
do
buien
5/8 °C 5/8 °C
vr
buien
4/11 °C 4/11 °C
za
regen
5/7 °C 5/7 °C
zo
buien
2/9 °C 2/9 °C
ma
buien
3/13 °C 3/13 °C
di
helder
2/17 °C 2/17 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
za
regen
zo
buien
ma
buien
di
helder
Berg 552 m -1/17 °C 5/8 °C 4/11 °C 5/7 °C 2/9 °C 3/13 °C 2/17 °C
Dal 522 m -1/17 °C 5/8 °C 4/11 °C 5/7 °C 2/9 °C 3/13 °C 2/17 °C
1-9 van 9 skigebieden