Skiweer Dalarna
Weersverwachting in de provincie Dalarna (Dalarnas län) voor 24 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Dalarna (Dalarnas län) voor 7 dagen
Weer Dalarna
Weer in de provincie Dalarna (Dalarnas län) voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Dalarna (Dalarnas län) voor 24 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Dalarna
- Dalarna – Gaan naar
Toeristische regio's:
Overige:
1-24 van 24 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 872 m | Dal 572 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | -1/2 °C |
vr | -2/2 °C | 0/7 °C |
za | -2/2 °C | 0/2 °C |
zo | 0/7 °C | 2/9 °C |
ma | -2/9 °C | 0/11 °C |
di | 1/11 °C | 3/13 °C |
wo | 2/14 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 872 m | -3/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | 0/7 °C | -2/9 °C | 1/11 °C | 2/14 °C |
| Dal 572 m | -1/2 °C | 0/7 °C | 0/2 °C | 2/9 °C | 0/11 °C | 3/13 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 655 m | Dal 340 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 0/2 °C |
vr | 2/8 °C | 3/10 °C |
za | 1/6 °C | 2/8 °C |
zo | 2/8 °C | 3/10 °C |
ma | 0/12 °C | 1/14 °C |
di | 5/13 °C | 6/15 °C |
wo | 5/15 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 655 m | -1/2 °C | 2/8 °C | 1/6 °C | 2/8 °C | 0/12 °C | 5/13 °C | 5/15 °C |
| Dal 340 m | 0/2 °C | 3/10 °C | 2/8 °C | 3/10 °C | 1/14 °C | 6/15 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 830 m | Dal 438 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | -1/2 °C |
vr | -1/2 °C | 0/9 °C |
za | -1/2 °C | 0/2 °C |
zo | 1/8 °C | 2/11 °C |
ma | -1/10 °C | 0/13 °C |
di | 2/12 °C | 3/15 °C |
wo | 3/15 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 830 m | -2/2 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | 1/8 °C | -1/10 °C | 2/12 °C | 3/15 °C |
| Dal 438 m | -1/2 °C | 0/9 °C | 0/2 °C | 2/11 °C | 0/13 °C | 3/15 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 887 m | Dal 579 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | -1/2 °C |
vr | -2/2 °C | 0/7 °C |
za | -2/2 °C | 0/2 °C |
zo | 0/7 °C | 2/9 °C |
ma | -2/9 °C | 0/11 °C |
di | 1/11 °C | 3/13 °C |
wo | 2/14 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 887 m | -3/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | 0/7 °C | -2/9 °C | 1/11 °C | 2/14 °C |
| Dal 579 m | -1/2 °C | 0/7 °C | 0/2 °C | 2/9 °C | 0/11 °C | 3/13 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 890 m | Dal 588 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | -1/2 °C |
vr | -2/2 °C | 0/8 °C |
za | -2/2 °C | 0/2 °C |
zo | 0/7 °C | 2/10 °C |
ma | -2/9 °C | 0/12 °C |
di | 1/11 °C | 3/14 °C |
wo | 2/14 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 890 m | -3/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | 0/7 °C | -2/9 °C | 1/11 °C | 2/14 °C |
| Dal 588 m | -1/2 °C | 0/8 °C | 0/2 °C | 2/10 °C | 0/12 °C | 3/14 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 872 m | Dal 549 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | -2/2 °C |
vr | -1/6 °C | -1/7 °C |
za | -1/2 °C | -1/2 °C |
zo | 1/8 °C | 1/9 °C |
ma | -1/10 °C | -1/11 °C |
di | 2/12 °C | 2/13 °C |
wo | 3/15 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 872 m | -2/2 °C | -1/6 °C | -1/2 °C | 1/8 °C | -1/10 °C | 2/12 °C | 3/15 °C |
| Dal 549 m | -2/2 °C | -1/7 °C | -1/2 °C | 1/9 °C | -1/11 °C | 2/13 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 407 m | Dal 132 m |
|---|---|---|
do | 2/8 °C | 3/10 °C |
vr | 3/13 °C | 4/15 °C |
za | 3/10 °C | 4/12 °C |
zo | 3/11 °C | 4/13 °C |
ma | 2/15 °C | 3/17 °C |
di | 5/16 °C | 6/18 °C |
wo | 5/19 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 407 m | 2/8 °C | 3/13 °C | 3/10 °C | 3/11 °C | 2/15 °C | 5/16 °C | 5/19 °C |
| Dal 132 m | 3/10 °C | 4/15 °C | 4/12 °C | 4/13 °C | 3/17 °C | 6/18 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 394 m | Dal 214 m |
|---|---|---|
do | 2/8 °C | 3/9 °C |
vr | 3/13 °C | 4/14 °C |
za | 3/10 °C | 4/11 °C |
zo | 3/11 °C | 4/12 °C |
ma | 2/15 °C | 3/16 °C |
di | 5/16 °C | 6/17 °C |
wo | 5/19 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 394 m | 2/8 °C | 3/13 °C | 3/10 °C | 3/11 °C | 2/15 °C | 5/16 °C | 5/19 °C |
| Dal 214 m | 3/9 °C | 4/14 °C | 4/11 °C | 4/12 °C | 3/16 °C | 6/17 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1002 m | Dal 685 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | -2/2 °C |
vr | -2/2 °C | -1/7 °C |
za | -2/2 °C | -1/2 °C |
zo | 0/7 °C | 1/9 °C |
ma | -2/9 °C | -1/11 °C |
di | 1/11 °C | 2/13 °C |
wo | 2/14 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1002 m | -3/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | 0/7 °C | -2/9 °C | 1/11 °C | 2/14 °C |
| Dal 685 m | -2/2 °C | -1/7 °C | -1/2 °C | 1/9 °C | -1/11 °C | 2/13 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 471 m | Dal 318 m |
|---|---|---|
do | 1/7 °C | 2/9 °C |
vr | 2/12 °C | 3/14 °C |
za | 2/9 °C | 3/11 °C |
zo | 2/10 °C | 3/12 °C |
ma | 1/14 °C | 2/16 °C |
di | 4/15 °C | 5/17 °C |
wo | 4/18 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 471 m | 1/7 °C | 2/12 °C | 2/9 °C | 2/10 °C | 1/14 °C | 4/15 °C | 4/18 °C |
| Dal 318 m | 2/9 °C | 3/14 °C | 3/11 °C | 3/12 °C | 2/16 °C | 5/17 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 503 m | Dal 288 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 0/6 °C |
vr | 3/9 °C | 3/10 °C |
za | 1/7 °C | 2/8 °C |
zo | 3/9 °C | 3/10 °C |
ma | 1/13 °C | 1/14 °C |
di | 6/14 °C | 6/15 °C |
wo | 6/16 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 503 m | 0/2 °C | 3/9 °C | 1/7 °C | 3/9 °C | 1/13 °C | 6/14 °C | 6/16 °C |
| Dal 288 m | 0/6 °C | 3/10 °C | 2/8 °C | 3/10 °C | 1/14 °C | 6/15 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 590 m | Dal 450 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 0/2 °C |
vr | 3/9 °C | 3/10 °C |
za | 1/7 °C | 2/8 °C |
zo | 3/9 °C | 3/10 °C |
ma | 1/13 °C | 1/14 °C |
di | 6/14 °C | 6/15 °C |
wo | 6/16 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 590 m | 0/2 °C | 3/9 °C | 1/7 °C | 3/9 °C | 1/13 °C | 6/14 °C | 6/16 °C |
| Dal 450 m | 0/2 °C | 3/10 °C | 2/8 °C | 3/10 °C | 1/14 °C | 6/15 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 890 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | -2/2 °C |
vr | -2/2 °C | -1/7 °C |
za | -2/2 °C | -1/2 °C |
zo | 0/7 °C | 1/9 °C |
ma | -2/9 °C | -1/11 °C |
di | 1/11 °C | 2/13 °C |
wo | 2/14 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 890 m | -3/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | 0/7 °C | -2/9 °C | 1/11 °C | 2/14 °C |
| Dal 700 m | -2/2 °C | -1/7 °C | -1/2 °C | 1/9 °C | -1/11 °C | 2/13 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 920 m | Dal 760 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | -2/2 °C |
vr | -2/2 °C | -1/2 °C |
za | -2/2 °C | -1/2 °C |
zo | 0/7 °C | 1/8 °C |
ma | -2/9 °C | -1/10 °C |
di | 1/11 °C | 2/12 °C |
wo | 2/14 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 920 m | -3/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | 0/7 °C | -2/9 °C | 1/11 °C | 2/14 °C |
| Dal 760 m | -2/2 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | 1/8 °C | -1/10 °C | 2/12 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 420 m | Dal 220 m |
|---|---|---|
do | 2/8 °C | 3/9 °C |
vr | 3/13 °C | 4/14 °C |
za | 3/10 °C | 4/11 °C |
zo | 3/11 °C | 4/12 °C |
ma | 2/15 °C | 3/16 °C |
di | 5/16 °C | 6/17 °C |
wo | 5/19 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 420 m | 2/8 °C | 3/13 °C | 3/10 °C | 3/11 °C | 2/15 °C | 5/16 °C | 5/19 °C |
| Dal 220 m | 3/9 °C | 4/14 °C | 4/11 °C | 4/12 °C | 3/16 °C | 6/17 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 360 m | Dal 220 m |
|---|---|---|
do | 2/8 °C | 3/9 °C |
vr | 3/13 °C | 4/14 °C |
za | 3/10 °C | 4/11 °C |
zo | 3/11 °C | 4/12 °C |
ma | 2/15 °C | 3/16 °C |
di | 5/16 °C | 6/17 °C |
wo | 5/19 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 360 m | 2/8 °C | 3/13 °C | 3/10 °C | 3/11 °C | 2/15 °C | 5/16 °C | 5/19 °C |
| Dal 220 m | 3/9 °C | 4/14 °C | 4/11 °C | 4/12 °C | 3/16 °C | 6/17 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 429 m | Dal 235 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 1/7 °C |
vr | 3/10 °C | 4/11 °C |
za | 2/8 °C | 3/9 °C |
zo | 3/10 °C | 4/11 °C |
ma | 1/14 °C | 2/15 °C |
di | 6/15 °C | 7/16 °C |
wo | 6/17 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 429 m | 0/2 °C | 3/10 °C | 2/8 °C | 3/10 °C | 1/14 °C | 6/15 °C | 6/17 °C |
| Dal 235 m | 1/7 °C | 4/11 °C | 3/9 °C | 4/11 °C | 2/15 °C | 7/16 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 430 m | Dal 304 m |
|---|---|---|
do | 1/8 °C | 2/9 °C |
vr | 2/13 °C | 3/14 °C |
za | 2/10 °C | 3/11 °C |
zo | 2/11 °C | 3/12 °C |
ma | 1/15 °C | 2/16 °C |
di | 4/16 °C | 5/17 °C |
wo | 4/19 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 430 m | 1/8 °C | 2/13 °C | 2/10 °C | 2/11 °C | 1/15 °C | 4/16 °C | 4/19 °C |
| Dal 304 m | 2/9 °C | 3/14 °C | 3/11 °C | 3/12 °C | 2/16 °C | 5/17 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 320 m | Dal 200 m |
|---|---|---|
do | 2/9 °C | 3/9 °C |
vr | 3/14 °C | 4/14 °C |
za | 3/11 °C | 4/11 °C |
zo | 3/12 °C | 4/12 °C |
ma | 2/16 °C | 3/16 °C |
di | 5/17 °C | 6/17 °C |
wo | 5/20 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 320 m | 2/9 °C | 3/14 °C | 3/11 °C | 3/12 °C | 2/16 °C | 5/17 °C | 5/20 °C |
| Dal 200 m | 3/9 °C | 4/14 °C | 4/11 °C | 4/12 °C | 3/16 °C | 6/17 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 883 m | Dal 803 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | -2/2 °C |
vr | -2/2 °C | -1/2 °C |
za | -2/2 °C | -1/2 °C |
zo | 0/7 °C | 1/8 °C |
ma | -2/9 °C | -1/10 °C |
di | 1/11 °C | 2/12 °C |
wo | 2/14 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 883 m | -3/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | 0/7 °C | -2/9 °C | 1/11 °C | 2/14 °C |
| Dal 803 m | -2/2 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | 1/8 °C | -1/10 °C | 2/12 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 623 m | Dal 558 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | -1/2 °C |
vr | 0/7 °C | 0/8 °C |
za | 0/2 °C | 0/2 °C |
zo | 2/9 °C | 2/10 °C |
ma | 0/11 °C | 0/12 °C |
di | 3/13 °C | 3/14 °C |
wo | 4/16 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 623 m | -1/2 °C | 0/7 °C | 0/2 °C | 2/9 °C | 0/11 °C | 3/13 °C | 4/16 °C |
| Dal 558 m | -1/2 °C | 0/8 °C | 0/2 °C | 2/10 °C | 0/12 °C | 3/14 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 200 m | Dal 145 m |
|---|---|---|
do | 3/9 °C | 3/10 °C |
vr | 4/14 °C | 4/15 °C |
za | 4/11 °C | 4/12 °C |
zo | 4/12 °C | 4/13 °C |
ma | 3/16 °C | 3/17 °C |
di | 6/17 °C | 6/18 °C |
wo | 6/20 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 200 m | 3/9 °C | 4/14 °C | 4/11 °C | 4/12 °C | 3/16 °C | 6/17 °C | 6/20 °C |
| Dal 145 m | 3/10 °C | 4/15 °C | 4/12 °C | 4/13 °C | 3/17 °C | 6/18 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 245 m | Dal 214 m |
|---|---|---|
do | 2/9 °C | 3/9 °C |
vr | 3/14 °C | 4/14 °C |
za | 3/11 °C | 4/11 °C |
zo | 3/12 °C | 4/12 °C |
ma | 2/16 °C | 3/16 °C |
di | 5/17 °C | 6/17 °C |
wo | 5/20 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 245 m | 2/9 °C | 3/14 °C | 3/11 °C | 3/12 °C | 2/16 °C | 5/17 °C | 5/20 °C |
| Dal 214 m | 3/9 °C | 4/14 °C | 4/11 °C | 4/12 °C | 3/16 °C | 6/17 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 122 m | Dal 72 m |
|---|---|---|
do | 3/10 °C | 3/10 °C |
vr | 4/15 °C | 4/15 °C |
za | 4/12 °C | 4/12 °C |
zo | 4/13 °C | 4/13 °C |
ma | 3/17 °C | 3/17 °C |
di | 6/18 °C | 6/18 °C |
wo | 6/21 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 122 m | 3/10 °C | 4/15 °C | 4/12 °C | 4/13 °C | 3/17 °C | 6/18 °C | 6/21 °C |
| Dal 72 m | 3/10 °C | 4/15 °C | 4/12 °C | 4/13 °C | 3/17 °C | 6/18 °C | 6/21 °C |
1-24 van 24 skigebieden



