Skiweer Sälen
Weersverwachting in Sälen voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in Sälen voor 7 dagen
Weer Sälen
Weer in Sälen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Sälen voor 5 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Sälen
- Sälen – Gaan naar
Toeristische regio:
Overige:
1-5 van 5 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 872 m | Dal 572 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | -1/2 °C |
vr | -2/2 °C | 0/7 °C |
za | -2/2 °C | 0/2 °C |
zo | 0/7 °C | 2/9 °C |
ma | -2/9 °C | 0/11 °C |
di | 1/11 °C | 3/13 °C |
wo | 2/14 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 872 m | -3/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | 0/7 °C | -2/9 °C | 1/11 °C | 2/14 °C |
| Dal 572 m | -1/2 °C | 0/7 °C | 0/2 °C | 2/9 °C | 0/11 °C | 3/13 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 655 m | Dal 340 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 0/2 °C |
vr | 2/8 °C | 3/10 °C |
za | 1/6 °C | 2/8 °C |
zo | 2/8 °C | 3/10 °C |
ma | 0/12 °C | 1/14 °C |
di | 5/13 °C | 6/15 °C |
wo | 5/15 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 655 m | -1/2 °C | 2/8 °C | 1/6 °C | 2/8 °C | 0/12 °C | 5/13 °C | 5/15 °C |
| Dal 340 m | 0/2 °C | 3/10 °C | 2/8 °C | 3/10 °C | 1/14 °C | 6/15 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 830 m | Dal 438 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | -1/2 °C |
vr | -1/2 °C | 0/9 °C |
za | -1/2 °C | 0/2 °C |
zo | 1/8 °C | 2/11 °C |
ma | -1/10 °C | 0/13 °C |
di | 2/12 °C | 3/15 °C |
wo | 3/15 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 830 m | -2/2 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | 1/8 °C | -1/10 °C | 2/12 °C | 3/15 °C |
| Dal 438 m | -1/2 °C | 0/9 °C | 0/2 °C | 2/11 °C | 0/13 °C | 3/15 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 887 m | Dal 579 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | -1/2 °C |
vr | -2/2 °C | 0/7 °C |
za | -2/2 °C | 0/2 °C |
zo | 0/7 °C | 2/9 °C |
ma | -2/9 °C | 0/11 °C |
di | 1/11 °C | 3/13 °C |
wo | 2/14 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 887 m | -3/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | 0/7 °C | -2/9 °C | 1/11 °C | 2/14 °C |
| Dal 579 m | -1/2 °C | 0/7 °C | 0/2 °C | 2/9 °C | 0/11 °C | 3/13 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 890 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | -2/2 °C |
vr | -2/2 °C | -1/7 °C |
za | -2/2 °C | -1/2 °C |
zo | 0/7 °C | 1/9 °C |
ma | -2/9 °C | -1/11 °C |
di | 1/11 °C | 2/13 °C |
wo | 2/14 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 890 m | -3/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | 0/7 °C | -2/9 °C | 1/11 °C | 2/14 °C |
| Dal 700 m | -2/2 °C | -1/7 °C | -1/2 °C | 1/9 °C | -1/11 °C | 2/13 °C | 3/16 °C |
1-5 van 5 skigebieden



