Skiweer Davos Klosters

Weersverwachting in Davos Klosters voor 10 Skigebieden - Weer in de bergen in Davos Klosters voor 7 dagen


Weer Davos Klosters

Weer in Davos Klosters voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Davos Klosters voor 10 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Davos Klosters

1-10 van 10 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2844 m Dal 810 m
do
sneeuwval
-9/-2 °C 1/12 °C
vr
sneeuwbuien
-12/-3 °C -2/10 °C
za
sneeuwbuien
-14/-4 °C 0/10 °C
zo
helder
-14/0 °C 0/13 °C
ma
sneeuwbuien
-10/0 °C 3/13 °C
di
helder
-12/2 °C 2/18 °C
wo
bewolkt
-7/4 °C 7/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
bewolkt
Berg 2844 m -9/-2 °C -12/-3 °C -14/-4 °C -14/0 °C -10/0 °C -12/2 °C -7/4 °C
Dal 810 m 1/12 °C -2/10 °C 0/10 °C 0/13 °C 3/13 °C 2/18 °C 7/19 °C

Weer in skigebied Berg 2568 m Dal 1535 m
do
sneeuwval
-6/2 °C -2/8 °C
vr
sneeuwbuien
-8/2 °C -5/2 °C
za
sneeuwbuien
-8/2 °C -3/2 °C
zo
helder
-10/5 °C -3/9 °C
ma
sneeuwbuien
-5/2 °C 0/9 °C
di
helder
-7/8 °C -1/14 °C
wo
bewolkt
-1/10 °C 4/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
bewolkt
Berg 2568 m -6/2 °C -8/2 °C -8/2 °C -10/5 °C -5/2 °C -7/8 °C -1/10 °C
Dal 1535 m -2/8 °C -5/2 °C -3/2 °C -3/9 °C 0/9 °C -1/14 °C 4/15 °C

Weer in skigebied Berg 2602 m Dal 1142 m
do
sneeuwval
0/2 °C 0/11 °C
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C -3/9 °C
za
sneeuwbuien
-2/2 °C -1/9 °C
zo
helder
-1/6 °C -1/12 °C
ma
sneeuwbuien
-2/2 °C 2/12 °C
di
helder
-2/11 °C 1/17 °C
wo
bewolkt
1/12 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
bewolkt
Berg 2602 m 0/2 °C -3/2 °C -2/2 °C -1/6 °C -2/2 °C -2/11 °C 1/12 °C
Dal 1142 m 0/11 °C -3/9 °C -1/9 °C -1/12 °C 2/12 °C 1/17 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 2490 m Dal 1459 m
do
sneeuwval
-5/2 °C -2/9 °C
vr
sneeuwbuien
-8/0 °C -5/7 °C
za
sneeuwbuien
-6/0 °C -3/2 °C
zo
helder
-6/3 °C -3/10 °C
ma
sneeuwbuien
-3/2 °C 0/10 °C
di
helder
-4/8 °C -1/15 °C
wo
bewolkt
1/9 °C 4/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
bewolkt
Berg 2490 m -5/2 °C -8/0 °C -6/0 °C -6/3 °C -3/2 °C -4/8 °C 1/9 °C
Dal 1459 m -2/9 °C -5/7 °C -3/2 °C -3/10 °C 0/10 °C -1/15 °C 4/16 °C

Weer in skigebied Berg 2483 m Dal 1800 m
do
sneeuwval
-5/2 °C -3/6 °C
vr
sneeuwbuien
-8/0 °C -6/2 °C
za
sneeuwbuien
-6/0 °C -4/2 °C
zo
helder
-6/3 °C -4/7 °C
ma
sneeuwbuien
-3/2 °C -1/2 °C
di
helder
-4/8 °C -2/12 °C
wo
bewolkt
1/9 °C 3/13 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
bewolkt
Berg 2483 m -5/2 °C -8/0 °C -6/0 °C -6/3 °C -3/2 °C -4/8 °C 1/9 °C
Dal 1800 m -3/6 °C -6/2 °C -4/2 °C -4/7 °C -1/2 °C -2/12 °C 3/13 °C

Weer in skigebied Berg 2352 m Dal 1609 m
do
sneeuwval
-5/2 °C -2/8 °C
vr
sneeuwbuien
-8/2 °C -5/2 °C
za
sneeuwbuien
-6/2 °C -3/2 °C
zo
helder
-6/5 °C -3/9 °C
ma
sneeuwbuien
-3/2 °C 0/9 °C
di
helder
-4/10 °C -1/14 °C
wo
bewolkt
1/11 °C 4/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
bewolkt
Berg 2352 m -5/2 °C -8/2 °C -6/2 °C -6/5 °C -3/2 °C -4/10 °C 1/11 °C
Dal 1609 m -2/8 °C -5/2 °C -3/2 °C -3/9 °C 0/9 °C -1/14 °C 4/15 °C

Weer in skigebied Berg 1354 m Dal 1186 m
do
regen
-1/10 °C 0/11 °C
vr
buien
-4/8 °C -3/9 °C
za
ijzel
-2/8 °C -1/9 °C
zo
helder
-2/11 °C -1/12 °C
ma
buien
1/11 °C 2/12 °C
di
helder
0/16 °C 1/17 °C
wo
bewolkt
5/17 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
buien
za
ijzel
zo
helder
ma
buien
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1354 m -1/10 °C -4/8 °C -2/8 °C -2/11 °C 1/11 °C 0/16 °C 5/17 °C
Dal 1186 m 0/11 °C -3/9 °C -1/9 °C -1/12 °C 2/12 °C 1/17 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 1714 m Dal 1556 m
do
ijzel
-3/7 °C -2/8 °C
vr
sneeuwbuien
-6/2 °C -5/2 °C
za
sneeuwbuien
-4/2 °C -3/2 °C
zo
helder
-4/8 °C -3/9 °C
ma
buien
-1/8 °C 0/9 °C
di
helder
-2/13 °C -1/14 °C
wo
bewolkt
3/14 °C 4/15 °C
Weer in
skigebied
do
ijzel
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1714 m -3/7 °C -6/2 °C -4/2 °C -4/8 °C -1/8 °C -2/13 °C 3/14 °C
Dal 1556 m -2/8 °C -5/2 °C -3/2 °C -3/9 °C 0/9 °C -1/14 °C 4/15 °C

Weer in skigebied Berg 1410 m Dal 1400 m
do
regen
-2/5 °C -1/5 °C
vr
ijzel
-4/3 °C -3/3 °C
za
sneeuwbuien
-2/2 °C -1/2 °C
zo
helder
-3/6 °C -2/6 °C
ma
buien
0/6 °C 1/6 °C
di
helder
-1/11 °C 0/11 °C
wo
bewolkt
4/12 °C 5/12 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
ijzel
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1410 m -2/5 °C -4/3 °C -2/2 °C -3/6 °C 0/6 °C -1/11 °C 4/12 °C
Dal 1400 m -1/5 °C -3/3 °C -1/2 °C -2/6 °C 1/6 °C 0/11 °C 5/12 °C

Weer in skigebied Berg 1014 m Dal 999 m
do
buien
1/9 °C 1/9 °C
vr
buien
-1/10 °C -1/10 °C
za
ijzel
1/9 °C 1/9 °C
zo
helder
3/13 °C 3/13 °C
ma
buien
2/13 °C 2/13 °C
di
helder
2/19 °C 2/19 °C
wo
buien
8/18 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
ijzel
zo
helder
ma
buien
di
helder
wo
buien
Berg 1014 m 1/9 °C -1/10 °C 1/9 °C 3/13 °C 2/13 °C 2/19 °C 8/18 °C
Dal 999 m 1/9 °C -1/10 °C 1/9 °C 3/13 °C 2/13 °C 2/19 °C 8/18 °C
1-10 van 10 skigebieden