Skiweer Albula-Alpen
Weersverwachting in de Albula-Alpen voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in de Albula-Alpen voor 7 dagen
Weer Albula-Alpen
Weer in de Albula-Alpen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Albula-Alpen voor 8 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 10.05. | ![]() |
| ma | 11.05. | ![]() |
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo 10.05. | ma 11.05. | di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Albula-Alpen
- Albula-Alpen – Gaan naar
Toeristische regio's:
Dalen:
Kanton:
1-8 van 8 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3057 m | Dal 1772 m |
|---|---|---|
zo | -7/2 °C | 3/13 °C |
ma | -7/0 °C | 0/10 °C |
di | -14/-5 °C | -6/2 °C |
wo | -11/0 °C | -2/11 °C |
do | -9/-1 °C | 0/9 °C |
vr | -9/-3 °C | -1/8 °C |
za | -15/-5 °C | -6/2 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 3057 m | -7/2 °C | -7/0 °C | -14/-5 °C | -11/0 °C | -9/-1 °C | -9/-3 °C | -15/-5 °C |
| Dal 1772 m | 3/13 °C | 0/10 °C | -6/2 °C | -2/11 °C | 0/9 °C | -1/8 °C | -6/2 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2465 m | Dal 1720 m |
|---|---|---|
zo | 0/9 °C | 3/13 °C |
ma | -3/2 °C | 0/10 °C |
di | -9/1 °C | -6/2 °C |
wo | -5/7 °C | -2/11 °C |
do | -3/2 °C | 0/9 °C |
vr | -4/2 °C | -1/8 °C |
za | -9/2 °C | -6/2 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2465 m | 0/9 °C | -3/2 °C | -9/1 °C | -5/7 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | -9/2 °C |
| Dal 1720 m | 3/13 °C | 0/10 °C | -6/2 °C | -2/11 °C | 0/9 °C | -1/8 °C | -6/2 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2490 m | Dal 1459 m |
|---|---|---|
zo | 1/2 °C | 4/13 °C |
ma | -2/2 °C | 1/11 °C |
di | -7/1 °C | -4/2 °C |
wo | -4/5 °C | -1/12 °C |
do | -2/2 °C | 1/10 °C |
vr | -5/2 °C | -2/9 °C |
za | -6/0 °C | -3/2 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2490 m | 1/2 °C | -2/2 °C | -7/1 °C | -4/5 °C | -2/2 °C | -5/2 °C | -6/0 °C |
| Dal 1459 m | 4/13 °C | 1/11 °C | -4/2 °C | -1/12 °C | 1/10 °C | -2/9 °C | -3/2 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2569 m | Dal 1384 m |
|---|---|---|
zo | 0/2 °C | 5/11 °C |
ma | -3/2 °C | 3/9 °C |
di | -9/1 °C | -3/2 °C |
wo | -5/7 °C | 0/10 °C |
do | -3/2 °C | 2/7 °C |
vr | -4/2 °C | 0/6 °C |
za | -9/2 °C | -1/2 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2569 m | 0/2 °C | -3/2 °C | -9/1 °C | -5/7 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | -9/2 °C |
| Dal 1384 m | 5/11 °C | 3/9 °C | -3/2 °C | 0/10 °C | 2/7 °C | 0/6 °C | -1/2 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1540 m | Dal 1371 m |
|---|---|---|
zo | 4/9 °C | 5/11 °C |
ma | 2/7 °C | 3/9 °C |
di | -4/2 °C | -3/2 °C |
wo | -1/8 °C | 0/10 °C |
do | 1/5 °C | 2/7 °C |
vr | -1/4 °C | 0/6 °C |
za | -2/2 °C | -1/2 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1540 m | 4/9 °C | 2/7 °C | -4/2 °C | -1/8 °C | 1/5 °C | -1/4 °C | -2/2 °C |
| Dal 1371 m | 5/11 °C | 3/9 °C | -3/2 °C | 0/10 °C | 2/7 °C | 0/6 °C | -1/2 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1912 m | Dal 1760 m |
|---|---|---|
zo | 3/12 °C | 3/13 °C |
ma | 0/9 °C | 0/10 °C |
di | -6/2 °C | -6/2 °C |
wo | -2/10 °C | -2/11 °C |
do | 0/8 °C | 0/9 °C |
vr | -1/7 °C | -1/8 °C |
za | -6/2 °C | -6/2 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1912 m | 3/12 °C | 0/9 °C | -6/2 °C | -2/10 °C | 0/8 °C | -1/7 °C | -6/2 °C |
| Dal 1760 m | 3/13 °C | 0/10 °C | -6/2 °C | -2/11 °C | 0/9 °C | -1/8 °C | -6/2 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1601 m | Dal 1471 m |
|---|---|---|
zo | 4/14 °C | 4/15 °C |
ma | 1/11 °C | 1/12 °C |
di | -5/2 °C | -5/2 °C |
wo | -1/12 °C | -1/13 °C |
do | 1/10 °C | 1/11 °C |
vr | 0/9 °C | 0/10 °C |
za | -5/2 °C | -5/2 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1601 m | 4/14 °C | 1/11 °C | -5/2 °C | -1/12 °C | 1/10 °C | 0/9 °C | -5/2 °C |
| Dal 1471 m | 4/15 °C | 1/12 °C | -5/2 °C | -1/13 °C | 1/11 °C | 0/10 °C | -5/2 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1714 m | Dal 1556 m |
|---|---|---|
zo | 3/11 °C | 4/12 °C |
ma | 0/9 °C | 1/10 °C |
di | -5/2 °C | -4/2 °C |
wo | -2/10 °C | -1/11 °C |
do | 0/8 °C | 1/9 °C |
vr | -3/7 °C | -2/8 °C |
za | -4/2 °C | -3/2 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1714 m | 3/11 °C | 0/9 °C | -5/2 °C | -2/10 °C | 0/8 °C | -3/7 °C | -4/2 °C |
| Dal 1556 m | 4/12 °C | 1/10 °C | -4/2 °C | -1/11 °C | 1/9 °C | -2/8 °C | -3/2 °C |
1-8 van 8 skigebieden


