Skiweer Drautal

Weersverwachting in het Drautal voor 10 Skigebieden - Weer in de bergen in het Drautal voor 7 dagen


Weer Drautal

Weer in het Drautal voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Drautal voor 10 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Drautal

1-10 van 10 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2142 m Dal 547 m
wo
helder
-10/9 °C -2/16 °C
do
sneeuwbuien
-3/2 °C 3/11 °C
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C 3/11 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 3/13 °C
zo
sneeuwbuien
-5/2 °C -1/17 °C
ma
buien
-4/7 °C 3/20 °C
di
buien
1/10 °C 5/20 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
buien
di
buien
Berg 2142 m -10/9 °C -3/2 °C -3/2 °C -3/2 °C -5/2 °C -4/7 °C 1/10 °C
Dal 547 m -2/16 °C 3/11 °C 3/11 °C 3/13 °C -1/17 °C 3/20 °C 5/20 °C

Weer in skigebied Berg 1327 m Dal 328 m
wo
helder
-1/13 °C 2/17 °C
do
buien
2/10 °C 5/16 °C
vr
buien
4/9 °C 8/15 °C
za
ijzel
1/2 °C 8/11 °C
zo
bewolkt
4/11 °C 6/18 °C
ma
helder
4/14 °C 7/20 °C
di
helder
5/16 °C 8/22 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
buien
vr
buien
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
helder
di
helder
Berg 1327 m -1/13 °C 2/10 °C 4/9 °C 1/2 °C 4/11 °C 4/14 °C 5/16 °C
Dal 328 m 2/17 °C 5/16 °C 8/15 °C 8/11 °C 6/18 °C 7/20 °C 8/22 °C

Weer in skigebied Berg 1900 m Dal 650 m
wo
zonnig
-5/5 °C 0/18 °C
do
sneeuwbuien
-2/2 °C 3/13 °C
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C 5/10 °C
za
sneeuwbuien
-2/2 °C 4/11 °C
zo
bewolkt
-1/7 °C 3/17 °C
ma
helder
0/9 °C 4/20 °C
di
bewolkt
2/9 °C 6/21 °C
Weer in
skigebied
wo
zonnig
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
helder
di
bewolkt
Berg 1900 m -5/5 °C -2/2 °C -2/2 °C -2/2 °C -1/7 °C 0/9 °C 2/9 °C
Dal 650 m 0/18 °C 3/13 °C 5/10 °C 4/11 °C 3/17 °C 4/20 °C 6/21 °C

Weer in skigebied Berg 2120 m Dal 1650 m
wo
bewolkt
-9/2 °C -9/12 °C
do
sneeuwbuien
-6/-1 °C -2/2 °C
vr
sneeuwbuien
-6/-1 °C -2/2 °C
za
sneeuwbuien
-6/0 °C -2/2 °C
zo
bewolkt
-5/1 °C -4/7 °C
ma
helder
-3/2 °C -3/10 °C
di
helder
-2/4 °C 2/13 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
helder
di
helder
Berg 2120 m -9/2 °C -6/-1 °C -6/-1 °C -6/0 °C -5/1 °C -3/2 °C -2/4 °C
Dal 1650 m -9/12 °C -2/2 °C -2/2 °C -2/2 °C -4/7 °C -3/10 °C 2/13 °C

Weer in skigebied Berg 2000 m Dal 1713 m
wo
helder
-8/4 °C -8/10 °C
do
sneeuwbuien
-2/2 °C -2/2 °C
vr
sneeuwbuien
-2/2 °C -2/2 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C -3/2 °C
zo
helder
-3/5 °C -3/7 °C
ma
bewolkt
-1/7 °C -1/9 °C
di
helder
1/8 °C 2/12 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
bewolkt
di
helder
Berg 2000 m -8/4 °C -2/2 °C -2/2 °C -3/2 °C -3/5 °C -1/7 °C 1/8 °C
Dal 1713 m -8/10 °C -2/2 °C -2/2 °C -3/2 °C -3/7 °C -1/9 °C 2/12 °C

Weer in skigebied Berg 779 m Dal 703 m
wo
helder
-2/17 °C -2/17 °C
do
buien
4/13 °C 4/13 °C
vr
buien
3/12 °C 3/12 °C
za
onweer
3/14 °C 3/14 °C
zo
helder
2/16 °C 2/16 °C
ma
bewolkt
3/17 °C 3/17 °C
di
helder
6/20 °C 6/20 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
buien
vr
buien
za
onweer
zo
helder
ma
bewolkt
di
helder
Berg 779 m -2/17 °C 4/13 °C 3/12 °C 3/14 °C 2/16 °C 3/17 °C 6/20 °C
Dal 703 m -2/17 °C 4/13 °C 3/12 °C 3/14 °C 2/16 °C 3/17 °C 6/20 °C

Weer in skigebied Berg 595 m Dal 582 m
wo
helder
1/16 °C 1/16 °C
do
buien
3/9 °C 3/9 °C
vr
buien
4/8 °C 4/8 °C
za
buien
4/9 °C 4/9 °C
zo
buien
1/15 °C 1/15 °C
ma
buien
4/18 °C 4/18 °C
di
buien
6/19 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 595 m 1/16 °C 3/9 °C 4/8 °C 4/9 °C 1/15 °C 4/18 °C 6/19 °C
Dal 582 m 1/16 °C 3/9 °C 4/8 °C 4/9 °C 1/15 °C 4/18 °C 6/19 °C

Weer in skigebied Berg 660 m Dal 590 m
wo
helder
-2/16 °C -2/16 °C
do
buien
3/11 °C 3/11 °C
vr
buien
3/11 °C 3/11 °C
za
buien
3/13 °C 3/13 °C
zo
buien
-1/17 °C -1/17 °C
ma
buien
3/20 °C 3/20 °C
di
buien
5/20 °C 5/20 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 660 m -2/16 °C 3/11 °C 3/11 °C 3/13 °C -1/17 °C 3/20 °C 5/20 °C
Dal 590 m -2/16 °C 3/11 °C 3/11 °C 3/13 °C -1/17 °C 3/20 °C 5/20 °C

Weer in skigebied Berg 686 m Dal 670 m
wo
helder
2/16 °C 2/16 °C
do
buien
4/12 °C 4/12 °C
vr
buien
5/9 °C 5/9 °C
za
onweer
4/13 °C 4/13 °C
zo
helder
3/18 °C 3/18 °C
ma
helder
5/19 °C 5/19 °C
di
helder
6/21 °C 6/21 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
buien
vr
buien
za
onweer
zo
helder
ma
helder
di
helder
Berg 686 m 2/16 °C 4/12 °C 5/9 °C 4/13 °C 3/18 °C 5/19 °C 6/21 °C
Dal 670 m 2/16 °C 4/12 °C 5/9 °C 4/13 °C 3/18 °C 5/19 °C 6/21 °C

Weer in skigebied Berg 654 m Dal 587 m
wo
helder
-2/16 °C -2/16 °C
do
buien
3/11 °C 3/11 °C
vr
buien
3/11 °C 3/11 °C
za
buien
3/13 °C 3/13 °C
zo
buien
-1/17 °C -1/17 °C
ma
buien
3/20 °C 3/20 °C
di
buien
5/20 °C 5/20 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 654 m -2/16 °C 3/11 °C 3/11 °C 3/13 °C -1/17 °C 3/20 °C 5/20 °C
Dal 587 m -2/16 °C 3/11 °C 3/11 °C 3/13 °C -1/17 °C 3/20 °C 5/20 °C
1-10 van 10 skigebieden