Skiweer Ertsgebergte
Weersverwachting in het Ertsgebergte voor 83 Skigebieden - Weer in de bergen in het Ertsgebergte voor 7 dagen
Weer Ertsgebergte
Weer in het Ertsgebergte voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Ertsgebergte voor 83 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Ertsgebergte
- Ertsgebergte – Beperken tot
Bergketens:
| Weer in skigebied | Berg 611 m | Dal 511 m |
|---|---|---|
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 6/16 °C | 6/17 °C |
di | 9/14 °C | 9/15 °C |
wo | 7/15 °C | 7/16 °C |
do | 10/18 °C | 10/19 °C |
vr | 9/19 °C | 9/20 °C |
za | 11/22 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 611 m | 2/14 °C | 6/16 °C | 9/14 °C | 7/15 °C | 10/18 °C | 9/19 °C | 11/22 °C |
| Dal 511 m | 2/15 °C | 6/17 °C | 9/15 °C | 7/16 °C | 10/19 °C | 9/20 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 680 m | Dal 540 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 2/14 °C |
ma | 4/17 °C | 5/18 °C |
di | 6/14 °C | 7/15 °C |
wo | 8/15 °C | 9/16 °C |
do | 9/20 °C | 10/21 °C |
vr | 8/21 °C | 9/22 °C |
za | 11/25 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 680 m | 1/13 °C | 4/17 °C | 6/14 °C | 8/15 °C | 9/20 °C | 8/21 °C | 11/25 °C |
| Dal 540 m | 2/14 °C | 5/18 °C | 7/15 °C | 9/16 °C | 10/21 °C | 9/22 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 760 m | Dal 660 m |
|---|---|---|
zo | 1/12 °C | 2/13 °C |
ma | 3/16 °C | 4/17 °C |
di | 6/13 °C | 7/14 °C |
wo | 7/14 °C | 8/15 °C |
do | 9/20 °C | 10/21 °C |
vr | 9/20 °C | 10/21 °C |
za | 10/23 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 760 m | 1/12 °C | 3/16 °C | 6/13 °C | 7/14 °C | 9/20 °C | 9/20 °C | 10/23 °C |
| Dal 660 m | 2/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 703 m | Dal 568 m |
|---|---|---|
zo | 1/14 °C | 2/14 °C |
ma | 4/16 °C | 4/16 °C |
di | 8/14 °C | 9/15 °C |
wo | 6/15 °C | 8/16 °C |
do | 9/18 °C | 9/20 °C |
vr | 8/19 °C | 10/20 °C |
za | 10/22 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 703 m | 1/14 °C | 4/16 °C | 8/14 °C | 6/15 °C | 9/18 °C | 8/19 °C | 10/22 °C |
| Dal 568 m | 2/14 °C | 4/16 °C | 9/15 °C | 8/16 °C | 9/20 °C | 10/20 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 460 m | Dal 400 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 3/14 °C |
ma | 6/18 °C | 7/19 °C |
di | 8/15 °C | 9/16 °C |
wo | 8/16 °C | 9/17 °C |
do | 10/19 °C | 11/20 °C |
vr | 10/21 °C | 11/22 °C |
za | 12/23 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 460 m | 2/13 °C | 6/18 °C | 8/15 °C | 8/16 °C | 10/19 °C | 10/21 °C | 12/23 °C |
| Dal 400 m | 3/14 °C | 7/19 °C | 9/16 °C | 9/17 °C | 11/20 °C | 11/22 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 683 m | Dal 580 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 4/17 °C | 4/17 °C |
di | 7/14 °C | 7/14 °C |
wo | 8/15 °C | 8/15 °C |
do | 10/21 °C | 10/21 °C |
vr | 10/21 °C | 10/21 °C |
za | 11/24 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 683 m | 2/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/24 °C |
| Dal 580 m | 2/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 460 m | Dal 430 m |
|---|---|---|
zo | 3/13 °C | 4/13 °C |
ma | 6/17 °C | 7/17 °C |
di | 8/14 °C | 9/14 °C |
wo | 9/15 °C | 10/15 °C |
do | 11/20 °C | 12/20 °C |
vr | 10/22 °C | 11/22 °C |
za | 12/25 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 460 m | 3/13 °C | 6/17 °C | 8/14 °C | 9/15 °C | 11/20 °C | 10/22 °C | 12/25 °C |
| Dal 430 m | 4/13 °C | 7/17 °C | 9/14 °C | 10/15 °C | 12/20 °C | 11/22 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 600 m | Dal 540 m |
|---|---|---|
zo | 3/12 °C | 3/13 °C |
ma | 6/16 °C | 6/17 °C |
di | 8/13 °C | 8/14 °C |
wo | 9/14 °C | 9/15 °C |
do | 11/19 °C | 11/20 °C |
vr | 10/21 °C | 10/22 °C |
za | 12/24 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 600 m | 3/12 °C | 6/16 °C | 8/13 °C | 9/14 °C | 11/19 °C | 10/21 °C | 12/24 °C |
| Dal 540 m | 3/13 °C | 6/17 °C | 8/14 °C | 9/15 °C | 11/20 °C | 10/22 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 915 m | Dal 863 m |
|---|---|---|
zo | 0/12 °C | 1/13 °C |
ma | 3/16 °C | 4/17 °C |
di | 6/14 °C | 7/15 °C |
wo | 6/14 °C | 7/15 °C |
do | 8/19 °C | 9/20 °C |
vr | 8/18 °C | 9/19 °C |
za | 9/23 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 915 m | 0/12 °C | 3/16 °C | 6/14 °C | 6/14 °C | 8/19 °C | 8/18 °C | 9/23 °C |
| Dal 863 m | 1/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C | 7/15 °C | 9/20 °C | 9/19 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 670 m | Dal 590 m |
|---|---|---|
zo | 0/12 °C | 0/12 °C |
ma | 3/16 °C | 3/16 °C |
di | 5/13 °C | 5/13 °C |
wo | 7/14 °C | 7/14 °C |
do | 8/19 °C | 8/19 °C |
vr | 7/20 °C | 7/20 °C |
za | 10/24 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 670 m | 0/12 °C | 3/16 °C | 5/13 °C | 7/14 °C | 8/19 °C | 7/20 °C | 10/24 °C |
| Dal 590 m | 0/12 °C | 3/16 °C | 5/13 °C | 7/14 °C | 8/19 °C | 7/20 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 896 m | Dal 835 m |
|---|---|---|
zo | 1/12 °C | 1/12 °C |
ma | 4/16 °C | 4/16 °C |
di | 7/14 °C | 7/14 °C |
wo | 7/14 °C | 7/14 °C |
do | 9/19 °C | 9/19 °C |
vr | 9/18 °C | 9/18 °C |
za | 10/23 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 896 m | 1/12 °C | 4/16 °C | 7/14 °C | 7/14 °C | 9/19 °C | 9/18 °C | 10/23 °C |
| Dal 835 m | 1/12 °C | 4/16 °C | 7/14 °C | 7/14 °C | 9/19 °C | 9/18 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 870 m | Dal 837 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 1/13 °C |
ma | 4/17 °C | 4/17 °C |
di | 7/15 °C | 7/15 °C |
wo | 7/15 °C | 7/15 °C |
do | 9/20 °C | 9/20 °C |
vr | 9/19 °C | 9/19 °C |
za | 10/24 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 870 m | 1/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C | 7/15 °C | 9/20 °C | 9/19 °C | 10/24 °C |
| Dal 837 m | 1/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C | 7/15 °C | 9/20 °C | 9/19 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 513 m | Dal 442 m |
|---|---|---|
zo | 3/14 °C | 3/14 °C |
ma | 5/18 °C | 5/18 °C |
di | 8/15 °C | 8/15 °C |
wo | 9/16 °C | 9/16 °C |
do | 11/22 °C | 11/22 °C |
vr | 11/22 °C | 11/22 °C |
za | 12/25 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 513 m | 3/14 °C | 5/18 °C | 8/15 °C | 9/16 °C | 11/22 °C | 11/22 °C | 12/25 °C |
| Dal 442 m | 3/14 °C | 5/18 °C | 8/15 °C | 9/16 °C | 11/22 °C | 11/22 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 675 m | Dal 595 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 4/17 °C | 4/17 °C |
di | 7/14 °C | 7/14 °C |
wo | 8/15 °C | 8/15 °C |
do | 10/21 °C | 10/21 °C |
vr | 10/21 °C | 10/21 °C |
za | 11/24 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 675 m | 2/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/24 °C |
| Dal 595 m | 2/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 635 m | Dal 582 m |
|---|---|---|
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 6/16 °C | 6/17 °C |
di | 9/14 °C | 9/15 °C |
wo | 7/15 °C | 7/16 °C |
do | 10/18 °C | 10/19 °C |
vr | 9/19 °C | 9/20 °C |
za | 11/22 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 635 m | 2/14 °C | 6/16 °C | 9/14 °C | 7/15 °C | 10/18 °C | 9/19 °C | 11/22 °C |
| Dal 582 m | 2/15 °C | 6/17 °C | 9/15 °C | 7/16 °C | 10/19 °C | 9/20 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 480 m | Dal 410 m |
|---|---|---|
zo | 3/14 °C | 3/15 °C |
ma | 5/18 °C | 5/19 °C |
di | 8/15 °C | 8/16 °C |
wo | 9/16 °C | 9/17 °C |
do | 11/22 °C | 11/23 °C |
vr | 11/22 °C | 11/23 °C |
za | 12/25 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 480 m | 3/14 °C | 5/18 °C | 8/15 °C | 9/16 °C | 11/22 °C | 11/22 °C | 12/25 °C |
| Dal 410 m | 3/15 °C | 5/19 °C | 8/16 °C | 9/17 °C | 11/23 °C | 11/23 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 610 m | Dal 560 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/14 °C |
ma | 4/17 °C | 4/18 °C |
di | 7/14 °C | 7/15 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
do | 10/21 °C | 10/22 °C |
vr | 10/21 °C | 10/22 °C |
za | 11/24 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 610 m | 2/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/24 °C |
| Dal 560 m | 2/14 °C | 4/18 °C | 7/15 °C | 8/16 °C | 10/22 °C | 10/22 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 660 m | Dal 580 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 4/17 °C | 4/17 °C |
di | 7/14 °C | 7/14 °C |
wo | 8/15 °C | 8/15 °C |
do | 10/21 °C | 10/21 °C |
vr | 10/21 °C | 10/21 °C |
za | 11/24 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 660 m | 2/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/24 °C |
| Dal 580 m | 2/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 860 m | Dal 790 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 1/13 °C |
ma | 4/17 °C | 4/17 °C |
di | 7/15 °C | 7/15 °C |
wo | 7/15 °C | 7/15 °C |
do | 9/20 °C | 9/20 °C |
vr | 9/19 °C | 9/19 °C |
za | 10/24 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 860 m | 1/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C | 7/15 °C | 9/20 °C | 9/19 °C | 10/24 °C |
| Dal 790 m | 1/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C | 7/15 °C | 9/20 °C | 9/19 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 390 m | Dal 330 m |
|---|---|---|
zo | 3/14 °C | 3/14 °C |
ma | 7/19 °C | 7/19 °C |
di | 9/16 °C | 9/16 °C |
wo | 9/17 °C | 9/17 °C |
do | 11/20 °C | 11/20 °C |
vr | 11/22 °C | 11/22 °C |
za | 13/24 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 390 m | 3/14 °C | 7/19 °C | 9/16 °C | 9/17 °C | 11/20 °C | 11/22 °C | 13/24 °C |
| Dal 330 m | 3/14 °C | 7/19 °C | 9/16 °C | 9/17 °C | 11/20 °C | 11/22 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 640 m | Dal 590 m |
|---|---|---|
zo | 3/12 °C | 3/12 °C |
ma | 6/16 °C | 6/16 °C |
di | 8/13 °C | 8/13 °C |
wo | 9/14 °C | 9/14 °C |
do | 11/19 °C | 11/19 °C |
vr | 10/21 °C | 10/21 °C |
za | 12/24 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 640 m | 3/12 °C | 6/16 °C | 8/13 °C | 9/14 °C | 11/19 °C | 10/21 °C | 12/24 °C |
| Dal 590 m | 3/12 °C | 6/16 °C | 8/13 °C | 9/14 °C | 11/19 °C | 10/21 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 470 m | Dal 450 m |
|---|---|---|
zo | 3/14 °C | 3/14 °C |
ma | 5/18 °C | 5/18 °C |
di | 8/15 °C | 8/15 °C |
wo | 9/16 °C | 9/16 °C |
do | 11/22 °C | 11/22 °C |
vr | 11/22 °C | 11/22 °C |
za | 12/25 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 470 m | 3/14 °C | 5/18 °C | 8/15 °C | 9/16 °C | 11/22 °C | 11/22 °C | 12/25 °C |
| Dal 450 m | 3/14 °C | 5/18 °C | 8/15 °C | 9/16 °C | 11/22 °C | 11/22 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 820 m | Dal 788 m |
|---|---|---|
zo | 0/12 °C | 0/13 °C |
ma | 3/16 °C | 3/17 °C |
di | 5/13 °C | 5/14 °C |
wo | 7/14 °C | 7/15 °C |
do | 8/19 °C | 8/20 °C |
vr | 7/20 °C | 7/21 °C |
za | 10/24 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 820 m | 0/12 °C | 3/16 °C | 5/13 °C | 7/14 °C | 8/19 °C | 7/20 °C | 10/24 °C |
| Dal 788 m | 0/13 °C | 3/17 °C | 5/14 °C | 7/15 °C | 8/20 °C | 7/21 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 862 m | Dal 832 m |
|---|---|---|
zo | 0/12 °C | 0/12 °C |
ma | 3/16 °C | 3/16 °C |
di | 5/13 °C | 5/13 °C |
wo | 7/14 °C | 7/14 °C |
do | 8/19 °C | 8/19 °C |
vr | 7/20 °C | 7/20 °C |
za | 10/24 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 862 m | 0/12 °C | 3/16 °C | 5/13 °C | 7/14 °C | 8/19 °C | 7/20 °C | 10/24 °C |
| Dal 832 m | 0/12 °C | 3/16 °C | 5/13 °C | 7/14 °C | 8/19 °C | 7/20 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 520 m | Dal 480 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 6/18 °C | 6/18 °C |
di | 8/15 °C | 8/15 °C |
wo | 8/16 °C | 8/16 °C |
do | 10/19 °C | 10/19 °C |
vr | 10/21 °C | 10/21 °C |
za | 12/23 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 520 m | 2/13 °C | 6/18 °C | 8/15 °C | 8/16 °C | 10/19 °C | 10/21 °C | 12/23 °C |
| Dal 480 m | 2/13 °C | 6/18 °C | 8/15 °C | 8/16 °C | 10/19 °C | 10/21 °C | 12/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 660 m | Dal 610 m |
|---|---|---|
zo | 2/12 °C | 3/12 °C |
ma | 5/16 °C | 6/16 °C |
di | 7/13 °C | 8/13 °C |
wo | 8/14 °C | 9/14 °C |
do | 10/19 °C | 11/19 °C |
vr | 9/21 °C | 10/21 °C |
za | 11/24 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 660 m | 2/12 °C | 5/16 °C | 7/13 °C | 8/14 °C | 10/19 °C | 9/21 °C | 11/24 °C |
| Dal 610 m | 3/12 °C | 6/16 °C | 8/13 °C | 9/14 °C | 11/19 °C | 10/21 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 637 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 4/17 °C | 4/17 °C |
di | 7/14 °C | 7/14 °C |
wo | 8/15 °C | 8/15 °C |
do | 10/21 °C | 10/21 °C |
vr | 10/21 °C | 10/21 °C |
za | 11/24 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 637 m | 2/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/24 °C |
| Dal 600 m | 2/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 953 m | Dal 923 m |
|---|---|---|
zo | 0/12 °C | 0/12 °C |
ma | 3/16 °C | 3/16 °C |
di | 6/14 °C | 6/14 °C |
wo | 6/14 °C | 6/14 °C |
do | 8/19 °C | 8/19 °C |
vr | 8/18 °C | 8/18 °C |
za | 9/23 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 953 m | 0/12 °C | 3/16 °C | 6/14 °C | 6/14 °C | 8/19 °C | 8/18 °C | 9/23 °C |
| Dal 923 m | 0/12 °C | 3/16 °C | 6/14 °C | 6/14 °C | 8/19 °C | 8/18 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 797 m | Dal 758 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 5/15 °C | 5/15 °C |
di | 9/13 °C | 9/13 °C |
wo | 7/14 °C | 7/14 °C |
do | 11/17 °C | 11/17 °C |
vr | 9/17 °C | 9/17 °C |
za | 11/22 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 797 m | 2/13 °C | 5/15 °C | 9/13 °C | 7/14 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 11/22 °C |
| Dal 758 m | 2/13 °C | 5/15 °C | 9/13 °C | 7/14 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 842 m | Dal 805 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 1/13 °C |
ma | 4/17 °C | 4/17 °C |
di | 7/15 °C | 7/15 °C |
wo | 7/15 °C | 7/15 °C |
do | 9/20 °C | 9/20 °C |
vr | 9/19 °C | 9/19 °C |
za | 10/24 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 842 m | 1/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C | 7/15 °C | 9/20 °C | 9/19 °C | 10/24 °C |
| Dal 805 m | 1/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C | 7/15 °C | 9/20 °C | 9/19 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 887 m | Dal 857 m |
|---|---|---|
zo | 1/10 °C | 1/11 °C |
ma | 4/14 °C | 4/15 °C |
di | 7/12 °C | 7/13 °C |
wo | 7/13 °C | 7/14 °C |
do | 9/19 °C | 9/20 °C |
vr | 10/19 °C | 10/20 °C |
za | 11/22 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 887 m | 1/10 °C | 4/14 °C | 7/12 °C | 7/13 °C | 9/19 °C | 10/19 °C | 11/22 °C |
| Dal 857 m | 1/11 °C | 4/15 °C | 7/13 °C | 7/14 °C | 9/20 °C | 10/20 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 600 m | Dal 510 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 3/14 °C |
ma | 4/17 °C | 5/18 °C |
di | 7/14 °C | 8/15 °C |
wo | 8/15 °C | 9/16 °C |
do | 10/21 °C | 11/22 °C |
vr | 10/21 °C | 11/22 °C |
za | 11/24 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 600 m | 2/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/24 °C |
| Dal 510 m | 3/14 °C | 5/18 °C | 8/15 °C | 9/16 °C | 11/22 °C | 11/22 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 765 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
zo | 2/11 °C | 2/11 °C |
ma | 5/15 °C | 5/15 °C |
di | 7/12 °C | 7/12 °C |
wo | 8/13 °C | 8/13 °C |
do | 10/18 °C | 10/18 °C |
vr | 9/20 °C | 9/20 °C |
za | 11/23 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 765 m | 2/11 °C | 5/15 °C | 7/12 °C | 8/13 °C | 10/18 °C | 9/20 °C | 11/23 °C |
| Dal 740 m | 2/11 °C | 5/15 °C | 7/12 °C | 8/13 °C | 10/18 °C | 9/20 °C | 11/23 °C |
51-83 van 83 skigebieden



