Skiweer regio Karlsbad
Weersverwachting in de regio Karlsbad voor 22 Skigebieden - Weer in de bergen in de regio Karlsbad voor 7 dagen
Weer regio Karlsbad
Weer in de regio Karlsbad voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de regio Karlsbad voor 22 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: regio Karlsbad
- regio Karlsbad – Gaan naar
Bergketens:
1-22 van 22 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1244 m | Dal 763 m |
|---|---|---|
di | -2/2 °C | 0/2 °C |
wo | -2/2 °C | 0/10 °C |
do | 1/7 °C | 1/10 °C |
vr | -1/8 °C | 1/11 °C |
za | 0/8 °C | 2/11 °C |
zo | -1/9 °C | 1/12 °C |
ma | 2/12 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1244 m | -2/2 °C | -2/2 °C | 1/7 °C | -1/8 °C | 0/8 °C | -1/9 °C | 2/12 °C |
| Dal 763 m | 0/2 °C | 0/10 °C | 1/10 °C | 1/11 °C | 2/11 °C | 1/12 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1026 m | Dal 707 m |
|---|---|---|
di | -1/2 °C | 0/2 °C |
wo | -1/8 °C | 0/11 °C |
do | 1/8 °C | 3/11 °C |
vr | 0/9 °C | 1/12 °C |
za | 1/9 °C | 2/12 °C |
zo | 0/10 °C | 1/13 °C |
ma | 3/13 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1026 m | -1/2 °C | -1/8 °C | 1/8 °C | 0/9 °C | 1/9 °C | 0/10 °C | 3/13 °C |
| Dal 707 m | 0/2 °C | 0/11 °C | 3/11 °C | 1/12 °C | 2/12 °C | 1/13 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 802 m | Dal 617 m |
|---|---|---|
di | -1/2 °C | 0/2 °C |
wo | -1/9 °C | 0/11 °C |
do | 1/9 °C | 3/11 °C |
vr | 1/9 °C | 2/11 °C |
za | 1/9 °C | 2/11 °C |
zo | 0/12 °C | 1/14 °C |
ma | 3/15 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 802 m | -1/2 °C | -1/9 °C | 1/9 °C | 1/9 °C | 1/9 °C | 0/12 °C | 3/15 °C |
| Dal 617 m | 0/2 °C | 0/11 °C | 3/11 °C | 2/11 °C | 2/11 °C | 1/14 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 758 m | Dal 648 m |
|---|---|---|
di | 0/2 °C | 1/2 °C |
wo | -1/10 °C | 0/11 °C |
do | 3/10 °C | 4/11 °C |
vr | 1/10 °C | 2/11 °C |
za | 1/10 °C | 2/11 °C |
zo | 1/13 °C | 2/14 °C |
ma | 4/16 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 758 m | 0/2 °C | -1/10 °C | 3/10 °C | 1/10 °C | 1/10 °C | 1/13 °C | 4/16 °C |
| Dal 648 m | 1/2 °C | 0/11 °C | 4/11 °C | 2/11 °C | 2/11 °C | 2/14 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 930 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
di | -1/2 °C | 0/2 °C |
wo | -1/9 °C | 0/10 °C |
do | 1/9 °C | 1/10 °C |
vr | 0/10 °C | 1/11 °C |
za | 1/10 °C | 2/11 °C |
zo | 0/11 °C | 1/12 °C |
ma | 3/14 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 930 m | -1/2 °C | -1/9 °C | 1/9 °C | 0/10 °C | 1/10 °C | 0/11 °C | 3/14 °C |
| Dal 800 m | 0/2 °C | 0/10 °C | 1/10 °C | 1/11 °C | 2/11 °C | 1/12 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 800 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
di | -1/2 °C | 0/2 °C |
wo | -1/9 °C | 0/11 °C |
do | 2/9 °C | 3/11 °C |
vr | 1/9 °C | 2/11 °C |
za | 1/9 °C | 2/11 °C |
zo | 0/12 °C | 1/14 °C |
ma | 3/15 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 800 m | -1/2 °C | -1/9 °C | 2/9 °C | 1/9 °C | 1/9 °C | 0/12 °C | 3/15 °C |
| Dal 620 m | 0/2 °C | 0/11 °C | 3/11 °C | 2/11 °C | 2/11 °C | 1/14 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1059 m | Dal 1025 m |
|---|---|---|
di | -1/2 °C | -1/2 °C |
wo | -1/2 °C | -1/8 °C |
do | 1/8 °C | 1/8 °C |
vr | 0/9 °C | 0/9 °C |
za | 1/9 °C | 1/9 °C |
zo | 0/10 °C | 0/10 °C |
ma | 3/13 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1059 m | -1/2 °C | -1/2 °C | 1/8 °C | 0/9 °C | 1/9 °C | 0/10 °C | 3/13 °C |
| Dal 1025 m | -1/2 °C | -1/8 °C | 1/8 °C | 0/9 °C | 1/9 °C | 0/10 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 930 m | Dal 840 m |
|---|---|---|
di | -1/2 °C | 0/2 °C |
wo | -1/9 °C | 0/10 °C |
do | 1/9 °C | 1/10 °C |
vr | 0/10 °C | 1/11 °C |
za | 1/10 °C | 2/11 °C |
zo | 0/11 °C | 1/12 °C |
ma | 3/14 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 930 m | -1/2 °C | -1/9 °C | 1/9 °C | 0/10 °C | 1/10 °C | 0/11 °C | 3/14 °C |
| Dal 840 m | 0/2 °C | 0/10 °C | 1/10 °C | 1/11 °C | 2/11 °C | 1/12 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 750 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
di | 0/2 °C | 1/5 °C |
wo | -2/10 °C | -1/10 °C |
do | 2/10 °C | 3/10 °C |
vr | 1/10 °C | 2/10 °C |
za | 1/10 °C | 2/10 °C |
zo | -1/12 °C | 0/12 °C |
ma | 1/15 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 750 m | 0/2 °C | -2/10 °C | 2/10 °C | 1/10 °C | 1/10 °C | -1/12 °C | 1/15 °C |
| Dal 620 m | 1/5 °C | -1/10 °C | 3/10 °C | 2/10 °C | 2/10 °C | 0/12 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 885 m | Dal 826 m |
|---|---|---|
di | 0/2 °C | 0/2 °C |
wo | 0/9 °C | 0/10 °C |
do | 1/9 °C | 1/10 °C |
vr | 1/10 °C | 1/11 °C |
za | 2/10 °C | 2/11 °C |
zo | 1/11 °C | 1/12 °C |
ma | 4/14 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 885 m | 0/2 °C | 0/9 °C | 1/9 °C | 1/10 °C | 2/10 °C | 1/11 °C | 4/14 °C |
| Dal 826 m | 0/2 °C | 0/10 °C | 1/10 °C | 1/11 °C | 2/11 °C | 1/12 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 835 m | Dal 720 m |
|---|---|---|
di | 0/2 °C | 0/2 °C |
wo | 0/10 °C | 0/11 °C |
do | 1/10 °C | 3/11 °C |
vr | 1/11 °C | 1/12 °C |
za | 2/11 °C | 2/12 °C |
zo | 1/12 °C | 1/13 °C |
ma | 4/15 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 835 m | 0/2 °C | 0/10 °C | 1/10 °C | 1/11 °C | 2/11 °C | 1/12 °C | 4/15 °C |
| Dal 720 m | 0/2 °C | 0/11 °C | 3/11 °C | 1/12 °C | 2/12 °C | 1/13 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 967 m | Dal 874 m |
|---|---|---|
di | -1/2 °C | 0/2 °C |
wo | -1/9 °C | 0/9 °C |
do | 1/9 °C | 1/9 °C |
vr | 0/10 °C | 1/10 °C |
za | 1/10 °C | 2/10 °C |
zo | 0/11 °C | 1/11 °C |
ma | 3/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 967 m | -1/2 °C | -1/9 °C | 1/9 °C | 0/10 °C | 1/10 °C | 0/11 °C | 3/14 °C |
| Dal 874 m | 0/2 °C | 0/9 °C | 1/9 °C | 1/10 °C | 2/10 °C | 1/11 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 813 m | Dal 723 m |
|---|---|---|
di | 0/2 °C | 0/2 °C |
wo | 0/10 °C | 0/10 °C |
do | 1/10 °C | 1/10 °C |
vr | 1/11 °C | 1/11 °C |
za | 2/11 °C | 2/11 °C |
zo | 1/12 °C | 1/12 °C |
ma | 4/15 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 813 m | 0/2 °C | 0/10 °C | 1/10 °C | 1/11 °C | 2/11 °C | 1/12 °C | 4/15 °C |
| Dal 723 m | 0/2 °C | 0/10 °C | 1/10 °C | 1/11 °C | 2/11 °C | 1/12 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1078 m | Dal 1031 m |
|---|---|---|
di | -1/2 °C | -1/2 °C |
wo | -1/8 °C | -1/8 °C |
do | 1/8 °C | 1/8 °C |
vr | 0/9 °C | 0/9 °C |
za | 1/9 °C | 1/9 °C |
zo | 0/10 °C | 0/10 °C |
ma | 3/13 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1078 m | -1/2 °C | -1/8 °C | 1/8 °C | 0/9 °C | 1/9 °C | 0/10 °C | 3/13 °C |
| Dal 1031 m | -1/2 °C | -1/8 °C | 1/8 °C | 0/9 °C | 1/9 °C | 0/10 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 820 m | Dal 688 m |
|---|---|---|
di | 0/2 °C | 1/2 °C |
wo | 0/8 °C | 1/8 °C |
do | 1/8 °C | 4/8 °C |
vr | 1/8 °C | 3/8 °C |
za | 2/8 °C | 3/8 °C |
zo | 1/11 °C | 2/11 °C |
ma | 4/14 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 820 m | 0/2 °C | 0/8 °C | 1/8 °C | 1/8 °C | 2/8 °C | 1/11 °C | 4/14 °C |
| Dal 688 m | 1/2 °C | 1/8 °C | 4/8 °C | 3/8 °C | 3/8 °C | 2/11 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 890 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
di | 0/2 °C | 1/2 °C |
wo | 0/9 °C | 1/11 °C |
do | 1/9 °C | 4/11 °C |
vr | 1/10 °C | 2/12 °C |
za | 2/10 °C | 3/12 °C |
zo | 1/11 °C | 2/13 °C |
ma | 4/14 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 890 m | 0/2 °C | 0/9 °C | 1/9 °C | 1/10 °C | 2/10 °C | 1/11 °C | 4/14 °C |
| Dal 700 m | 1/2 °C | 1/11 °C | 4/11 °C | 2/12 °C | 3/12 °C | 2/13 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 590 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
di | 1/2 °C | 1/2 °C |
wo | 0/10 °C | 0/11 °C |
do | 4/10 °C | 4/11 °C |
vr | 2/11 °C | 2/12 °C |
za | 2/11 °C | 2/12 °C |
zo | 2/12 °C | 2/13 °C |
ma | 5/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 590 m | 1/2 °C | 0/10 °C | 4/10 °C | 2/11 °C | 2/11 °C | 2/12 °C | 5/15 °C |
| Dal 550 m | 1/2 °C | 0/11 °C | 4/11 °C | 2/12 °C | 2/12 °C | 2/13 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 740 m | Dal 590 m |
|---|---|---|
di | 0/2 °C | 0/2 °C |
wo | 0/10 °C | 0/11 °C |
do | 3/10 °C | 3/11 °C |
vr | 2/10 °C | 2/11 °C |
za | 2/10 °C | 2/11 °C |
zo | 1/13 °C | 1/14 °C |
ma | 4/16 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 740 m | 0/2 °C | 0/10 °C | 3/10 °C | 2/10 °C | 2/10 °C | 1/13 °C | 4/16 °C |
| Dal 590 m | 0/2 °C | 0/11 °C | 3/11 °C | 2/11 °C | 2/11 °C | 1/14 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 680 m | Dal 540 m |
|---|---|---|
di | 0/2 °C | 1/5 °C |
wo | 0/10 °C | 1/11 °C |
do | 3/10 °C | 4/11 °C |
vr | 2/10 °C | 3/11 °C |
za | 2/10 °C | 3/11 °C |
zo | 1/13 °C | 2/14 °C |
ma | 4/16 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 680 m | 0/2 °C | 0/10 °C | 3/10 °C | 2/10 °C | 2/10 °C | 1/13 °C | 4/16 °C |
| Dal 540 m | 1/5 °C | 1/11 °C | 4/11 °C | 3/11 °C | 3/11 °C | 2/14 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 915 m | Dal 863 m |
|---|---|---|
di | -1/2 °C | 0/2 °C |
wo | -1/9 °C | 0/10 °C |
do | 1/9 °C | 1/10 °C |
vr | 0/10 °C | 1/11 °C |
za | 1/10 °C | 2/11 °C |
zo | 0/11 °C | 1/12 °C |
ma | 3/14 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 915 m | -1/2 °C | -1/9 °C | 1/9 °C | 0/10 °C | 1/10 °C | 0/11 °C | 3/14 °C |
| Dal 863 m | 0/2 °C | 0/10 °C | 1/10 °C | 1/11 °C | 2/11 °C | 1/12 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 896 m | Dal 835 m |
|---|---|---|
di | 0/2 °C | 0/2 °C |
wo | 0/9 °C | 0/9 °C |
do | 1/9 °C | 1/9 °C |
vr | 1/10 °C | 1/10 °C |
za | 2/10 °C | 2/10 °C |
zo | 1/11 °C | 1/11 °C |
ma | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 896 m | 0/2 °C | 0/9 °C | 1/9 °C | 1/10 °C | 2/10 °C | 1/11 °C | 4/14 °C |
| Dal 835 m | 0/2 °C | 0/9 °C | 1/9 °C | 1/10 °C | 2/10 °C | 1/11 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 870 m | Dal 837 m |
|---|---|---|
di | 0/2 °C | 0/2 °C |
wo | 0/10 °C | 0/10 °C |
do | 1/10 °C | 1/10 °C |
vr | 1/11 °C | 1/11 °C |
za | 2/11 °C | 2/11 °C |
zo | 1/12 °C | 1/12 °C |
ma | 4/15 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 870 m | 0/2 °C | 0/10 °C | 1/10 °C | 1/11 °C | 2/11 °C | 1/12 °C | 4/15 °C |
| Dal 837 m | 0/2 °C | 0/10 °C | 1/10 °C | 1/11 °C | 2/11 °C | 1/12 °C | 4/15 °C |
1-22 van 22 skigebieden



