Skiweer Fleimstaler Alpen
Weersverwachting in de Fleimstaler Alpen voor 10 Skigebieden - Weer in de bergen in de Fleimstaler Alpen voor 7 dagen
Weer Fleimstaler Alpen
Weer in de Fleimstaler Alpen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Fleimstaler Alpen voor 10 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Fleimstaler Alpen
- Fleimstaler Alpen – Gaan naar
Toeristische regio's:
Provincies:
1-10 van 10 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2388 m | Dal 1540 m |
|---|---|---|
wo | -6/-1 °C | -3/12 °C |
do | -7/-3 °C | 1/10 °C |
vr | -8/-3 °C | 1/2 °C |
za | -7/-4 °C | 1/2 °C |
zo | -5/-1 °C | 2/8 °C |
ma | -3/0 °C | -1/10 °C |
di | -1/3 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2388 m | -6/-1 °C | -7/-3 °C | -8/-3 °C | -7/-4 °C | -5/-1 °C | -3/0 °C | -1/3 °C |
| Dal 1540 m | -3/12 °C | 1/10 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 2/8 °C | -1/10 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2357 m | Dal 1404 m |
|---|---|---|
wo | -6/-1 °C | -3/13 °C |
do | -7/-3 °C | 3/11 °C |
vr | -8/-3 °C | 1/8 °C |
za | -7/-4 °C | 1/7 °C |
zo | -5/-1 °C | 2/9 °C |
ma | -3/0 °C | -1/11 °C |
di | -1/3 °C | 2/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2357 m | -6/-1 °C | -7/-3 °C | -8/-3 °C | -7/-4 °C | -5/-1 °C | -3/0 °C | -1/3 °C |
| Dal 1404 m | -3/13 °C | 3/11 °C | 1/8 °C | 1/7 °C | 2/9 °C | -1/11 °C | 2/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2250 m | Dal 860 m |
|---|---|---|
wo | -6/0 °C | 2/18 °C |
do | -7/-2 °C | 5/11 °C |
vr | -8/-2 °C | 3/8 °C |
za | -7/-3 °C | 5/6 °C |
zo | -5/0 °C | 2/17 °C |
ma | -3/1 °C | 3/20 °C |
di | -1/4 °C | 5/23 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2250 m | -6/0 °C | -7/-2 °C | -8/-2 °C | -7/-3 °C | -5/0 °C | -3/1 °C | -1/4 °C |
| Dal 860 m | 2/18 °C | 5/11 °C | 3/8 °C | 5/6 °C | 2/17 °C | 3/20 °C | 5/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2223 m | Dal 1838 m |
|---|---|---|
wo | -6/0 °C | -4/9 °C |
do | -7/-2 °C | -1/2 °C |
vr | -8/-2 °C | -3/2 °C |
za | -7/-3 °C | -1/2 °C |
zo | -5/0 °C | -3/5 °C |
ma | -3/1 °C | -1/8 °C |
di | -1/4 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2223 m | -6/0 °C | -7/-2 °C | -8/-2 °C | -7/-3 °C | -5/0 °C | -3/1 °C | -1/4 °C |
| Dal 1838 m | -4/9 °C | -1/2 °C | -3/2 °C | -1/2 °C | -3/5 °C | -1/8 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2050 m | Dal 1598 m |
|---|---|---|
wo | -2/4 °C | 0/6 °C |
do | -3/2 °C | -1/5 °C |
vr | -3/2 °C | -1/2 °C |
za | -3/3 °C | -1/5 °C |
zo | 0/7 °C | 2/9 °C |
ma | 1/8 °C | 3/10 °C |
di | 3/10 °C | 5/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2050 m | -2/4 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -3/3 °C | 0/7 °C | 1/8 °C | 3/10 °C |
| Dal 1598 m | 0/6 °C | -1/5 °C | -1/2 °C | -1/5 °C | 2/9 °C | 3/10 °C | 5/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2002 m | Dal 1518 m |
|---|---|---|
wo | -2/4 °C | 0/6 °C |
do | -3/2 °C | -1/5 °C |
vr | -3/2 °C | -1/2 °C |
za | -3/3 °C | -1/5 °C |
zo | 0/7 °C | 2/9 °C |
ma | 1/8 °C | 3/10 °C |
di | 3/10 °C | 5/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2002 m | -2/4 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -3/3 °C | 0/7 °C | 1/8 °C | 3/10 °C |
| Dal 1518 m | 0/6 °C | -1/5 °C | -1/2 °C | -1/5 °C | 2/9 °C | 3/10 °C | 5/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1840 m | Dal 1769 m |
|---|---|---|
wo | -5/9 °C | -4/9 °C |
do | -2/2 °C | -1/2 °C |
vr | -4/2 °C | -3/2 °C |
za | -2/2 °C | -1/2 °C |
zo | -4/5 °C | -3/5 °C |
ma | -2/8 °C | -1/8 °C |
di | 0/14 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1840 m | -5/9 °C | -2/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | -4/5 °C | -2/8 °C | 0/14 °C |
| Dal 1769 m | -4/9 °C | -1/2 °C | -3/2 °C | -1/2 °C | -3/5 °C | -1/8 °C | 1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1520 m | Dal 1385 m |
|---|---|---|
wo | -3/11 °C | -2/12 °C |
do | 0/9 °C | 1/10 °C |
vr | -2/2 °C | -1/2 °C |
za | 0/2 °C | 1/2 °C |
zo | -2/7 °C | -1/8 °C |
ma | 0/10 °C | 1/11 °C |
di | 2/16 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1520 m | -3/11 °C | 0/9 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -2/7 °C | 0/10 °C | 2/16 °C |
| Dal 1385 m | -2/12 °C | 1/10 °C | -1/2 °C | 1/2 °C | -1/8 °C | 1/11 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1476 m | Dal 1355 m |
|---|---|---|
wo | -3/11 °C | -2/12 °C |
do | 0/9 °C | 1/10 °C |
vr | -2/2 °C | -1/2 °C |
za | 0/2 °C | 1/2 °C |
zo | -2/7 °C | -1/8 °C |
ma | 0/10 °C | 1/11 °C |
di | 2/16 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1476 m | -3/11 °C | 0/9 °C | -2/2 °C | 0/2 °C | -2/7 °C | 0/10 °C | 2/16 °C |
| Dal 1355 m | -2/12 °C | 1/10 °C | -1/2 °C | 1/2 °C | -1/8 °C | 1/11 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1050 m | Dal 1020 m |
|---|---|---|
wo | 2/10 °C | 2/10 °C |
do | 1/9 °C | 1/9 °C |
vr | 1/8 °C | 1/8 °C |
za | 1/9 °C | 1/9 °C |
zo | 4/13 °C | 4/13 °C |
ma | 5/14 °C | 5/14 °C |
di | 7/16 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1050 m | 2/10 °C | 1/9 °C | 1/8 °C | 1/9 °C | 4/13 °C | 5/14 °C | 7/16 °C |
| Dal 1020 m | 2/10 °C | 1/9 °C | 1/8 °C | 1/9 °C | 4/13 °C | 5/14 °C | 7/16 °C |
1-10 van 10 skigebieden



