Skiweer Val di Fiemme (Fleimstal)
Weersverwachting in het Val di Fiemme (Fleimstal) voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het Val di Fiemme (Fleimstal) voor 7 dagen
Weer Val di Fiemme (Fleimstal)
Weer in het Val di Fiemme (Fleimstal) voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Val di Fiemme (Fleimstal) voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Val di Fiemme (Fleimstal)
- Val di Fiemme (Fleimstal) – Gaan naar
Bergketens:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2388 m | Dal 1540 m |
|---|---|---|
do | -7/-3 °C | 1/8 °C |
vr | -7/-3 °C | 1/2 °C |
za | -7/-2 °C | 3/8 °C |
zo | -3/-1 °C | 1/11 °C |
ma | -4/-1 °C | 4/12 °C |
di | -4/1 °C | 3/15 °C |
wo | -1/3 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2388 m | -7/-3 °C | -7/-3 °C | -7/-2 °C | -3/-1 °C | -4/-1 °C | -4/1 °C | -1/3 °C |
| Dal 1540 m | 1/8 °C | 1/2 °C | 3/8 °C | 1/11 °C | 4/12 °C | 3/15 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2340 m | Dal 1367 m |
|---|---|---|
do | -7/-3 °C | 3/4 °C |
vr | -7/-3 °C | 1/6 °C |
za | -7/-2 °C | 4/6 °C |
zo | -3/-1 °C | 1/12 °C |
ma | -4/-1 °C | 5/10 °C |
di | -4/1 °C | 5/13 °C |
wo | -1/3 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2340 m | -7/-3 °C | -7/-3 °C | -7/-2 °C | -3/-1 °C | -4/-1 °C | -4/1 °C | -1/3 °C |
| Dal 1367 m | 3/4 °C | 1/6 °C | 4/6 °C | 1/12 °C | 5/10 °C | 5/13 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2250 m | Dal 860 m |
|---|---|---|
do | -7/-2 °C | 5/11 °C |
vr | -7/-2 °C | 4/6 °C |
za | -7/-1 °C | 4/10 °C |
zo | -3/0 °C | 2/19 °C |
ma | -4/0 °C | 5/16 °C |
di | -4/2 °C | 5/21 °C |
wo | -1/4 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2250 m | -7/-2 °C | -7/-2 °C | -7/-1 °C | -3/0 °C | -4/0 °C | -4/2 °C | -1/4 °C |
| Dal 860 m | 5/11 °C | 4/6 °C | 4/10 °C | 2/19 °C | 5/16 °C | 5/21 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1840 m | Dal 1769 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | -1/2 °C |
vr | -3/1 °C | -2/1 °C |
za | -3/2 °C | -2/2 °C |
zo | -4/10 °C | -3/10 °C |
ma | -2/11 °C | -1/11 °C |
di | -2/11 °C | -1/11 °C |
wo | 2/15 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1840 m | -2/2 °C | -3/1 °C | -3/2 °C | -4/10 °C | -2/11 °C | -2/11 °C | 2/15 °C |
| Dal 1769 m | -1/2 °C | -2/1 °C | -2/2 °C | -3/10 °C | -1/11 °C | -1/11 °C | 3/15 °C |
1-4 van 4 skigebieden



