Skiweer Gangwon-do
Weersverwachting in Gangwon-do voor 10 Skigebieden - Weer in de bergen in Gangwon-do voor 7 dagen
Weer Gangwon-do
Weer in Gangwon-do voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Gangwon-do voor 10 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Gangwon-do
- Gangwon-do – Beperken tot
Bestuursdistrict:
Gangwon-do – Gaan naarBergketen:
1-10 van 10 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1376 m | Dal 717 m |
|---|---|---|
wo | 5/18 °C | 9/23 °C |
do | 5/14 °C | 9/19 °C |
vr | 6/19 °C | 10/24 °C |
za | 10/21 °C | 14/26 °C |
zo | 9/17 °C | 13/22 °C |
ma | 9/20 °C | 13/25 °C |
di | 8/20 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1376 m | 5/18 °C | 5/14 °C | 6/19 °C | 10/21 °C | 9/17 °C | 9/20 °C | 8/20 °C |
| Dal 717 m | 9/23 °C | 9/19 °C | 10/24 °C | 14/26 °C | 13/22 °C | 13/25 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1450 m | Dal 745 m |
|---|---|---|
wo | 5/18 °C | 9/23 °C |
do | 5/14 °C | 9/19 °C |
vr | 6/19 °C | 10/24 °C |
za | 10/21 °C | 14/26 °C |
zo | 9/17 °C | 13/22 °C |
ma | 9/20 °C | 13/25 °C |
di | 8/20 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1450 m | 5/18 °C | 5/14 °C | 6/19 °C | 10/21 °C | 9/17 °C | 9/20 °C | 8/20 °C |
| Dal 745 m | 9/23 °C | 9/19 °C | 10/24 °C | 14/26 °C | 13/22 °C | 13/25 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1080 m | Dal 680 m |
|---|---|---|
wo | 7/20 °C | 9/23 °C |
do | 7/16 °C | 9/19 °C |
vr | 8/21 °C | 10/24 °C |
za | 12/23 °C | 14/26 °C |
zo | 11/19 °C | 13/22 °C |
ma | 11/22 °C | 13/25 °C |
di | 10/22 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1080 m | 7/20 °C | 7/16 °C | 8/21 °C | 12/23 °C | 11/19 °C | 11/22 °C | 10/22 °C |
| Dal 680 m | 9/23 °C | 9/19 °C | 10/24 °C | 14/26 °C | 13/22 °C | 13/25 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1370 m | Dal 545 m |
|---|---|---|
wo | 6/19 °C | 10/25 °C |
do | 6/15 °C | 10/21 °C |
vr | 7/20 °C | 11/26 °C |
za | 11/22 °C | 15/28 °C |
zo | 10/18 °C | 14/24 °C |
ma | 10/21 °C | 14/27 °C |
di | 9/21 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1370 m | 6/19 °C | 6/15 °C | 7/20 °C | 11/22 °C | 10/18 °C | 10/21 °C | 9/21 °C |
| Dal 545 m | 10/25 °C | 10/21 °C | 11/26 °C | 15/28 °C | 14/24 °C | 14/27 °C | 13/27 °C |
| Weer in skigebied | Berg 896 m | Dal 573 m |
|---|---|---|
wo | 8/22 °C | 9/24 °C |
do | 8/18 °C | 9/20 °C |
vr | 9/23 °C | 10/25 °C |
za | 13/25 °C | 14/27 °C |
zo | 12/21 °C | 13/23 °C |
ma | 12/24 °C | 13/26 °C |
di | 11/24 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 896 m | 8/22 °C | 8/18 °C | 9/23 °C | 13/25 °C | 12/21 °C | 12/24 °C | 11/24 °C |
| Dal 573 m | 9/24 °C | 9/20 °C | 10/25 °C | 14/27 °C | 13/23 °C | 13/26 °C | 12/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1420 m | Dal 845 m |
|---|---|---|
wo | 5/18 °C | 8/22 °C |
do | 5/14 °C | 8/18 °C |
vr | 6/19 °C | 9/23 °C |
za | 10/21 °C | 13/25 °C |
zo | 9/17 °C | 12/21 °C |
ma | 9/20 °C | 12/24 °C |
di | 8/20 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1420 m | 5/18 °C | 5/14 °C | 6/19 °C | 10/21 °C | 9/17 °C | 9/20 °C | 8/20 °C |
| Dal 845 m | 8/22 °C | 8/18 °C | 9/23 °C | 13/25 °C | 12/21 °C | 12/24 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 435 m | Dal 173 m |
|---|---|---|
wo | 9/27 °C | 10/29 °C |
do | 13/28 °C | 14/30 °C |
vr | 12/29 °C | 13/31 °C |
za | 13/29 °C | 14/31 °C |
zo | 13/29 °C | 14/31 °C |
ma | 13/27 °C | 14/29 °C |
di | 11/28 °C | 12/30 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 435 m | 9/27 °C | 13/28 °C | 12/29 °C | 13/29 °C | 13/29 °C | 13/27 °C | 11/28 °C |
| Dal 173 m | 10/29 °C | 14/30 °C | 13/31 °C | 14/31 °C | 14/31 °C | 14/29 °C | 12/30 °C |
| Weer in skigebied | Berg 263 m | Dal 90 m |
|---|---|---|
wo | 9/27 °C | 9/28 °C |
do | 13/28 °C | 13/29 °C |
vr | 12/29 °C | 12/30 °C |
za | 13/29 °C | 13/30 °C |
zo | 13/29 °C | 13/30 °C |
ma | 13/27 °C | 13/28 °C |
di | 11/28 °C | 11/29 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 263 m | 9/27 °C | 13/28 °C | 12/29 °C | 13/29 °C | 13/29 °C | 13/27 °C | 11/28 °C |
| Dal 90 m | 9/28 °C | 13/29 °C | 12/30 °C | 13/30 °C | 13/30 °C | 13/28 °C | 11/29 °C |
| Weer in skigebied | Berg 576 m | Dal 282 m |
|---|---|---|
wo | 8/26 °C | 10/28 °C |
do | 12/27 °C | 14/29 °C |
vr | 11/28 °C | 13/30 °C |
za | 12/28 °C | 14/30 °C |
zo | 12/28 °C | 14/30 °C |
ma | 12/26 °C | 14/28 °C |
di | 10/27 °C | 12/29 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 576 m | 8/26 °C | 12/27 °C | 11/28 °C | 12/28 °C | 12/28 °C | 12/26 °C | 10/27 °C |
| Dal 282 m | 10/28 °C | 14/29 °C | 13/30 °C | 14/30 °C | 14/30 °C | 14/28 °C | 12/29 °C |
| Weer in skigebied | Berg 970 m | Dal 775 m |
|---|---|---|
wo | 11/26 °C | 11/26 °C |
do | 11/22 °C | 11/22 °C |
vr | 12/27 °C | 12/27 °C |
za | 16/29 °C | 16/29 °C |
zo | 15/25 °C | 15/25 °C |
ma | 15/28 °C | 15/28 °C |
di | 14/28 °C | 14/28 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 970 m | 11/26 °C | 11/22 °C | 12/27 °C | 16/29 °C | 15/25 °C | 15/28 °C | 14/28 °C |
| Dal 775 m | 11/26 °C | 11/22 °C | 12/27 °C | 16/29 °C | 15/25 °C | 15/28 °C | 14/28 °C |
1-10 van 10 skigebieden

