Skiweer Girona
Weersverwachting in de provincie Girona voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Girona voor 7 dagen
Weer Girona
Weer in de provincie Girona voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Girona voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Girona
- Girona – Gaan naar
Bergketen:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2537 m | Dal 1616 m |
|---|---|---|
di | -3/2 °C | 3/13 °C |
wo | -6/6 °C | 0/10 °C |
do | -5/7 °C | 1/11 °C |
vr | -8/2 °C | -2/6 °C |
za | -11/2 °C | -5/7 °C |
zo | -8/7 °C | -2/11 °C |
ma | -4/10 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 2537 m | -3/2 °C | -6/6 °C | -5/7 °C | -8/2 °C | -11/2 °C | -8/7 °C | -4/10 °C |
| Dal 1616 m | 3/13 °C | 0/10 °C | 1/11 °C | -2/6 °C | -5/7 °C | -2/11 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2535 m | Dal 1959 m |
|---|---|---|
di | -3/2 °C | 1/11 °C |
wo | -6/6 °C | -2/8 °C |
do | -5/7 °C | -1/9 °C |
vr | -8/2 °C | -4/2 °C |
za | -11/2 °C | -7/5 °C |
zo | -8/7 °C | -4/9 °C |
ma | -4/10 °C | 0/12 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 2535 m | -3/2 °C | -6/6 °C | -5/7 °C | -8/2 °C | -11/2 °C | -8/7 °C | -4/10 °C |
| Dal 1959 m | 1/11 °C | -2/8 °C | -1/9 °C | -4/2 °C | -7/5 °C | -4/9 °C | 0/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2260 m | Dal 1964 m |
|---|---|---|
di | 0/10 °C | 1/11 °C |
wo | -3/7 °C | -2/8 °C |
do | -2/8 °C | -1/9 °C |
vr | -5/2 °C | -4/2 °C |
za | -8/4 °C | -7/5 °C |
zo | -5/8 °C | -4/9 °C |
ma | -1/11 °C | 0/12 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 2260 m | 0/10 °C | -3/7 °C | -2/8 °C | -5/2 °C | -8/4 °C | -5/8 °C | -1/11 °C |
| Dal 1964 m | 1/11 °C | -2/8 °C | -1/9 °C | -4/2 °C | -7/5 °C | -4/9 °C | 0/12 °C |
1-3 van 3 skigebieden


