Skiweer Spaanse Pyreneeën
Weersverwachting in de Spaanse Pyreneeën voor 15 Skigebieden - Weer in de bergen in de Spaanse Pyreneeën voor 7 dagen
Weer Spaanse Pyreneeën
Weer in de Spaanse Pyreneeën voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Spaanse Pyreneeën voor 15 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Spaanse Pyreneeën
- Spaanse Pyreneeën – Beperken tot
Dal:
Spaanse Pyreneeën – Gaan naarAutonome gemeenschappen:
Provincies:
Bergketens:
1-15 van 15 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2537 m | Dal 1616 m |
|---|---|---|
do | -5/2 °C | 1/9 °C |
vr | -9/0 °C | -3/2 °C |
za | -10/3 °C | -4/8 °C |
zo | -6/4 °C | 0/8 °C |
ma | -4/5 °C | 2/11 °C |
di | 0/9 °C | 6/14 °C |
wo | 0/12 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2537 m | -5/2 °C | -9/0 °C | -10/3 °C | -6/4 °C | -4/5 °C | 0/9 °C | 0/12 °C |
| Dal 1616 m | 1/9 °C | -3/2 °C | -4/8 °C | 0/8 °C | 2/11 °C | 6/14 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2610 m | Dal 1500 m |
|---|---|---|
do | -6/1 °C | 1/9 °C |
vr | -8/-2 °C | -2/2 °C |
za | -8/0 °C | -4/10 °C |
zo | -5/2 °C | 0/12 °C |
ma | -3/6 °C | 1/14 °C |
di | 1/7 °C | 5/16 °C |
wo | 3/9 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2610 m | -6/1 °C | -8/-2 °C | -8/0 °C | -5/2 °C | -3/6 °C | 1/7 °C | 3/9 °C |
| Dal 1500 m | 1/9 °C | -2/2 °C | -4/10 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 5/16 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2265 m | Dal 1501 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 1/9 °C |
vr | -4/2 °C | -2/2 °C |
za | -6/2 °C | -4/10 °C |
zo | -2/7 °C | 0/12 °C |
ma | -1/9 °C | 1/14 °C |
di | 3/11 °C | 5/16 °C |
wo | 4/14 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2265 m | -1/2 °C | -4/2 °C | -6/2 °C | -2/7 °C | -1/9 °C | 3/11 °C | 4/14 °C |
| Dal 1501 m | 1/9 °C | -2/2 °C | -4/10 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 5/16 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2630 m | Dal 1500 m |
|---|---|---|
do | -6/0 °C | 1/9 °C |
vr | -8/-3 °C | -2/2 °C |
za | -8/-1 °C | -4/10 °C |
zo | -5/1 °C | 0/12 °C |
ma | -3/5 °C | 1/14 °C |
di | 1/6 °C | 5/16 °C |
wo | 3/8 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2630 m | -6/0 °C | -8/-3 °C | -8/-1 °C | -5/1 °C | -3/5 °C | 1/6 °C | 3/8 °C |
| Dal 1500 m | 1/9 °C | -2/2 °C | -4/10 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 5/16 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2751 m | Dal 2035 m |
|---|---|---|
do | -7/0 °C | -3/2 °C |
vr | -9/-3 °C | -5/2 °C |
za | -9/-1 °C | -5/2 °C |
zo | -6/1 °C | -2/6 °C |
ma | -4/5 °C | 0/10 °C |
di | 0/6 °C | 4/11 °C |
wo | 2/8 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2751 m | -7/0 °C | -9/-3 °C | -9/-1 °C | -6/1 °C | -4/5 °C | 0/6 °C | 2/8 °C |
| Dal 2035 m | -3/2 °C | -5/2 °C | -5/2 °C | -2/6 °C | 0/10 °C | 4/11 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2272 m | Dal 1655 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 0/2 °C |
vr | -4/2 °C | -3/2 °C |
za | -6/2 °C | -5/9 °C |
zo | -2/7 °C | -1/11 °C |
ma | -1/9 °C | 0/13 °C |
di | 3/11 °C | 4/15 °C |
wo | 4/14 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2272 m | -1/2 °C | -4/2 °C | -6/2 °C | -2/7 °C | -1/9 °C | 3/11 °C | 4/14 °C |
| Dal 1655 m | 0/2 °C | -3/2 °C | -5/9 °C | -1/11 °C | 0/13 °C | 4/15 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2291 m | Dal 1510 m |
|---|---|---|
do | -5/2 °C | 3/10 °C |
vr | -9/0 °C | -2/7 °C |
za | -10/3 °C | -3/10 °C |
zo | -6/4 °C | 1/10 °C |
ma | -4/5 °C | 3/13 °C |
di | 0/9 °C | 7/16 °C |
wo | 0/12 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2291 m | -5/2 °C | -9/0 °C | -10/3 °C | -6/4 °C | -4/5 °C | 0/9 °C | 0/12 °C |
| Dal 1510 m | 3/10 °C | -2/7 °C | -3/10 °C | 1/10 °C | 3/13 °C | 7/16 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2236 m | Dal 1514 m |
|---|---|---|
do | -5/2 °C | 1/8 °C |
vr | -7/-1 °C | -2/2 °C |
za | -7/1 °C | -4/9 °C |
zo | -4/3 °C | 0/11 °C |
ma | -2/7 °C | 1/13 °C |
di | 2/8 °C | 5/15 °C |
wo | 4/10 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2236 m | -5/2 °C | -7/-1 °C | -7/1 °C | -4/3 °C | -2/7 °C | 2/8 °C | 4/10 °C |
| Dal 1514 m | 1/8 °C | -2/2 °C | -4/9 °C | 0/11 °C | 1/13 °C | 5/15 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2204 m | Dal 1146 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 1/9 °C |
vr | -4/2 °C | -2/2 °C |
za | -6/2 °C | -4/10 °C |
zo | -2/8 °C | 0/12 °C |
ma | -1/10 °C | 1/14 °C |
di | 3/12 °C | 5/16 °C |
wo | 4/15 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2204 m | -1/2 °C | -4/2 °C | -6/2 °C | -2/8 °C | -1/10 °C | 3/12 °C | 4/15 °C |
| Dal 1146 m | 1/9 °C | -2/2 °C | -4/10 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 5/16 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2310 m | Dal 1745 m |
|---|---|---|
do | -2/5 °C | 2/10 °C |
vr | -6/1 °C | -3/7 °C |
za | -7/4 °C | -4/10 °C |
zo | -3/4 °C | 0/10 °C |
ma | -1/7 °C | 2/13 °C |
di | 3/10 °C | 6/16 °C |
wo | 3/12 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2310 m | -2/5 °C | -6/1 °C | -7/4 °C | -3/4 °C | -1/7 °C | 3/10 °C | 3/12 °C |
| Dal 1745 m | 2/10 °C | -3/7 °C | -4/10 °C | 0/10 °C | 2/13 °C | 6/16 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2421 m | Dal 1678 m |
|---|---|---|
do | -5/2 °C | -2/10 °C |
vr | -9/1 °C | -6/2 °C |
za | -10/4 °C | -7/8 °C |
zo | -6/5 °C | -3/9 °C |
ma | -4/6 °C | -1/10 °C |
di | 0/10 °C | 3/14 °C |
wo | 0/13 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2421 m | -5/2 °C | -9/1 °C | -10/4 °C | -6/5 °C | -4/6 °C | 0/10 °C | 0/13 °C |
| Dal 1678 m | -2/10 °C | -6/2 °C | -7/8 °C | -3/9 °C | -1/10 °C | 3/14 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2535 m | Dal 1959 m |
|---|---|---|
do | -5/2 °C | -1/7 °C |
vr | -9/0 °C | -5/2 °C |
za | -10/3 °C | -6/6 °C |
zo | -6/4 °C | -2/6 °C |
ma | -4/5 °C | 0/9 °C |
di | 0/9 °C | 4/12 °C |
wo | 0/12 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2535 m | -5/2 °C | -9/0 °C | -10/3 °C | -6/4 °C | -4/5 °C | 0/9 °C | 0/12 °C |
| Dal 1959 m | -1/7 °C | -5/2 °C | -6/6 °C | -2/6 °C | 0/9 °C | 4/12 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2197 m | Dal 1712 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | -2/9 °C |
vr | -8/2 °C | -6/2 °C |
za | -9/5 °C | -7/7 °C |
zo | -5/6 °C | -3/8 °C |
ma | -3/7 °C | -1/9 °C |
di | 1/11 °C | 3/13 °C |
wo | 1/14 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2197 m | -4/2 °C | -8/2 °C | -9/5 °C | -5/6 °C | -3/7 °C | 1/11 °C | 1/14 °C |
| Dal 1712 m | -2/9 °C | -6/2 °C | -7/7 °C | -3/8 °C | -1/9 °C | 3/13 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2260 m | Dal 1964 m |
|---|---|---|
do | -2/6 °C | -1/7 °C |
vr | -6/2 °C | -5/2 °C |
za | -7/5 °C | -6/6 °C |
zo | -3/5 °C | -2/6 °C |
ma | -1/8 °C | 0/9 °C |
di | 3/11 °C | 4/12 °C |
wo | 3/13 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2260 m | -2/6 °C | -6/2 °C | -7/5 °C | -3/5 °C | -1/8 °C | 3/11 °C | 3/13 °C |
| Dal 1964 m | -1/7 °C | -5/2 °C | -6/6 °C | -2/6 °C | 0/9 °C | 4/12 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3000 m | Dal 1500 m |
|---|---|---|
do | -8/-2 °C | 1/9 °C |
vr | -10/-5 °C | -2/2 °C |
za | -10/-3 °C | -4/10 °C |
zo | -7/-1 °C | 0/12 °C |
ma | -5/3 °C | 1/14 °C |
di | -1/4 °C | 5/16 °C |
wo | 1/6 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3000 m | -8/-2 °C | -10/-5 °C | -10/-3 °C | -7/-1 °C | -5/3 °C | -1/4 °C | 1/6 °C |
| Dal 1500 m | 1/9 °C | -2/2 °C | -4/10 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 5/16 °C | 6/19 °C |
1-15 van 15 skigebieden



