Skiweer Gotthardmassief

Weersverwachting in het Gotthardmassief voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in het Gotthardmassief voor 7 dagen


Weer Gotthardmassief

Weer in het Gotthardmassief voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Gotthardmassief voor 5 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
di 12.05.
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di
12.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Gotthardmassief

1-5 van 5 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2600 m Dal 1444 m
di
sneeuwval
-10/-3 °C -3/2 °C
wo
helder
-9/1 °C -2/10 °C
do
sneeuwbuien
-6/-1 °C -2/6 °C
vr
sneeuwbuien
-7/-3 °C -3/6 °C
za
sneeuwbuien
-8/0 °C -2/7 °C
zo
helder
-6/2 °C -1/10 °C
ma
helder
-4/5 °C 1/11 °C
Weer in
skigebied
di
sneeuwval
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
helder
Berg 2600 m -10/-3 °C -9/1 °C -6/-1 °C -7/-3 °C -8/0 °C -6/2 °C -4/5 °C
Dal 1444 m -3/2 °C -2/10 °C -2/6 °C -3/6 °C -2/7 °C -1/10 °C 1/11 °C

Weer in skigebied Berg 2961 m Dal 1444 m
di
sneeuwval
-11/-5 °C -5/2 °C
wo
helder
-11/-1 °C -5/9 °C
do
sneeuwval
-9/-4 °C -3/2 °C
vr
sneeuwval
-10/-5 °C -4/2 °C
za
sneeuwval
-9/-3 °C -3/7 °C
zo
sneeuwval
-8/0 °C -2/10 °C
ma
bewolkt
-7/2 °C -1/12 °C
Weer in
skigebied
di
sneeuwval
wo
helder
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
sneeuwval
ma
bewolkt
Berg 2961 m -11/-5 °C -11/-1 °C -9/-4 °C -10/-5 °C -9/-3 °C -8/0 °C -7/2 °C
Dal 1444 m -5/2 °C -5/9 °C -3/2 °C -4/2 °C -3/7 °C -2/10 °C -1/12 °C

Weer in skigebied Berg 1250 m Dal 1180 m
di
regen
-3/5 °C -2/6 °C
wo
helder
-2/8 °C -1/9 °C
do
onweer
0/5 °C 1/6 °C
vr
buien
-1/4 °C 0/5 °C
za
buien
-1/6 °C 0/7 °C
zo
helder
0/8 °C 1/9 °C
ma
helder
2/11 °C 3/12 °C
Weer in
skigebied
di
regen
wo
helder
do
onweer
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
helder
Berg 1250 m -3/5 °C -2/8 °C 0/5 °C -1/4 °C -1/6 °C 0/8 °C 2/11 °C
Dal 1180 m -2/6 °C -1/9 °C 1/6 °C 0/5 °C 0/7 °C 1/9 °C 3/12 °C

Weer in skigebied Berg 1660 m Dal 1550 m
di
sneeuwval
-4/2 °C -3/2 °C
wo
helder
-3/9 °C -2/10 °C
do
onweer
-3/7 °C -2/8 °C
vr
sneeuwbuien
-4/2 °C -3/2 °C
za
ijzel
-5/7 °C -4/8 °C
zo
helder
-3/9 °C -2/10 °C
ma
helder
0/12 °C 1/13 °C
Weer in
skigebied
di
sneeuwval
wo
helder
do
onweer
vr
sneeuwbuien
za
ijzel
zo
helder
ma
helder
Berg 1660 m -4/2 °C -3/9 °C -3/7 °C -4/2 °C -5/7 °C -3/9 °C 0/12 °C
Dal 1550 m -3/2 °C -2/10 °C -2/8 °C -3/2 °C -4/8 °C -2/10 °C 1/13 °C

Weer in skigebied Berg 1610 m Dal 1550 m
di
sneeuwval
-6/2 °C -5/2 °C
wo
helder
-5/9 °C -4/9 °C
do
buien
-2/7 °C -1/7 °C
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C -2/2 °C
za
buien
-4/8 °C -3/8 °C
zo
helder
-2/10 °C -1/10 °C
ma
helder
0/13 °C 1/13 °C
Weer in
skigebied
di
sneeuwval
wo
helder
do
buien
vr
sneeuwbuien
za
buien
zo
helder
ma
helder
Berg 1610 m -6/2 °C -5/9 °C -2/7 °C -3/2 °C -4/8 °C -2/10 °C 0/13 °C
Dal 1550 m -5/2 °C -4/9 °C -1/7 °C -2/2 °C -3/8 °C -1/10 °C 1/13 °C
1-5 van 5 skigebieden