Skiweer Tessin

Weersverwachting in Tessin voor 12 Skigebieden - Weer in de bergen in Tessin voor 7 dagen


Weer Tessin

Weer in Tessin voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Tessin voor 12 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
di 12.05.
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di
12.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Tessin

1-12 van 12 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2123 m Dal 925 m
di
sneeuwval
-6/2 °C 1/10 °C
wo
helder
-5/6 °C 2/15 °C
do
sneeuwbuien
-5/0 °C 2/9 °C
vr
sneeuwbuien
-7/0 °C 1/9 °C
za
helder
-7/3 °C 0/11 °C
zo
helder
-5/6 °C 2/13 °C
ma
bewolkt
-3/7 °C 4/16 °C
Weer in
skigebied
di
sneeuwval
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
helder
zo
helder
ma
bewolkt
Berg 2123 m -6/2 °C -5/6 °C -5/0 °C -7/0 °C -7/3 °C -5/6 °C -3/7 °C
Dal 925 m 1/10 °C 2/15 °C 2/9 °C 1/9 °C 0/11 °C 2/13 °C 4/16 °C

Weer in skigebied Berg 2331 m Dal 1482 m
di
sneeuwval
-9/-1 °C -3/7 °C
wo
helder
-8/3 °C -2/10 °C
do
sneeuwbuien
-5/1 °C -2/8 °C
vr
sneeuwbuien
-6/-1 °C -3/6 °C
za
sneeuwbuien
-7/2 °C -4/8 °C
zo
helder
-5/4 °C -2/10 °C
ma
helder
-3/7 °C 1/13 °C
Weer in
skigebied
di
sneeuwval
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
helder
Berg 2331 m -9/-1 °C -8/3 °C -5/1 °C -6/-1 °C -7/2 °C -5/4 °C -3/7 °C
Dal 1482 m -3/7 °C -2/10 °C -2/8 °C -3/6 °C -4/8 °C -2/10 °C 1/13 °C

Weer in skigebied Berg 2280 m Dal 1650 m
di
sneeuwval
-9/0 °C -2/2 °C
wo
helder
-8/4 °C -1/10 °C
do
sneeuwbuien
-5/2 °C 0/2 °C
vr
sneeuwbuien
-6/0 °C -1/2 °C
za
sneeuwbuien
-7/2 °C -2/8 °C
zo
helder
-5/5 °C -1/10 °C
ma
bewolkt
-3/8 °C 2/14 °C
Weer in
skigebied
di
sneeuwval
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
bewolkt
Berg 2280 m -9/0 °C -8/4 °C -5/2 °C -6/0 °C -7/2 °C -5/5 °C -3/8 °C
Dal 1650 m -2/2 °C -1/10 °C 0/2 °C -1/2 °C -2/8 °C -1/10 °C 2/14 °C

Weer in skigebied Berg 2250 m Dal 1175 m
di
sneeuwval
-9/0 °C -4/7 °C
wo
helder
-8/4 °C -3/11 °C
do
sneeuwbuien
-5/2 °C 0/9 °C
vr
sneeuwbuien
-6/0 °C -1/7 °C
za
sneeuwbuien
-7/2 °C -2/10 °C
zo
helder
-5/5 °C 0/12 °C
ma
helder
-3/8 °C 2/15 °C
Weer in
skigebied
di
sneeuwval
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
helder
Berg 2250 m -9/0 °C -8/4 °C -5/2 °C -6/0 °C -7/2 °C -5/5 °C -3/8 °C
Dal 1175 m -4/7 °C -3/11 °C 0/9 °C -1/7 °C -2/10 °C 0/12 °C 2/15 °C

Weer in skigebied Berg 1270 m Dal 1045 m
di
regen
0/9 °C 0/9 °C
wo
helder
1/14 °C 1/14 °C
do
onweer
1/8 °C 1/8 °C
vr
onweer
0/8 °C 0/8 °C
za
helder
-1/10 °C -1/10 °C
zo
helder
1/12 °C 1/12 °C
ma
bewolkt
3/15 °C 3/15 °C
Weer in
skigebied
di
regen
wo
helder
do
onweer
vr
onweer
za
helder
zo
helder
ma
bewolkt
Berg 1270 m 0/9 °C 1/14 °C 1/8 °C 0/8 °C -1/10 °C 1/12 °C 3/15 °C
Dal 1045 m 0/9 °C 1/14 °C 1/8 °C 0/8 °C -1/10 °C 1/12 °C 3/15 °C

Weer in skigebied Berg 1578 m Dal 1207 m
di
sneeuwval
-2/7 °C 0/10 °C
wo
helder
-1/10 °C 1/13 °C
do
onweer
0/8 °C 2/11 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/10 °C
za
buien
-2/8 °C 0/11 °C
zo
helder
-1/10 °C 1/13 °C
ma
bewolkt
2/14 °C 4/17 °C
Weer in
skigebied
di
sneeuwval
wo
helder
do
onweer
vr
sneeuwbuien
za
buien
zo
helder
ma
bewolkt
Berg 1578 m -2/7 °C -1/10 °C 0/8 °C -1/2 °C -2/8 °C -1/10 °C 2/14 °C
Dal 1207 m 0/10 °C 1/13 °C 2/11 °C 1/10 °C 0/11 °C 1/13 °C 4/17 °C

Weer in skigebied Berg 1250 m Dal 1180 m
di
regen
-3/5 °C -2/6 °C
wo
helder
-2/8 °C -1/9 °C
do
onweer
0/5 °C 1/6 °C
vr
buien
-1/4 °C 0/5 °C
za
buien
-1/6 °C 0/7 °C
zo
helder
0/8 °C 1/9 °C
ma
helder
2/11 °C 3/12 °C
Weer in
skigebied
di
regen
wo
helder
do
onweer
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
helder
Berg 1250 m -3/5 °C -2/8 °C 0/5 °C -1/4 °C -1/6 °C 0/8 °C 2/11 °C
Dal 1180 m -2/6 °C -1/9 °C 1/6 °C 0/5 °C 0/7 °C 1/9 °C 3/12 °C

Weer in skigebied Berg 1262 m Dal 1156 m
di
ijzel
-2/9 °C -1/10 °C
wo
helder
-1/12 °C 0/13 °C
do
onweer
-1/10 °C 0/11 °C
vr
buien
-2/8 °C -1/9 °C
za
buien
-3/10 °C -2/11 °C
zo
helder
-1/12 °C 0/13 °C
ma
helder
2/15 °C 3/16 °C
Weer in
skigebied
di
ijzel
wo
helder
do
onweer
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
helder
Berg 1262 m -2/9 °C -1/12 °C -1/10 °C -2/8 °C -3/10 °C -1/12 °C 2/15 °C
Dal 1156 m -1/10 °C 0/13 °C 0/11 °C -1/9 °C -2/11 °C 0/13 °C 3/16 °C

Weer in skigebied Berg 1595 m Dal 1395 m
di
sneeuwval
-3/6 °C 0/8 °C
wo
helder
-2/10 °C 1/13 °C
do
sneeuwbuien
-2/2 °C 1/7 °C
vr
sneeuwbuien
-4/2 °C 0/7 °C
za
helder
-4/7 °C -1/9 °C
zo
helder
-2/10 °C 1/11 °C
ma
bewolkt
0/11 °C 3/14 °C
Weer in
skigebied
di
sneeuwval
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
helder
zo
helder
ma
bewolkt
Berg 1595 m -3/6 °C -2/10 °C -2/2 °C -4/2 °C -4/7 °C -2/10 °C 0/11 °C
Dal 1395 m 0/8 °C 1/13 °C 1/7 °C 0/7 °C -1/9 °C 1/11 °C 3/14 °C

Weer in skigebied Berg 692 m Dal 625 m
di
zonnig
4/15 °C 4/15 °C
wo
bewolkt
5/12 °C 5/12 °C
do
onweer
4/10 °C 4/10 °C
vr
buien
5/8 °C 5/8 °C
za
zonnig
3/15 °C 3/15 °C
zo
zonnig
4/18 °C 4/18 °C
ma
helder
7/17 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
di
zonnig
wo
bewolkt
do
onweer
vr
buien
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
Berg 692 m 4/15 °C 5/12 °C 4/10 °C 5/8 °C 3/15 °C 4/18 °C 7/17 °C
Dal 625 m 4/15 °C 5/12 °C 4/10 °C 5/8 °C 3/15 °C 4/18 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 1610 m Dal 1550 m
di
sneeuwval
-6/2 °C -5/2 °C
wo
helder
-5/9 °C -4/9 °C
do
buien
-2/7 °C -1/7 °C
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C -2/2 °C
za
buien
-4/8 °C -3/8 °C
zo
helder
-2/10 °C -1/10 °C
ma
helder
0/13 °C 1/13 °C
Weer in
skigebied
di
sneeuwval
wo
helder
do
buien
vr
sneeuwbuien
za
buien
zo
helder
ma
helder
Berg 1610 m -6/2 °C -5/9 °C -2/7 °C -3/2 °C -4/8 °C -2/10 °C 0/13 °C
Dal 1550 m -5/2 °C -4/9 °C -1/7 °C -2/2 °C -3/8 °C -1/10 °C 1/13 °C

Weer in skigebied Berg 1248 m Dal 1212 m
di
regen
0/9 °C 0/9 °C
wo
helder
1/14 °C 1/14 °C
do
onweer
1/8 °C 1/8 °C
vr
onweer
0/8 °C 0/8 °C
za
helder
-1/10 °C -1/10 °C
zo
helder
1/12 °C 1/12 °C
ma
bewolkt
3/15 °C 3/15 °C
Weer in
skigebied
di
regen
wo
helder
do
onweer
vr
onweer
za
helder
zo
helder
ma
bewolkt
Berg 1248 m 0/9 °C 1/14 °C 1/8 °C 0/8 °C -1/10 °C 1/12 °C 3/15 °C
Dal 1212 m 0/9 °C 1/14 °C 1/8 °C 0/8 °C -1/10 °C 1/12 °C 3/15 °C
1-12 van 12 skigebieden