Skiweer Granatspitzgroep

Weersverwachting in de Granatspitzgroep voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de Granatspitzgroep voor 7 dagen


Weer Granatspitzgroep

Weer in de Granatspitzgroep voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Granatspitzgroep voor 2 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Granatspitzgroep

1-2 van 2 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2426 m Dal 933 m
wo
helder
-6/-1 °C -4/12 °C
do
sneeuwval
-7/-2 °C 3/10 °C
vr
sneeuwval
-7/-2 °C 3/8 °C
za
sneeuwval
-6/-2 °C 3/7 °C
zo
helder
-6/-2 °C 4/9 °C
ma
helder
-4/0 °C -1/10 °C
di
helder
-2/3 °C 2/13 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
helder
ma
helder
di
helder
Berg 2426 m -6/-1 °C -7/-2 °C -7/-2 °C -6/-2 °C -6/-2 °C -4/0 °C -2/3 °C
Dal 933 m -4/12 °C 3/10 °C 3/8 °C 3/7 °C 4/9 °C -1/10 °C 2/13 °C

Weer in skigebied Berg 2600 m Dal 1482 m
wo
bewolkt
-6/-1 °C -6/11 °C
do
sneeuwval
-7/-2 °C 0/6 °C
vr
sneeuwbuien
-7/-2 °C 0/7 °C
za
sneeuwval
-6/-2 °C 1/2 °C
zo
sneeuwval
-6/-2 °C 0/7 °C
ma
sneeuwbuien
-4/0 °C -2/9 °C
di
helder
-2/3 °C 0/13 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
sneeuwval
ma
sneeuwbuien
di
helder
Berg 2600 m -6/-1 °C -7/-2 °C -7/-2 °C -6/-2 °C -6/-2 °C -4/0 °C -2/3 °C
Dal 1482 m -6/11 °C 0/6 °C 0/7 °C 1/2 °C 0/7 °C -2/9 °C 0/13 °C
1-2 van 2 skigebieden