Skiweer Hälsingland

Weersverwachting in Hälsingland voor 11 Skigebieden - Weer in de bergen in Hälsingland voor 7 dagen


Weer Hälsingland

Weer in Hälsingland voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Hälsingland voor 11 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Hälsingland

1-11 van 11 skigebieden

Weer in skigebied Berg 370 m Dal 170 m
do
sneeuwbuien
1/7 °C 4/9 °C
vr
buien
3/10 °C 4/12 °C
za
regen
3/7 °C 4/9 °C
zo
buien
3/11 °C 4/13 °C
ma
helder
4/16 °C 5/18 °C
di
buien
5/11 °C 6/13 °C
wo
bewolkt
8/16 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
buien
za
regen
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
Berg 370 m 1/7 °C 3/10 °C 3/7 °C 3/11 °C 4/16 °C 5/11 °C 8/16 °C
Dal 170 m 4/9 °C 4/12 °C 4/9 °C 4/13 °C 5/18 °C 6/13 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 450 m Dal 160 m
do
bewolkt
1/6 °C 2/8 °C
vr
bewolkt
1/7 °C 2/9 °C
za
buien
1/8 °C 2/10 °C
zo
buien
0/10 °C 1/12 °C
ma
zonnig
1/14 °C 2/16 °C
di
buien
3/12 °C 4/14 °C
wo
regen
6/9 °C 7/11 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
buien
zo
buien
ma
zonnig
di
buien
wo
regen
Berg 450 m 1/6 °C 1/7 °C 1/8 °C 0/10 °C 1/14 °C 3/12 °C 6/9 °C
Dal 160 m 2/8 °C 2/9 °C 2/10 °C 1/12 °C 2/16 °C 4/14 °C 7/11 °C

Weer in skigebied Berg 305 m Dal 170 m
do
ijzel
3/8 °C 4/9 °C
vr
buien
3/11 °C 4/12 °C
za
regen
3/8 °C 4/9 °C
zo
buien
3/12 °C 4/13 °C
ma
helder
4/17 °C 5/18 °C
di
buien
5/12 °C 6/13 °C
wo
bewolkt
8/17 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
do
ijzel
vr
buien
za
regen
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
Berg 305 m 3/8 °C 3/11 °C 3/8 °C 3/12 °C 4/17 °C 5/12 °C 8/17 °C
Dal 170 m 4/9 °C 4/12 °C 4/9 °C 4/13 °C 5/18 °C 6/13 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 221 m Dal 100 m
do
ijzel
3/8 °C 4/9 °C
vr
buien
3/11 °C 4/12 °C
za
regen
3/8 °C 4/9 °C
zo
buien
3/12 °C 4/13 °C
ma
helder
4/17 °C 5/18 °C
di
buien
5/12 °C 6/13 °C
wo
bewolkt
8/17 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
do
ijzel
vr
buien
za
regen
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
Berg 221 m 3/8 °C 3/11 °C 3/8 °C 3/12 °C 4/17 °C 5/12 °C 8/17 °C
Dal 100 m 4/9 °C 4/12 °C 4/9 °C 4/13 °C 5/18 °C 6/13 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 77 m Dal 27 m
do
buien
4/9 °C 4/10 °C
vr
buien
4/12 °C 4/13 °C
za
regen
4/9 °C 4/10 °C
zo
buien
4/13 °C 4/14 °C
ma
helder
5/18 °C 5/19 °C
di
buien
6/13 °C 6/14 °C
wo
bewolkt
9/18 °C 9/19 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
regen
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
Berg 77 m 4/9 °C 4/12 °C 4/9 °C 4/13 °C 5/18 °C 6/13 °C 9/18 °C
Dal 27 m 4/10 °C 4/13 °C 4/10 °C 4/14 °C 5/19 °C 6/14 °C 9/19 °C

Weer in skigebied Berg 320 m Dal 198 m
do
sneeuwbuien
1/7 °C 4/8 °C
vr
buien
3/10 °C 4/11 °C
za
regen
3/7 °C 4/8 °C
zo
buien
3/11 °C 4/12 °C
ma
helder
4/16 °C 5/17 °C
di
buien
5/11 °C 6/12 °C
wo
bewolkt
8/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
buien
za
regen
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
Berg 320 m 1/7 °C 3/10 °C 3/7 °C 3/11 °C 4/16 °C 5/11 °C 8/16 °C
Dal 198 m 4/8 °C 4/11 °C 4/8 °C 4/12 °C 5/17 °C 6/12 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 303 m Dal 216 m
do
regen
2/9 °C 2/9 °C
vr
onweer
3/12 °C 3/12 °C
za
regen
1/9 °C 1/9 °C
zo
buien
1/12 °C 1/12 °C
ma
zonnig
2/16 °C 2/16 °C
di
bewolkt
6/15 °C 6/15 °C
wo
buien
8/15 °C 8/15 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
onweer
za
regen
zo
buien
ma
zonnig
di
bewolkt
wo
buien
Berg 303 m 2/9 °C 3/12 °C 1/9 °C 1/12 °C 2/16 °C 6/15 °C 8/15 °C
Dal 216 m 2/9 °C 3/12 °C 1/9 °C 1/12 °C 2/16 °C 6/15 °C 8/15 °C

Weer in skigebied Berg 165 m Dal 90 m
do
buien
4/9 °C 4/9 °C
vr
buien
4/12 °C 4/12 °C
za
regen
4/9 °C 4/9 °C
zo
buien
4/13 °C 4/13 °C
ma
helder
5/18 °C 5/18 °C
di
buien
6/13 °C 6/13 °C
wo
bewolkt
9/18 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
regen
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
Berg 165 m 4/9 °C 4/12 °C 4/9 °C 4/13 °C 5/18 °C 6/13 °C 9/18 °C
Dal 90 m 4/9 °C 4/12 °C 4/9 °C 4/13 °C 5/18 °C 6/13 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 422 m Dal 364 m
do
sneeuwbuien
1/7 °C 1/7 °C
vr
buien
2/10 °C 3/10 °C
za
regen
2/7 °C 3/7 °C
zo
buien
2/11 °C 3/11 °C
ma
helder
3/16 °C 4/16 °C
di
buien
4/11 °C 5/11 °C
wo
bewolkt
7/16 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
buien
za
regen
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
Berg 422 m 1/7 °C 2/10 °C 2/7 °C 2/11 °C 3/16 °C 4/11 °C 7/16 °C
Dal 364 m 1/7 °C 3/10 °C 3/7 °C 3/11 °C 4/16 °C 5/11 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 228 m Dal 202 m
do
ijzel
3/8 °C 4/8 °C
vr
buien
3/11 °C 4/11 °C
za
regen
3/8 °C 4/8 °C
zo
buien
3/12 °C 4/12 °C
ma
helder
4/17 °C 5/17 °C
di
buien
5/12 °C 6/12 °C
wo
bewolkt
8/17 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
ijzel
vr
buien
za
regen
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
Berg 228 m 3/8 °C 3/11 °C 3/8 °C 3/12 °C 4/17 °C 5/12 °C 8/17 °C
Dal 202 m 4/8 °C 4/11 °C 4/8 °C 4/12 °C 5/17 °C 6/12 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 406 m Dal 350 m
do
sneeuwbuien
1/7 °C 1/7 °C
vr
buien
3/10 °C 3/10 °C
za
regen
3/7 °C 3/7 °C
zo
buien
3/11 °C 3/11 °C
ma
helder
4/16 °C 4/16 °C
di
buien
5/11 °C 5/11 °C
wo
bewolkt
8/16 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
buien
za
regen
zo
buien
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
Berg 406 m 1/7 °C 3/10 °C 3/7 °C 3/11 °C 4/16 °C 5/11 °C 8/16 °C
Dal 350 m 1/7 °C 3/10 °C 3/7 °C 3/11 °C 4/16 °C 5/11 °C 8/16 °C
1-11 van 11 skigebieden