Skiweer Hof
Weersverwachting in het bestuursdistrict Hof voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het bestuursdistrict Hof voor 7 dagen
Weer Hof
Weer in het bestuursdistrict Hof voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het bestuursdistrict Hof voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Hof
- Hof – Gaan naar
Toeristische regio:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 680 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
do | 2/9 °C | 3/9 °C |
vr | 2/11 °C | 3/11 °C |
za | 2/9 °C | 3/9 °C |
zo | 2/15 °C | 3/15 °C |
ma | 6/16 °C | 7/16 °C |
di | 6/16 °C | 7/16 °C |
wo | 9/16 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 680 m | 2/9 °C | 2/11 °C | 2/9 °C | 2/15 °C | 6/16 °C | 6/16 °C | 9/16 °C |
| Dal 600 m | 3/9 °C | 3/11 °C | 3/9 °C | 3/15 °C | 7/16 °C | 7/16 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 700 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
do | 3/9 °C | 3/10 °C |
vr | 2/10 °C | 2/11 °C |
za | 3/9 °C | 3/10 °C |
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 4/15 °C | 4/16 °C |
di | 6/15 °C | 6/16 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 700 m | 3/9 °C | 2/10 °C | 3/9 °C | 2/14 °C | 4/15 °C | 6/15 °C | 8/15 °C |
| Dal 650 m | 3/10 °C | 2/11 °C | 3/10 °C | 2/15 °C | 4/16 °C | 6/16 °C | 8/16 °C |
1-2 van 2 skigebieden



