Skiweer Frankenwald
Weersverwachting in het Natuurpark Frankenwald voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in het Natuurpark Frankenwald voor 7 dagen
Weer Frankenwald
Weer in het Natuurpark Frankenwald voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Natuurpark Frankenwald voor 8 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Frankenwald
- Frankenwald – Gaan naar
Bergketen:
Bestuursdistricten:
1-8 van 8 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 735 m | Dal 635 m |
|---|---|---|
za | 1/10 °C | 1/11 °C |
zo | 1/11 °C | 1/12 °C |
ma | 5/14 °C | 5/15 °C |
di | 5/11 °C | 5/12 °C |
wo | 9/14 °C | 9/15 °C |
do | 9/16 °C | 9/17 °C |
vr | 9/17 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 735 m | 1/10 °C | 1/11 °C | 5/14 °C | 5/11 °C | 9/14 °C | 9/16 °C | 9/17 °C |
| Dal 635 m | 1/11 °C | 1/12 °C | 5/15 °C | 5/12 °C | 9/15 °C | 9/17 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 630 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
za | 1/10 °C | 2/10 °C |
zo | 2/12 °C | 3/12 °C |
ma | 5/15 °C | 6/15 °C |
di | 5/13 °C | 6/13 °C |
wo | 9/14 °C | 10/14 °C |
do | 9/16 °C | 10/16 °C |
vr | 9/19 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 630 m | 1/10 °C | 2/12 °C | 5/15 °C | 5/13 °C | 9/14 °C | 9/16 °C | 9/19 °C |
| Dal 550 m | 2/10 °C | 3/12 °C | 6/15 °C | 6/13 °C | 10/14 °C | 10/16 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 680 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
za | 1/10 °C | 2/10 °C |
zo | 2/12 °C | 3/12 °C |
ma | 5/15 °C | 6/15 °C |
di | 5/13 °C | 6/13 °C |
wo | 9/14 °C | 10/14 °C |
do | 9/16 °C | 10/16 °C |
vr | 9/19 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 680 m | 1/10 °C | 2/12 °C | 5/15 °C | 5/13 °C | 9/14 °C | 9/16 °C | 9/19 °C |
| Dal 600 m | 2/10 °C | 3/12 °C | 6/15 °C | 6/13 °C | 10/14 °C | 10/16 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 624 m | Dal 574 m |
|---|---|---|
za | 2/12 °C | 2/13 °C |
zo | 2/13 °C | 2/14 °C |
ma | 6/16 °C | 6/17 °C |
di | 6/13 °C | 6/14 °C |
wo | 10/15 °C | 10/16 °C |
do | 10/18 °C | 10/19 °C |
vr | 10/18 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 624 m | 2/12 °C | 2/13 °C | 6/16 °C | 6/13 °C | 10/15 °C | 10/18 °C | 10/18 °C |
| Dal 574 m | 2/13 °C | 2/14 °C | 6/17 °C | 6/14 °C | 10/16 °C | 10/19 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 620 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
za | 1/10 °C | 2/11 °C |
zo | 2/12 °C | 3/13 °C |
ma | 5/15 °C | 6/16 °C |
di | 5/13 °C | 6/14 °C |
wo | 9/14 °C | 10/15 °C |
do | 9/16 °C | 10/17 °C |
vr | 9/19 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 620 m | 1/10 °C | 2/12 °C | 5/15 °C | 5/13 °C | 9/14 °C | 9/16 °C | 9/19 °C |
| Dal 550 m | 2/11 °C | 3/13 °C | 6/16 °C | 6/14 °C | 10/15 °C | 10/17 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 635 m | Dal 605 m |
|---|---|---|
za | 1/10 °C | 1/10 °C |
zo | 2/12 °C | 2/12 °C |
ma | 5/15 °C | 5/15 °C |
di | 5/13 °C | 5/13 °C |
wo | 9/14 °C | 9/14 °C |
do | 9/16 °C | 9/16 °C |
vr | 9/19 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 635 m | 1/10 °C | 2/12 °C | 5/15 °C | 5/13 °C | 9/14 °C | 9/16 °C | 9/19 °C |
| Dal 605 m | 1/10 °C | 2/12 °C | 5/15 °C | 5/13 °C | 9/14 °C | 9/16 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 650 m | Dal 610 m |
|---|---|---|
za | 2/12 °C | 2/12 °C |
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 6/16 °C | 6/16 °C |
di | 6/13 °C | 6/13 °C |
wo | 10/15 °C | 10/15 °C |
do | 10/18 °C | 10/18 °C |
vr | 10/18 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 650 m | 2/12 °C | 2/13 °C | 6/16 °C | 6/13 °C | 10/15 °C | 10/18 °C | 10/18 °C |
| Dal 610 m | 2/12 °C | 2/13 °C | 6/16 °C | 6/13 °C | 10/15 °C | 10/18 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 700 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
za | 1/9 °C | 1/10 °C |
zo | 2/12 °C | 2/13 °C |
ma | 5/14 °C | 5/15 °C |
di | 5/12 °C | 5/13 °C |
wo | 9/13 °C | 9/14 °C |
do | 9/15 °C | 9/16 °C |
vr | 9/16 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 700 m | 1/9 °C | 2/12 °C | 5/14 °C | 5/12 °C | 9/13 °C | 9/15 °C | 9/16 °C |
| Dal 650 m | 1/10 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 5/13 °C | 9/14 °C | 9/16 °C | 9/17 °C |
1-8 van 8 skigebieden

