Skiweer Huesca
Weersverwachting in de provincie Huesca voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Huesca voor 7 dagen
Weer Huesca
Weer in de provincie Huesca voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Huesca voor 5 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| ma | 11.05. | ![]() |
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma 11.05. | di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Huesca
- Huesca – Gaan naar
Bergketen:
1-5 van 5 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2265 m | Dal 1501 m |
|---|---|---|
ma | 0/9 °C | 2/14 °C |
di | 0/6 °C | 2/11 °C |
wo | -2/7 °C | 0/12 °C |
do | -2/2 °C | 0/10 °C |
vr | -3/8 °C | -1/13 °C |
za | -2/7 °C | 0/12 °C |
zo | -1/6 °C | 1/11 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2265 m | 0/9 °C | 0/6 °C | -2/7 °C | -2/2 °C | -3/8 °C | -2/7 °C | -1/6 °C |
| Dal 1501 m | 2/14 °C | 2/11 °C | 0/12 °C | 0/10 °C | -1/13 °C | 0/12 °C | 1/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2630 m | Dal 1500 m |
|---|---|---|
ma | -4/2 °C | 2/14 °C |
di | -3/2 °C | 2/11 °C |
wo | -5/0 °C | 0/12 °C |
do | -6/-1 °C | 0/10 °C |
vr | -5/3 °C | -1/13 °C |
za | -4/1 °C | 0/12 °C |
zo | -3/2 °C | 1/11 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2630 m | -4/2 °C | -3/2 °C | -5/0 °C | -6/-1 °C | -5/3 °C | -4/1 °C | -3/2 °C |
| Dal 1500 m | 2/14 °C | 2/11 °C | 0/12 °C | 0/10 °C | -1/13 °C | 0/12 °C | 1/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2272 m | Dal 1655 m |
|---|---|---|
ma | 0/9 °C | 1/13 °C |
di | 0/6 °C | 1/10 °C |
wo | -2/7 °C | -1/11 °C |
do | -2/2 °C | -1/9 °C |
vr | -3/8 °C | -2/12 °C |
za | -2/7 °C | -1/11 °C |
zo | -1/6 °C | 0/10 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2272 m | 0/9 °C | 0/6 °C | -2/7 °C | -2/2 °C | -3/8 °C | -2/7 °C | -1/6 °C |
| Dal 1655 m | 1/13 °C | 1/10 °C | -1/11 °C | -1/9 °C | -2/12 °C | -1/11 °C | 0/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2236 m | Dal 1514 m |
|---|---|---|
ma | -3/4 °C | 2/13 °C |
di | -2/4 °C | 2/10 °C |
wo | -4/2 °C | 0/11 °C |
do | -5/1 °C | 0/9 °C |
vr | -4/5 °C | -1/12 °C |
za | -3/3 °C | 0/11 °C |
zo | -2/4 °C | 1/10 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2236 m | -3/4 °C | -2/4 °C | -4/2 °C | -5/1 °C | -4/5 °C | -3/3 °C | -2/4 °C |
| Dal 1514 m | 2/13 °C | 2/10 °C | 0/11 °C | 0/9 °C | -1/12 °C | 0/11 °C | 1/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2204 m | Dal 1146 m |
|---|---|---|
ma | 0/10 °C | 2/14 °C |
di | 0/7 °C | 2/11 °C |
wo | -2/8 °C | 0/12 °C |
do | -2/2 °C | 0/10 °C |
vr | -3/9 °C | -1/13 °C |
za | -2/8 °C | 0/12 °C |
zo | -1/7 °C | 1/11 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2204 m | 0/10 °C | 0/7 °C | -2/8 °C | -2/2 °C | -3/9 °C | -2/8 °C | -1/7 °C |
| Dal 1146 m | 2/14 °C | 2/11 °C | 0/12 °C | 0/10 °C | -1/13 °C | 0/12 °C | 1/11 °C |
1-5 van 5 skigebieden


