Skiweer Imst
Weersverwachting in de vakantieregio Imst voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in de vakantieregio Imst voor 7 dagen
Weer Imst
Weer in de vakantieregio Imst voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de vakantieregio Imst voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Imst
- Imst – Gaan naar
Bergketen:
Dal:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2026 m | Dal 1053 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | 2/9 °C |
vr | -5/2 °C | 0/9 °C |
za | -3/2 °C | 1/9 °C |
zo | 0/6 °C | 2/12 °C |
ma | 2/8 °C | 3/14 °C |
di | 1/11 °C | 4/16 °C |
wo | 3/13 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2026 m | -2/2 °C | -5/2 °C | -3/2 °C | 0/6 °C | 2/8 °C | 1/11 °C | 3/13 °C |
| Dal 1053 m | 2/9 °C | 0/9 °C | 1/9 °C | 2/12 °C | 3/14 °C | 4/16 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1042 m | Dal 905 m |
|---|---|---|
do | 2/9 °C | 2/10 °C |
vr | 0/9 °C | 0/10 °C |
za | 1/9 °C | 1/10 °C |
zo | 2/12 °C | 2/13 °C |
ma | 3/14 °C | 3/15 °C |
di | 4/16 °C | 4/17 °C |
wo | 7/18 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1042 m | 2/9 °C | 0/9 °C | 1/9 °C | 2/12 °C | 3/14 °C | 4/16 °C | 7/18 °C |
| Dal 905 m | 2/10 °C | 0/10 °C | 1/10 °C | 2/13 °C | 3/15 °C | 4/17 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 950 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
do | 2/10 °C | 3/11 °C |
vr | 0/10 °C | 1/11 °C |
za | 1/10 °C | 2/11 °C |
zo | 2/13 °C | 3/14 °C |
ma | 3/15 °C | 4/16 °C |
di | 4/17 °C | 5/18 °C |
wo | 7/19 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 950 m | 2/10 °C | 0/10 °C | 1/10 °C | 2/13 °C | 3/15 °C | 4/17 °C | 7/19 °C |
| Dal 850 m | 3/11 °C | 1/11 °C | 2/11 °C | 3/14 °C | 4/16 °C | 5/18 °C | 8/20 °C |
1-3 van 3 skigebieden



