Skiweer Gurgltal

Weersverwachting in het Gurgltal voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het Gurgltal voor 7 dagen


Weer Gurgltal

Weer in het Gurgltal voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Gurgltal voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Gurgltal

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2026 m Dal 1053 m
wo
helder
-5/9 °C -2/14 °C
do
sneeuwbuien
0/2 °C 1/9 °C
vr
sneeuwval
-4/2 °C 0/9 °C
za
sneeuwbuien
0/2 °C 1/8 °C
zo
bewolkt
-2/5 °C 1/11 °C
ma
ijzel
-3/7 °C 0/13 °C
di
helder
-1/10 °C 2/15 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
ijzel
di
helder
Berg 2026 m -5/9 °C 0/2 °C -4/2 °C 0/2 °C -2/5 °C -3/7 °C -1/10 °C
Dal 1053 m -2/14 °C 1/9 °C 0/9 °C 1/8 °C 1/11 °C 0/13 °C 2/15 °C

Weer in skigebied Berg 1042 m Dal 905 m
wo
helder
-2/14 °C -2/15 °C
do
buien
1/9 °C 1/10 °C
vr
regen
0/9 °C 0/10 °C
za
buien
1/8 °C 1/9 °C
zo
bewolkt
1/11 °C 1/12 °C
ma
buien
0/13 °C 0/14 °C
di
helder
2/15 °C 2/16 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
buien
vr
regen
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
helder
Berg 1042 m -2/14 °C 1/9 °C 0/9 °C 1/8 °C 1/11 °C 0/13 °C 2/15 °C
Dal 905 m -2/15 °C 1/10 °C 0/10 °C 1/9 °C 1/12 °C 0/14 °C 2/16 °C

Weer in skigebied Berg 950 m Dal 850 m
wo
helder
-2/15 °C -1/16 °C
do
buien
1/10 °C 2/11 °C
vr
regen
0/10 °C 1/11 °C
za
buien
1/9 °C 2/10 °C
zo
bewolkt
1/12 °C 2/13 °C
ma
buien
0/14 °C 1/15 °C
di
helder
2/16 °C 3/17 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
buien
vr
regen
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
helder
Berg 950 m -2/15 °C 1/10 °C 0/10 °C 1/9 °C 1/12 °C 0/14 °C 2/16 °C
Dal 850 m -1/16 °C 2/11 °C 1/11 °C 2/10 °C 2/13 °C 1/15 °C 3/17 °C
1-3 van 3 skigebieden