Skiweer Lechtaler Alpen
Weersverwachting in de Lechtaler Alpen voor 12 Skigebieden - Weer in de bergen in de Lechtaler Alpen voor 7 dagen
Weer Lechtaler Alpen
Weer in de Lechtaler Alpen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Lechtaler Alpen voor 12 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Lechtaler Alpen
- Lechtaler Alpen – Gaan naar
Toeristische regio's:
Dalen:
Districten:
Overige:
1-12 van 12 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2100 m | Dal 1004 m |
|---|---|---|
do | -8/-2 °C | 2/7 °C |
vr | -7/-3 °C | 1/8 °C |
za | -8/-2 °C | 1/6 °C |
zo | -7/0 °C | 1/11 °C |
ma | -4/0 °C | 0/12 °C |
di | -4/3 °C | 1/16 °C |
wo | -1/3 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2100 m | -8/-2 °C | -7/-3 °C | -8/-2 °C | -7/0 °C | -4/0 °C | -4/3 °C | -1/3 °C |
| Dal 1004 m | 2/7 °C | 1/8 °C | 1/6 °C | 1/11 °C | 0/12 °C | 1/16 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1743 m | Dal 1079 m |
|---|---|---|
do | 0/1 °C | 1/5 °C |
vr | -1/2 °C | 2/7 °C |
za | 0/1 °C | 1/5 °C |
zo | 0/6 °C | 3/10 °C |
ma | -1/2 °C | 2/11 °C |
di | -2/12 °C | 1/16 °C |
wo | 5/11 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1743 m | 0/1 °C | -1/2 °C | 0/1 °C | 0/6 °C | -1/2 °C | -2/12 °C | 5/11 °C |
| Dal 1079 m | 1/5 °C | 2/7 °C | 1/5 °C | 3/10 °C | 2/11 °C | 1/16 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2811 m | Dal 1304 m |
|---|---|---|
do | -9/-4 °C | 2/7 °C |
vr | -9/-5 °C | 0/8 °C |
za | -9/-4 °C | 1/7 °C |
zo | -8/-3 °C | 1/10 °C |
ma | -7/-1 °C | 1/12 °C |
di | -5/2 °C | 0/16 °C |
wo | -3/2 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2811 m | -9/-4 °C | -9/-5 °C | -9/-4 °C | -8/-3 °C | -7/-1 °C | -5/2 °C | -3/2 °C |
| Dal 1304 m | 2/7 °C | 0/8 °C | 1/7 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 0/16 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2026 m | Dal 1053 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 1/9 °C |
vr | -2/2 °C | 1/9 °C |
za | -2/2 °C | 1/8 °C |
zo | -1/5 °C | 1/11 °C |
ma | -2/2 °C | 1/13 °C |
di | -2/11 °C | 0/16 °C |
wo | 4/11 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2026 m | 0/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -1/5 °C | -2/2 °C | -2/11 °C | 4/11 °C |
| Dal 1053 m | 1/9 °C | 1/9 °C | 1/8 °C | 1/11 °C | 1/13 °C | 0/16 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1233 m | Dal 1050 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/5 °C |
vr | 1/2 °C | 2/7 °C |
za | 1/2 °C | 1/5 °C |
zo | 2/9 °C | 3/10 °C |
ma | 1/10 °C | 2/11 °C |
di | 0/15 °C | 1/16 °C |
wo | 7/14 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1233 m | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 2/9 °C | 1/10 °C | 0/15 °C | 7/14 °C |
| Dal 1050 m | 1/5 °C | 2/7 °C | 1/5 °C | 3/10 °C | 2/11 °C | 1/16 °C | 8/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1049 m | Dal 940 m |
|---|---|---|
do | 1/5 °C | 4/6 °C |
vr | 2/7 °C | 3/8 °C |
za | 1/5 °C | 1/6 °C |
zo | 3/10 °C | 4/11 °C |
ma | 2/11 °C | 3/12 °C |
di | 1/16 °C | 2/17 °C |
wo | 8/15 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1049 m | 1/5 °C | 2/7 °C | 1/5 °C | 3/10 °C | 2/11 °C | 1/16 °C | 8/15 °C |
| Dal 940 m | 4/6 °C | 3/8 °C | 1/6 °C | 4/11 °C | 3/12 °C | 2/17 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 950 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
do | 1/10 °C | 2/11 °C |
vr | 1/10 °C | 2/11 °C |
za | 1/9 °C | 2/10 °C |
zo | 1/12 °C | 2/13 °C |
ma | 1/14 °C | 2/15 °C |
di | 0/17 °C | 1/18 °C |
wo | 6/17 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 950 m | 1/10 °C | 1/10 °C | 1/9 °C | 1/12 °C | 1/14 °C | 0/17 °C | 6/17 °C |
| Dal 850 m | 2/11 °C | 2/11 °C | 2/10 °C | 2/13 °C | 2/15 °C | 1/18 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 965 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
do | 4/6 °C | 4/7 °C |
vr | 3/8 °C | 3/9 °C |
za | 1/6 °C | 4/7 °C |
zo | 4/11 °C | 4/12 °C |
ma | 3/12 °C | 3/13 °C |
di | 2/17 °C | 2/18 °C |
wo | 9/16 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 965 m | 4/6 °C | 3/8 °C | 1/6 °C | 4/11 °C | 3/12 °C | 2/17 °C | 9/16 °C |
| Dal 850 m | 4/7 °C | 3/9 °C | 4/7 °C | 4/12 °C | 3/13 °C | 2/18 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1216 m | Dal 1157 m |
|---|---|---|
do | 0/9 °C | 1/10 °C |
vr | -1/10 °C | 0/11 °C |
za | -1/10 °C | 0/11 °C |
zo | 1/12 °C | 2/13 °C |
ma | 1/13 °C | 2/14 °C |
di | -2/16 °C | -1/17 °C |
wo | 5/17 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1216 m | 0/9 °C | -1/10 °C | -1/10 °C | 1/12 °C | 1/13 °C | -2/16 °C | 5/17 °C |
| Dal 1157 m | 1/10 °C | 0/11 °C | 0/11 °C | 2/13 °C | 2/14 °C | -1/17 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1563 m | Dal 1546 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/2 °C |
vr | -1/6 °C | -1/6 °C |
za | 0/2 °C | 0/2 °C |
zo | 0/8 °C | 0/8 °C |
ma | 0/10 °C | 0/10 °C |
di | -1/14 °C | -1/14 °C |
wo | 6/13 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1563 m | 1/2 °C | -1/6 °C | 0/2 °C | 0/8 °C | 0/10 °C | -1/14 °C | 6/13 °C |
| Dal 1546 m | 1/2 °C | -1/6 °C | 0/2 °C | 0/8 °C | 0/10 °C | -1/14 °C | 6/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1390 m | Dal 1330 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | -1/7 °C |
vr | -1/7 °C | -1/7 °C |
za | -1/2 °C | -1/2 °C |
zo | -1/9 °C | -1/9 °C |
ma | -1/11 °C | -1/11 °C |
di | -2/14 °C | -2/14 °C |
wo | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1390 m | -1/2 °C | -1/7 °C | -1/2 °C | -1/9 °C | -1/11 °C | -2/14 °C | 4/14 °C |
| Dal 1330 m | -1/7 °C | -1/7 °C | -1/2 °C | -1/9 °C | -1/11 °C | -2/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1370 m | Dal 1335 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | -1/2 °C |
vr | -1/7 °C | -1/7 °C |
za | -1/2 °C | -1/2 °C |
zo | -1/9 °C | -1/9 °C |
ma | -1/11 °C | -1/11 °C |
di | -2/14 °C | -2/14 °C |
wo | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1370 m | -1/2 °C | -1/7 °C | -1/2 °C | -1/9 °C | -1/11 °C | -2/14 °C | 4/14 °C |
| Dal 1335 m | -1/2 °C | -1/7 °C | -1/2 °C | -1/9 °C | -1/11 °C | -2/14 °C | 4/14 °C |
1-12 van 12 skigebieden


