Skiweer Kaisergebergte
Weersverwachting in het Kaisergebergte voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het Kaisergebergte voor 7 dagen
Weer Kaisergebergte
Weer in het Kaisergebergte voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Kaisergebergte voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Kaisergebergte
- Kaisergebergte – Gaan naar
Toeristische regio:
Districten:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1688 m | Dal 613 m |
|---|---|---|
wo | -6/9 °C | -2/18 °C |
do | 0/2 °C | 4/10 °C |
vr | 0/2 °C | 3/11 °C |
za | 1/2 °C | 4/8 °C |
zo | 0/2 °C | 2/11 °C |
ma | -2/7 °C | 0/16 °C |
di | 0/11 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1688 m | -6/9 °C | 0/2 °C | 0/2 °C | 1/2 °C | 0/2 °C | -2/7 °C | 0/11 °C |
| Dal 613 m | -2/18 °C | 4/10 °C | 3/11 °C | 4/8 °C | 2/11 °C | 0/16 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1200 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
wo | -3/14 °C | -1/17 °C |
do | 1/2 °C | 5/8 °C |
vr | 0/7 °C | 2/10 °C |
za | 2/3 °C | 4/6 °C |
zo | 2/7 °C | 4/10 °C |
ma | -2/10 °C | 0/13 °C |
di | 1/16 °C | 3/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1200 m | -3/14 °C | 1/2 °C | 0/7 °C | 2/3 °C | 2/7 °C | -2/10 °C | 1/16 °C |
| Dal 600 m | -1/17 °C | 5/8 °C | 2/10 °C | 4/6 °C | 4/10 °C | 0/13 °C | 3/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 750 m | Dal 660 m |
|---|---|---|
wo | -1/16 °C | -1/17 °C |
do | 5/7 °C | 5/8 °C |
vr | 2/9 °C | 2/10 °C |
za | 4/5 °C | 4/6 °C |
zo | 4/9 °C | 4/10 °C |
ma | 0/12 °C | 0/13 °C |
di | 3/18 °C | 3/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 750 m | -1/16 °C | 5/7 °C | 2/9 °C | 4/5 °C | 4/9 °C | 0/12 °C | 3/18 °C |
| Dal 660 m | -1/17 °C | 5/8 °C | 2/10 °C | 4/6 °C | 4/10 °C | 0/13 °C | 3/19 °C |
1-3 van 3 skigebieden



