Skiweer Kufstein
Weersverwachting in het district Kufstein voor 18 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Kufstein voor 7 dagen
Weer Kufstein
Weer in het district Kufstein voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Kufstein voor 18 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Kufstein
- Kufstein – Gaan naar
Toeristische regio's:
Dalen:
Bergketens:
1-18 van 18 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1869 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
vr | -3/1 °C | 4/9 °C |
za | -4/1 °C | 5/9 °C |
zo | -4/4 °C | 4/12 °C |
ma | -4/7 °C | 2/17 °C |
di | -3/9 °C | 5/18 °C |
wo | 1/10 °C | 10/18 °C |
do | 3/12 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1869 m | -3/1 °C | -4/1 °C | -4/4 °C | -4/7 °C | -3/9 °C | 1/10 °C | 3/12 °C |
| Dal 620 m | 4/9 °C | 5/9 °C | 4/12 °C | 2/17 °C | 5/18 °C | 10/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2030 m | Dal 830 m |
|---|---|---|
vr | -3/0 °C | 3/9 °C |
za | -4/0 °C | 4/9 °C |
zo | -4/3 °C | 3/13 °C |
ma | -4/6 °C | 2/17 °C |
di | -3/8 °C | 3/18 °C |
wo | 1/9 °C | 9/19 °C |
do | 3/11 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2030 m | -3/0 °C | -4/0 °C | -4/3 °C | -4/6 °C | -3/8 °C | 1/9 °C | 3/11 °C |
| Dal 830 m | 3/9 °C | 4/9 °C | 3/13 °C | 2/17 °C | 3/18 °C | 9/19 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1560 m | Dal 825 m |
|---|---|---|
vr | -1/2 °C | 2/9 °C |
za | -2/2 °C | 3/9 °C |
zo | -2/6 °C | 2/13 °C |
ma | -2/9 °C | 1/17 °C |
di | -1/11 °C | 2/18 °C |
wo | 4/12 °C | 8/19 °C |
do | 5/14 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1560 m | -1/2 °C | -2/2 °C | -2/6 °C | -2/9 °C | -1/11 °C | 4/12 °C | 5/14 °C |
| Dal 825 m | 2/9 °C | 3/9 °C | 2/13 °C | 1/17 °C | 2/18 °C | 8/19 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1200 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
vr | 1/6 °C | 4/9 °C |
za | 1/6 °C | 5/9 °C |
zo | 2/9 °C | 4/12 °C |
ma | 0/14 °C | 2/17 °C |
di | 3/15 °C | 5/18 °C |
wo | 8/15 °C | 10/18 °C |
do | 7/15 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1200 m | 1/6 °C | 1/6 °C | 2/9 °C | 0/14 °C | 3/15 °C | 8/15 °C | 7/15 °C |
| Dal 600 m | 4/9 °C | 5/9 °C | 4/12 °C | 2/17 °C | 5/18 °C | 10/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1280 m | Dal 670 m |
|---|---|---|
vr | 1/6 °C | 3/10 °C |
za | 0/2 °C | 4/10 °C |
zo | 0/9 °C | 3/14 °C |
ma | 0/12 °C | 2/18 °C |
di | 1/14 °C | 3/19 °C |
wo | 6/15 °C | 9/20 °C |
do | 7/17 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1280 m | 1/6 °C | 0/2 °C | 0/9 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 6/15 °C | 7/17 °C |
| Dal 670 m | 3/10 °C | 4/10 °C | 3/14 °C | 2/18 °C | 3/19 °C | 9/20 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1077 m | Dal 852 m |
|---|---|---|
vr | 1/6 °C | 3/7 °C |
za | 1/6 °C | 4/7 °C |
zo | 2/9 °C | 3/10 °C |
ma | 0/14 °C | 1/15 °C |
di | 3/15 °C | 4/16 °C |
wo | 8/15 °C | 9/16 °C |
do | 7/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1077 m | 1/6 °C | 1/6 °C | 2/9 °C | 0/14 °C | 3/15 °C | 8/15 °C | 7/15 °C |
| Dal 852 m | 3/7 °C | 4/7 °C | 3/10 °C | 1/15 °C | 4/16 °C | 9/16 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 860 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
vr | 2/6 °C | 3/8 °C |
za | 1/6 °C | 4/8 °C |
zo | 2/9 °C | 3/11 °C |
ma | 0/14 °C | 1/16 °C |
di | 3/15 °C | 4/17 °C |
wo | 8/15 °C | 9/17 °C |
do | 7/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 860 m | 2/6 °C | 1/6 °C | 2/9 °C | 0/14 °C | 3/15 °C | 8/15 °C | 7/15 °C |
| Dal 800 m | 3/8 °C | 4/8 °C | 3/11 °C | 1/16 °C | 4/17 °C | 9/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 650 m | Dal 575 m |
|---|---|---|
vr | 3/10 °C | 4/11 °C |
za | 4/10 °C | 5/11 °C |
zo | 3/14 °C | 4/15 °C |
ma | 2/18 °C | 3/19 °C |
di | 3/19 °C | 4/20 °C |
wo | 9/20 °C | 10/21 °C |
do | 8/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 650 m | 3/10 °C | 4/10 °C | 3/14 °C | 2/18 °C | 3/19 °C | 9/20 °C | 8/19 °C |
| Dal 575 m | 4/11 °C | 5/11 °C | 4/15 °C | 3/19 °C | 4/20 °C | 10/21 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1000 m | Dal 955 m |
|---|---|---|
vr | 2/7 °C | 2/8 °C |
za | 1/7 °C | 1/8 °C |
zo | 2/11 °C | 2/12 °C |
ma | 1/15 °C | 1/16 °C |
di | 2/16 °C | 2/17 °C |
wo | 8/17 °C | 8/18 °C |
do | 7/16 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1000 m | 2/7 °C | 1/7 °C | 2/11 °C | 1/15 °C | 2/16 °C | 8/17 °C | 7/16 °C |
| Dal 955 m | 2/8 °C | 1/8 °C | 2/12 °C | 1/16 °C | 2/17 °C | 8/18 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 995 m | Dal 930 m |
|---|---|---|
vr | 1/7 °C | 2/8 °C |
za | 0/7 °C | 3/8 °C |
zo | 0/10 °C | 2/12 °C |
ma | 0/13 °C | 1/16 °C |
di | 1/15 °C | 2/17 °C |
wo | 6/16 °C | 8/18 °C |
do | 7/17 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 995 m | 1/7 °C | 0/7 °C | 0/10 °C | 0/13 °C | 1/15 °C | 6/16 °C | 7/17 °C |
| Dal 930 m | 2/8 °C | 3/8 °C | 2/12 °C | 1/16 °C | 2/17 °C | 8/18 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 726 m | Dal 630 m |
|---|---|---|
vr | 4/8 °C | 4/9 °C |
za | 5/8 °C | 5/9 °C |
zo | 4/11 °C | 4/12 °C |
ma | 2/16 °C | 2/17 °C |
di | 5/17 °C | 5/18 °C |
wo | 10/17 °C | 10/18 °C |
do | 9/17 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 726 m | 4/8 °C | 5/8 °C | 4/11 °C | 2/16 °C | 5/17 °C | 10/17 °C | 9/17 °C |
| Dal 630 m | 4/9 °C | 5/9 °C | 4/12 °C | 2/17 °C | 5/18 °C | 10/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 750 m | Dal 660 m |
|---|---|---|
vr | 4/8 °C | 4/9 °C |
za | 5/8 °C | 5/9 °C |
zo | 4/11 °C | 4/12 °C |
ma | 2/16 °C | 2/17 °C |
di | 5/17 °C | 5/18 °C |
wo | 10/17 °C | 10/18 °C |
do | 9/17 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 750 m | 4/8 °C | 5/8 °C | 4/11 °C | 2/16 °C | 5/17 °C | 10/17 °C | 9/17 °C |
| Dal 660 m | 4/9 °C | 5/9 °C | 4/12 °C | 2/17 °C | 5/18 °C | 10/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 531 m | Dal 521 m |
|---|---|---|
vr | 5/10 °C | 5/10 °C |
za | 6/10 °C | 6/10 °C |
zo | 5/13 °C | 5/13 °C |
ma | 3/18 °C | 3/18 °C |
di | 6/19 °C | 6/19 °C |
wo | 11/19 °C | 11/19 °C |
do | 10/19 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 531 m | 5/10 °C | 6/10 °C | 5/13 °C | 3/18 °C | 6/19 °C | 11/19 °C | 10/19 °C |
| Dal 521 m | 5/10 °C | 6/10 °C | 5/13 °C | 3/18 °C | 6/19 °C | 11/19 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 982 m | Dal 916 m |
|---|---|---|
vr | 2/8 °C | 2/8 °C |
za | 1/8 °C | 3/8 °C |
zo | 2/12 °C | 2/12 °C |
ma | 1/16 °C | 1/16 °C |
di | 2/17 °C | 2/17 °C |
wo | 8/18 °C | 8/18 °C |
do | 7/17 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 982 m | 2/8 °C | 1/8 °C | 2/12 °C | 1/16 °C | 2/17 °C | 8/18 °C | 7/17 °C |
| Dal 916 m | 2/8 °C | 3/8 °C | 2/12 °C | 1/16 °C | 2/17 °C | 8/18 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1047 m | Dal 987 m |
|---|---|---|
vr | 1/6 °C | 2/7 °C |
za | 1/6 °C | 1/7 °C |
zo | -2/8 °C | 2/11 °C |
ma | 1/12 °C | 1/15 °C |
di | 2/15 °C | 2/16 °C |
wo | 6/15 °C | 8/17 °C |
do | 6/16 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1047 m | 1/6 °C | 1/6 °C | -2/8 °C | 1/12 °C | 2/15 °C | 6/15 °C | 6/16 °C |
| Dal 987 m | 2/7 °C | 1/7 °C | 2/11 °C | 1/15 °C | 2/16 °C | 8/17 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 516 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
vr | 5/10 °C | 5/10 °C |
za | 6/10 °C | 6/10 °C |
zo | 5/13 °C | 5/13 °C |
ma | 3/18 °C | 3/18 °C |
di | 6/19 °C | 6/19 °C |
wo | 11/19 °C | 11/19 °C |
do | 10/19 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 516 m | 5/10 °C | 6/10 °C | 5/13 °C | 3/18 °C | 6/19 °C | 11/19 °C | 10/19 °C |
| Dal 500 m | 5/10 °C | 6/10 °C | 5/13 °C | 3/18 °C | 6/19 °C | 11/19 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 680 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
vr | 3/10 °C | 3/10 °C |
za | 4/10 °C | 4/10 °C |
zo | 3/14 °C | 3/14 °C |
ma | 2/18 °C | 2/18 °C |
di | 3/19 °C | 3/19 °C |
wo | 9/20 °C | 9/20 °C |
do | 8/19 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 680 m | 3/10 °C | 4/10 °C | 3/14 °C | 2/18 °C | 3/19 °C | 9/20 °C | 8/19 °C |
| Dal 650 m | 3/10 °C | 4/10 °C | 3/14 °C | 2/18 °C | 3/19 °C | 9/20 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 685 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
vr | 4/9 °C | 4/9 °C |
za | 5/9 °C | 5/9 °C |
zo | 4/12 °C | 4/12 °C |
ma | 2/17 °C | 2/17 °C |
di | 5/18 °C | 5/18 °C |
wo | 10/18 °C | 10/18 °C |
do | 9/18 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 685 m | 4/9 °C | 5/9 °C | 4/12 °C | 2/17 °C | 5/18 °C | 10/18 °C | 9/18 °C |
| Dal 650 m | 4/9 °C | 5/9 °C | 4/12 °C | 2/17 °C | 5/18 °C | 10/18 °C | 9/18 °C |
1-18 van 18 skigebieden




