Skiweer Kitzbühel
Weersverwachting in de regio Kitzbühel voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in de regio Kitzbühel voor 7 dagen
Weer Kitzbühel
Weer in de regio Kitzbühel voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de regio Kitzbühel voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Kitzbühel
- Kitzbühel – Gaan naar
Bergketen:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
do | -2/0 °C | 3/9 °C |
vr | -4/0 °C | 2/8 °C |
za | -3/-2 °C | 1/2 °C |
zo | -3/2 °C | 1/8 °C |
ma | -5/5 °C | -1/12 °C |
di | -2/7 °C | 4/17 °C |
wo | 1/8 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2000 m | -2/0 °C | -4/0 °C | -3/-2 °C | -3/2 °C | -5/5 °C | -2/7 °C | 1/8 °C |
| Dal 800 m | 3/9 °C | 2/8 °C | 1/2 °C | 1/8 °C | -1/12 °C | 4/17 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2000 m | Dal 770 m |
|---|---|---|
do | -2/0 °C | 3/9 °C |
vr | -4/0 °C | 2/8 °C |
za | -3/-2 °C | 1/2 °C |
zo | -3/2 °C | 1/8 °C |
ma | -5/5 °C | -1/12 °C |
di | -2/7 °C | 4/17 °C |
wo | 1/8 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2000 m | -2/0 °C | -4/0 °C | -3/-2 °C | -3/2 °C | -5/5 °C | -2/7 °C | 1/8 °C |
| Dal 770 m | 3/9 °C | 2/8 °C | 1/2 °C | 1/8 °C | -1/12 °C | 4/17 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 865 m | Dal 770 m |
|---|---|---|
do | 3/9 °C | 3/9 °C |
vr | 2/8 °C | 2/8 °C |
za | 1/2 °C | 1/2 °C |
zo | 1/8 °C | 1/8 °C |
ma | -1/12 °C | -1/12 °C |
di | 4/17 °C | 4/17 °C |
wo | 6/18 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 865 m | 3/9 °C | 2/8 °C | 1/2 °C | 1/8 °C | -1/12 °C | 4/17 °C | 6/18 °C |
| Dal 770 m | 3/9 °C | 2/8 °C | 1/2 °C | 1/8 °C | -1/12 °C | 4/17 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1597 m | Dal 904 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 1/8 °C |
vr | -2/2 °C | 1/7 °C |
za | -1/1 °C | 1/2 °C |
zo | -1/5 °C | 1/7 °C |
ma | -3/8 °C | -1/11 °C |
di | 0/10 °C | 4/16 °C |
wo | 3/11 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1597 m | 0/2 °C | -2/2 °C | -1/1 °C | -1/5 °C | -3/8 °C | 0/10 °C | 3/11 °C |
| Dal 904 m | 1/8 °C | 1/7 °C | 1/2 °C | 1/7 °C | -1/11 °C | 4/16 °C | 6/17 °C |
1-4 van 4 skigebieden



